Промоция от Jump.bg

От: Промоция от Jump.bg

Аз също получих код за 50% с безплатен IP адрес (нещо такова изписа първия път).

Питам се дали ще имат нещо против който не му трябва, да предостави своя код на някой друг, например в този форум?

Моя код: fJ4XHxH
 
Последно редактирано:
От: Промоция от Jump.bg

Мисля че всеки който му трябва може да си вземе... за предоставяне не знам ... м/у другото моят не е само 50% отстъпка а и 5 месеца безплатно :)
 
От: Промоция от Jump.bg

Забравих да спомена, че кодовете са валидни до края на Февруари.
 
От: Промоция от Jump.bg

Аз също получих код за 50% с безплатен IP адрес (нещо такова изписа първия път).

Питам се дали ще имат нещо против който не му трябва, да предостави своя код на някой друг, например в този форум?

Моя код: fJ4XHxH

този код май е за всички
и всеки получава 50% отстъпка.

Страхотни са!
 
От: Промоция от Jump.bg

този код май е за всички
и всеки получава 50% отстъпка.

Страхотни са!

Благодаря за хубавите думи!

По принцип са различни, но има и няколко които се повтарят. Имайте предвид, че винаги съм отворен към дискусия и някой, ако иска нещо да сподели или да смени, нека го направи. :) Следя темата.

Успехи!
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Промоция от Jump.bg

Благодаря за хубавите думи!

По принцип са различни, но има и няколко които се повтарят. Имайте предвид, че винаги съм отворен към дискусия и някой, ако иска нещо да сподели или да смени, нека го направи. :) Следя темата.

Успехи!

Аха, ок!
Аз от този се възползвах :)
 
От: Промоция от Jump.bg

Никъде не видях безплатния домейн какъв е? .eu ?
 
От: Промоция от Jump.bg

Аз съм техен клиент и по мои изчисления ще спестя 342лв.

VPS план за 38 лв/месец.
15 месеца по 38 = 570лв

Промо код -50% + 3 месеца безплатни (а има и за пет)
12 месеца по 38/2 = 228лв + 3 месеца free = 15 месеца същия тарифен план за 228лв
 
От: Промоция от Jump.bg

Честито!
50% отстъпка с допълнително 5 месеца безплатно


Много бре?
това? луди хора?
не ви ли е неудобно
да давате такива бонуси и отстъпки бре хора?

мен ми е неудобно да го ползвам това
 
Последно редактирано:
От: Промоция от Jump.bg

Здравейте аз нещо не разбирам пробвам се с промоционален код за jump.bg с промо код искам да взема най-евтиния shared хостинг и имам код за -50% + безплатен домеин пробвах и с -50% + безплатенно ip дава ми сайта отстъпка -50% от хостинга и това е, а домейните или ip иска да ги платя . Та въпроса ми е как се взимат екстрите или може би промото е само -50%?
 
От: От: Промоция от Jump.bg

Здравейте аз нещо не разбирам пробвам се с промоционален код за jump.bg с промо код искам да взема най-евтиния shared хостинг и имам код за -50% + безплатен домеин пробвах и с -50% + безплатенно ip дава ми сайта отстъпка -50% от хостинга и това е, а домейните или ip иска да ги платя . Та въпроса ми е как се взимат екстрите или може би промото е само -50%?

Ако използвате промокод с безплатен IP адрес, то тази допълнителна услуга се добавя веднага след активация на хостинг акаунта. Ако пък желаете да използвате промоционален код с безплатен домейн, трябва да ни предоставите допълнително този промоционален код. Можете да опишете този код като допълнителна бележка при съставяне на поръчка (на стъпка 4) или да се свържете с допълнително с нас. Безплатния домейн също се предоставя веднага след активация на хостинг акаунта :)
 
От: От: Промоция от Jump.bg

Ако използвате промокод с безплатен IP адрес, то тази допълнителна услуга се добавя веднага след активация на хостинг акаунта. Ако пък желаете да използвате промоционален код с безплатен домейн, трябва да ни предоставите допълнително този промоционален код. Можете да опишете този код като допълнителна бележка при съставяне на поръчка (на стъпка 4) или да се свържете с допълнително с нас. Безплатния домейн също се предоставя веднага след активация на хостинг акаунта :)

Благодаря за изчерпателният отговор. Надявам се темата да е полезна и на други.
 
От: Промоция от Jump.bg

Успех на Jump.bg. Млада, българска компания с великолепен съпорт за който няма ден, няма нощ, няма събота, няма неделя. Препоръчвам горещо !
 
От: Промоция от Jump.bg

Успех на Jump.bg. Млада, българска компания с великолепен съпорт за който няма ден, няма нощ, няма събота, няма неделя. Препоръчвам горещо !

Вече съм им клиент. През седмицата ще имам преки впечатления от предлаганите услуги.
 

Горе