Бихте ли ми препоръчали някой лесен начин да изкарам пари от сайта ми.

Sammy

Well-Known Member
Здравейте имам уеб сайт ( www.laptopedition.zzl.org ) и в момента мисля как да печеля пари от него. Бихте ли ми препоръчали някой лесен начин (в момента ползвам Адсенс но не мисля че ще има голяма печалба.
Поздрави
 
Re: Здравейте!

Ще печелиш повече с Adsense ако си направиш рекламния банер в кондиция с фона на сайта ти. Така много изпъква и отблъсква посетителите.
 
Re: Здравейте!

Аз ли нещо не съм разбрал или идеята на този сайт е да предоставя пиратско копие на Windows Vista за теглене?
Подобни сайтове противоречат на програмната политика на Гугъл. Няма да вземеш и стотинка.
 
Re: Здравейте!

1. Махни download
2. Вкарай повече съдаржание
3. Няма лесен начин за $
4. Успех и дано не те баннат
 
Re: Здравейте!

Добре дошъл и много успех с начинанието ти. Малко трявба да си пипнеш сайтчено и да избереш някакъв начим да монетелизираш трафика ти. Виждам че си с Адсенс, може да пробваш някоя друга програмка, ако не си доволен от резултатите от него.:)

Късмет...
 
Re: Здравейте!

Принципно копието не е пиратско (в началото трябва да се въведе сериен код или 30 дневен триал). А как да разбера дали от гугъл са ме баннали, защото не отчита пари когато някой кликне ето част от статистиката
Импресии на страница: 184
Кликвания: 5
CTR на станица: 2,72
eCMP на страница: 0.00$
Приходи: 0.00$


П.П. Какъв блог да си направя (по точно какво да има и за какво да е блога че нещо нямам идеи ;( )
 
Последно редактирано:
Re: Здравейте!

прави блог за афилиет продукти , чети бате чети че вече ми се изтъркаша клавишите едно и също да мелям
 
От: Re: Здравейте!

Заповядайте един хубав сайт който лично на мен ми помогна доста с трупането на пари без много-много усилия netmoneyforu.blogspot.com ;) :p :)
 
От: Бихте ли ми препоръчали някой лесен начин да изкарам пари от сайта ми.

Тема от преди 5 години..
 
От: Re: Здравейте!

Заповядайте един хубав сайт който лично на мен ми помогна доста с трупането на пари без много-много усилия netmoneyforu.blogspot.com ;) :p :)

КОКОЙ ТУЙ СЯ ВЕ ФИФО?

КЛИКШИТНЯ!
 

Горе