Предлагам партньорска програма за DimityrDimitrov.com

unhumannature

Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Здравейте колеги,

Желаейки да доразвия и да популяризирам блога и неговата дейност стигнах до извода, че мога да предложа нещо, което би било в полза както на мен така и на човек, който желае да стане партньор на ДимитърДимитров.ком. Но нека започна от начало.

ДимитърДимитров.ком е мястото, от което предлагам своите персонални фитнес услуги. Самите услуги може да ги разгледате на следният адрес.

dimityrdimitrov.com/услуги

Също на този адрес може да откриете цените на тези услуги и техните описания. Това, което предлагам може да намери своята аудитория по изкл
чително лесен начин, защото както има услуги таргетирани към жени на средна възраст, така например и за младежи.

Схемата на самата партньорска програма е изключително проста - вие получавате 40% от цената на всяка продадена услуга от вас. Не малък процент, като се има в предвид, че средната цена на услуга е около 80 лв. От вас какво се иска? Нищо друго освен да докарате клиента. Всички операции по изготвяне на услугата, логистиката на услугата и последвалите занимания с клиента се извършват от мен.

Смятам, че това е една прекрасна оферта насочена главно към сайтовете за диети, фитнес сайтовете, сайтовете за красота и прочие. Разбира се нещата не се ограничават само до тях.

Ако някой проявява по-голямо любопитство и иска да научи повече, нека ми пише на ЛС.
 

Горе