Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

snux

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Както вече е известно wiki сайтовете се харесват от всички търсачки и особено от Гоошо.


Предлагам wiki contextual backlinks, по 2 линка в статия.

Всяка статия е с различен юзър и парола


Пакет 1 Beginner Blast: 400 контекстуал линка - 200 уникални домейна - $3

Пакет 2 Intermediate Blast: 800 контекстуал линка - 400 уникални домейна - $5

Пакет 3 Advanced Blast: 1 600 контекстуал линка - 800 уникални домейна + Bonus: 50+ edu и gov wiki линка - $10

Пакет 4 Pro Blast: 3 000 контекстуал линка - 1 500 уникални домейна + Bonus: 50+ edu и gov wiki линка и Безплатен Бласт - $15

Пакет 5 Mega Blast: 5 000 контекстуал линка - 2 500 уникални домейна + Bonus: 50+ edu и gov wiki линка и Безплатен Бласт - $22

Ресел на пакети и Абонаментни планове. Ако имате регистрация по другите форуми или просто искате да предложите услугата на ваши клиенти, може да се възползвате от тази опция. За повече инфо пишете ЛС.

Добавка: Бласт на създадените линкове, за по-бързо и добро индексиране - $2


Към всяка поръчка получавате още Безплатен спин на статията (ЕН), събмит на линковете в linklicious.me и репорт.


Какво е необходимо:
1. 2-4 ключови думи (може и повече)
2. 1-2 линка (може и повече)
3. Статия ако не държите да е уникална, може и аз да я намеря по зададена ключова дума
4. Имейл за репорта - Писмото попада доста често в спам секцията

Не се приемат линкове с адълт и хазарт

Плащане PayPal и Банка

PayPal - pe6o87#gmail.com - ако може като gift

За конкакт ЛС



До края на почивните дни, за всеки закупен пакет тип Intermediate Blast, Advanced Blast, Pro Blast или Mega Blast получвате събмит в 100+ директории за сайтове


2 ревю копия от по 50 линка давам на зелени и минимум 200 мнения :)


Току що получих репорта си.
Получих линка от 157 уникални домейна, по 2 линка от всеки домейн с различни анхори.
След линк чекера открити бяха 154, т.е почти всички
42 от 157-те домейна имаха пр 1-5, останалите са 0 и N/A
Другото което очаквах, линковете са 100% nofollow, но това не е проблем нещо от snux или нещо подобно, ползвал съм и друг път wiki линкове и то до домейни с пр 9, пак всичко е nofollow, явно по дефоулт си е така, но въпреки това са важни и е хубаво да ги има в разнообразието от линкове.

Човека е точен, ще останете доволни :)


Snux е точен, много коректен търговец, получих даже повече от платеното :beer:


Получих повече от платеното. snux свърши, точно това, което трябваше. Сдобих се с contextual линкове от wiki страници, които определено имат някаква тежест, въпреки че са nofollow. За съжаление е малко рано да кажа конкретни резултати, но положително влияние със сигурност ще има.

Както каза dimitar_ak, трябва да има разнообразие в източниците на линкове, а тук го получавате на супер цена.


Услугата изглежда доста добре и ще се възползвам отново.


Доволен съм от услугата, която поръчах. Ще ползвам скоро пак. Благодаря за чудесната комуникация!


Перфектна услуга, препоръчвам го !!!


Възползвах се от пакет 1.
Бързо и точно изпълни поръчката. Относно дали има смисъл от тези линкове - базирайки се на стойността на услугата хич няма какво да му се мисли. Всеки линк е добре дошъл. :)


Много бързо и коректно изпълнена поръчка. Всичко беше така както се разбрахме предварително.


Пакет 3 - изпълни го бързо , даде репорт.Сега чакам резултатите в класирането с моя линк ,който е бг и ще ви информирам


Пакет 2 изпълнен за по малко от 3 часа . Перфектна услуга !


Ползвах пакет 5 Mega Blast.
Доволен съм от snux, справи се бързо и съвестно с поръчката.

:D

ПРЕПОРЪЧВАМ!


Някой друг във форума да върши работа за 15 минути? snux е номер едно ;) Плащаш си за нещо, а той ти дава още от себе си. И репорт има, всичко си е на мястото! Железен е!


Изключително доволен съм. Помогна ми много, защото не бях наясно с много неща, освен това оптимизира доста нещата. Репортът е перфектен... :) Успех!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Ще взема едното, че търся wiki линкове тъкмо, само че повечето сайтове има доста с висок пр, ама 95% nofollow, ще видим тези как са.
Ще ти пратя детайли утре следобеда.
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Ревютата са за Fozzy и Dimitar. Изпратете ми линк и кейуорд
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Добавям опция за бласт на създадените линковете, за по-бързо и добро индексиране - $2
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Всичко е изпълнено и изпратено
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Току що получих репорта си.
Получих линка от 157 уникални домейна, по 2 линка от всеки домейн с различни анхори.
След линк чекера открити бяха 154, т.е почти всички
42 от 157-те домейна имаха пр 1-5, останалите са 0 и N/A
Другото което очаквах, линковете са 100% nofollow, но това не е проблем нещо от snux или нещо подобно, ползвал съм и друг път wiki линкове и то до домейни с пр 9, пак всичко е nofollow, явно по дефоулт си е така, но въпреки това са важни и е хубаво да ги има в разнообразието от линкове.

Човека е точен, ще останете доволни :)
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Snux е точен, много коректен търговец, получих даже повече от платеното :beer:
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Получих повече от платеното. snux свърши, точно това, което трябваше. Сдобих се с contextual линкове от wiki страници, които определено имат някаква тежест, въпреки че са nofollow. За съжаление е малко рано да кажа конкретни резултати, но положително влияние със сигурност ще има.

Както каза dimitar_ak, трябва да има разнообразие в източниците на линкове, а тук го получавате на супер цена.
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Доволен съм от услугата, която поръчах. Ще ползвам скоро пак. Благодаря за чудесната комуникация!
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

По случай 8 Март до края на деня за всички дами -50%
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Ехххх, къде беше на 2 Февруари:)
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

По случай 8 Март до края на деня за всички дами -50%

Ще кажа на жената да ти поръча. Хахаха!
Стига бе пич, от тези цени, къде по-надолу :)
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Ще кажа на жената да ти поръча. Хахаха!
Стига бе пич, от тези цени, къде по-надолу :)

Дали ще уцени такъв подарък :)


Добавям нов пакет Мега Бласт

Пакет 5 Мега Бласт: 5 000+ контекстуал линка - 2 500+ уникални домейна + Bonus: 50+ edu и gov wiki линка и Безплатен Бласт - $22
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Перфектна услуга, препоръчвам го !!!
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Пусни адвансед бласт с 50% офф, утре за деня на мъжете - та да ти поръчам.
 
От: Предлагам wiki contextual backlinks само за $3

Възползвах се от пакет 1.
Бързо и точно изпълни поръчката. Относно дали има смисъл от тези линкове - базирайки се на стойността на услугата хич няма какво да му се мисли. Всеки линк е добре дошъл. :)
 

Горе