E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

stroej

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Здравейте,

продавам следната e-book 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си! Изцяло авторска книжка на български език. Обемът й е 40 страници на pdf формат. Чете се бързо и лесно.

Повече информация:

За книгата

„37 ефективни начина да удвоите продажбите си” представлява кратко ръководство за това как да структурирате бизнеса си и маркетинговите похвати. Тук вие ще намерите различни съвети свързани с икономическото състояние в България. Важно е да запомните, че не трябва само да прочете книгата, а и да я практикувате. Ще намерите примери за това как можете да се справите в дадена ситуация спрямо българската икономика.

За кого е предназначена?
Отговорът е за всички търговци, собственици, мениджъри на стоки и услуги. Няма значение дали се занимавате с т.нар. онлайн бизнес или сте се концентрирали върху директните продажби (очи в очи) с клиентите. Непременно тези съвети биха ви помогнали доста, за да удвоите продажбите си. А защо не и да ги утроите?

Как да четете книгата?
След почти всяка глава съм дал пример за това как можете да приложите конкретния метод в действие на българския пазар. Изпразнете главите си от традиционния начин на мислене и започнете да работите за клиентите си. Целта ви е да ги накарате да купуват от ВАС, а не от конкурента.

Защо тогава конкурентите ми не направят същото?
Всеки може да прочете няколко икономически книжки, но едва ли ще отсее работещите модели. Много малка част от търговците са готови да отговарят на нуждите на всеки един клиент. Бъдете първи във вашия бранш и се отграничете от другите играчи на пазара. Несъмнено потребителя ще има защо да предпочите вас!


Цена 4 лв.
Начин на плащане: ePay & банков превод + PayPal.
Ето каква гаранция давам: Като я закупите и прочете и сметнете, че нито един съвет не би ви помогнал или смятате съдържанието за напълно несериозно и неразбираемо аз ЩЕ ВИ ВЪРНА парите. Само ще ви помоля за конкретно разяснение защо и кое не ви е допаднало.
 
Последно редактирано:
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Здравей аз съм заинтересован,
Нека някой друг се възползва от копието аз 4лв. мога да отделя.
Пиши ми на лично
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Нека аз да взема ревю копието тогава.
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Ревюто отива при колегата nikolaicho. Изпратил съм му ЛС.

Очаквам отзивите на 2-та колеги. :)
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Ревюто отива при колегата nikolaicho. Изпратил съм му ЛС.

Очаквам отзивите на 2-та колеги. :)
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Аз също съм заинтересован от книгата, но бих искал, да разбера pdf accessible ли е формата или не. В противен случай може ли, да ми я предоставите в достъпен txt формат?
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Ето моето ревю:

- книгата идва в .пдф формат, наистина се чете леко и бързо, няма затормозяващи ала-бала локуми, почва се от 1 до 37 по същество

- структурирана е много подходящо, като следва хронологията от подготовката, началото до края на една продажба в подробности

- включени са много полезни маркетингови и рекламни похвати, които събрани по този начин на едно място са наистина ценен ресурс, обрисуван с реални примери (след всеки метод има пример към него)

- единственото, което не ми хареса е наличието на правописни (технически) грешки, които съм сигурен, че колегата ще коригира;

За тази цена, няма какво да губите, а и колегата дава гаранция за връщане на парите, така че продуктът определено си заслужава.
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Последва редакция на грешките от моя страна. Надявам се вече всички да са отстранени!
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

И аз седнах да прочета книгата:
Всеки, който е направил труд да напиши нещо заслужава похвала и съответно възнаграждение за това, което е направил. Цената от 4лв. лично за мен е ниска, но колегата сам определя цената на труда.

Като начало получаваш един пдф. 40стр. няма картинки.

- съветите за човек, който те първа започва с търговия биха били безценни. Има обяснения за ценова политика, защо да е 2.99 а не 3.01лв.
- има добри попадения в областта рекламна политика, задържане и печелене на клиенти.
- лесно се чете книжката, разбираем език

Не съм я чел плътно, но ми направи впечатление че повечето примери, в които се зачетох са валидни за офлайн бизнеса, разбира се може лесно да се приспособят към онлайн бизнеса няма да е проблем.

Хареса ми частта с обяснение, пример (разяснение)
Добре е уловен момента със стимулиране на покупката на клиента - който го интересува повече да си я закупи :)

Няколко препоръки:
Има утопични моменти, които в идеалните цели биха били приложими, но повечето търговци ги интересува продажба и повечето са готови да изкарат продукта си перфектния дори и да е купен от Китай за 50ст.

Може да наблегнеш на маркетинговите стратегии за проникване в конкурентни ниши.

Принципно подобни неща говорят в първата лекция на курсове по предприемчивост най-евтините които съм виждал са по 120-130лв. А книжката е само 4лв.

Определено бих препоръчал книгата на начинаещи, за напредналите също могат да си я закупят ако са решили да сверят познанията си.

Препоръки към автора:
В България като цяло липсват добри книги за маркетингови стратегии целящи продажби. Най-ефективни рекламни трикове, реални данни и статистика за реклами в Адсенс, Фасебоок и прочие, може да помислиш в развитие в тази насока. Схеми, Диаграми и пр. вдъхват довери и сигурност в предлаганите съвети.

Е това е долу горе ревюто и пак ще кажа, за тези които са решили да си направят онлайн магазин книжката ще е полезна!
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Книгата предоставя не само 37 начина, да удвоим печалбите си, а и възможността на широк кръг от потребители, да я прочетат.
Щастлив съм, че има хора, които предоставят книгите си в четим от всички формат, защото дават възможност и на хората с увреждания, да получат необходимите им знания и умения и да бъдат конкурентно способни.
Още веднъж благодаря!
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Аз искам да я купя има ли начин през PayPAL
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Работя по въпроса, но ще е след празниците. Трансформирам си една сметка с онлайн банкиране и ще се забави малко...
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Закупих си книгата преди време, но едва снощи Я прочетох...

Продавача е повече от коректен. За което - моите поздравления!
Относно самата книга:
+ написана е на прост език, без излишни термини - лесна е за разбиране;
+ чете се бързо и лесно, а също толкова лесно и се запомня;
+ това е една от малкото Е-книги, които виждам с толкова много примери, които да илюстрират прочетеното;
+ илюстрации/картинки няма, но така и няма какво да отвлича вниманието на читателя от самата книга;
+ общо-взето за 2 прочита и малко пратика - наистина ще постигнете обещаваните резултати;
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Драсни ми лс като тръгне пейпал поддръжката и я гепсам :). Се ще науча нещо полезно.
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Вече и с PayPal разплащане. Очаквам отзивите на 2-мата колеги, които днес закупиха книжката!
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Искам и аз да закупя книгата.. през пайпал
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Искам и аз да закупя книгата
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Колега, не мога да пиша ЛС.
Ще платя по ипей. Прати ми на ЛС мейл, за да ти върна празен от мен.
Поздрави!
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

И на мен ми напиши ЛС с имейла си в PayPal
 
От: E-book на тема: 37 ефективни начина да УДВОИТЕ продажбите си!

Ако е удобно, лично и до мен с и-мей за Пей Пал
Поздрави
 

Горе