Промоции в Техномаркет до 50 %

От: От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Успях да изтегля каталога им, тук има някои от нещата:

http://dox.bg/files/dw?a=7d2ca797c9

Предполагам в някои магазини ще има само част от промоциите, но иначе цените са мн добри.

Добри промоции е имало... но не съм знaял :D
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Аз цял следобед ги разглеждам. Сайтът се отваря бавно, но не е невъзможно да се ползва. Презареждам по 3-4 пъти, но накрая се отваря. Някои от големите намаления ми изглеждат съмнителни. Пършиви слаби уредбички, които дори USB нямат са над 100 лв. Доста от работите отдавна не се продават никъде по света, защото са стари модели и са спрени от производство. Засега още не съм си харесал нищо, но ако избера неща ще го поръчам онлайн. Не виждам смисъл да се редя по опашки и да се чудя дали това, което ми трябва няма да е изчерпано от съответния магазин.
 
От: От: Промоции в Техномаркет до 50 %

*знаел
И ако си знаЯл щеше да си купиш ли?

ами да, нещо за което се каня от доста време а сега са били свалили повече от 300 лв.
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Никс, а ти какво си представяше :), я направи една сметка дали с 10% надценка може да се издържа един бизнес. Хора разберете не във всеки бизнес има надценка 10%. Има бизнеси и с по 100-200% надценка, които са нормални и морални надценки за този тип бизнес. Как се поддържат тия огромни халета и работници и мрежа само с 10%??? Естествено че е минимум 40-50% надценката им. В момента ясно са яко зле и чистят стока, правете си сметката какво ни чака, щом те разпродават така яко.

един познат беше в лондон и си купил лаптоп.Влиза в един мгазин само 2 продавачки - харесал си от каталог лаптоп,изчакал малко донесли му го пробвал и си го купил.И е доста по евтин от тукашните.Така се пестят и от халета и работници
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Нормално всичко да е по-скъпо и да става все по-зле, с тая политика на герб да се убива бизнеса - глоби, проверки, глупави институции, безброй неща, за които трябва да платиш, хиляди лицензи и т.н..- това е резултата и по-зле ще става.
 
От: От: Промоции в Техномаркет до 50 %

*знаел


ами да, нещо за което се каня от доста време а сега са били свалили повече от 300 лв.

Имам добра новина за теб:
1. техномаркет не работят до 18:00
2. промото важи и утре - пише си в pdf който си цитирал
3. може да си го купиш и онлайн ...

И сега ако не си го купиш ....
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Разгледах каталога и сайта нищо хубаво няма, цените са си пазарните и няма почти никакво намаление специално при телевизорите

Аз търся 19-22 инчов LCD с тунер за цифрова кабелна и ефирна телевизия, PC вход, вградено DVD и USB плеар четящи всички формати и най-вече DIVX субтитри на български.

Ако някой засече нещо подобно да свирка

PS

В продавалника има по 140-150 лева внос ат Германия или Англия, но не четят субтитри и тунерите им или не са цифрови или ако са формата е MPEG 2 а не MPEG 4 и не стават за България
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

То в каталога дето имаше линк по-рано са доста по-малко, нормално де. Сайта съвсем си замина, преди с мъка се отваряше, сега съвсем, даже по ip ми дава вече. Днеска сутринта като влезнах там като цъкнеш на банера за промоциите където са изредени всички, имаше падащо меню с категории и пишеше от кои работи колко са намалени, по-късно като влезнах вече го нямаше, пък беше удобно, да видиш от това което те интересува кое е на промоция. Вечерта към 2-3 като се поуспокои ще разгледам, че ми трябва cd за едната кола.
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

всичко свършило по бройка две пуснали - е ко да се праи пролетна метла
 
От: От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Имам добра новина за теб:
1. техномаркет не работят до 18:00
2. промото важи и утре - пише си в pdf който си цитирал
3. може да си го купиш и онлайн ...

И сега ако не си го купиш ....


1. за 13 мин как си представяш, че ще отида ако не живея на 10 мин от него :D
2. не съм видял, че е било и за утре- въпреки, че и в началото на темата е написано..
3. иначе знам, че по принцип може и онлайн
но сега май няма да стане - The website is under maintenance. :D
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Поръчах си един страхотен фотоапарат Canon с 14 оптичен zoom, за който в сайта пише, че е в наличност, ама да видим дали наистина е така. Иначе цената е трепач. Чак не ми се вярва, че в България можем да имаме истински промоции.
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Как си поръча? Аз не мога да го отворя да видя за к'во иде рече. :)
 
От: От: Промоции в Техномаркет до 50 %

1. за 13 мин как си представяш, че ще отида ако не живея на 10 мин от него :D
2. не съм видял, че е било и за утре- въпреки, че и в началото на темата е написано..
3. иначе знам, че по принцип може и онлайн
но сега май няма да стане - The website is under maintenance. :D
Само си чешем езиците май :)
Писал си в 5 без 15, а ето ти и работното време:

Работно време: Понеделник - събота 10:00 до 22:00 ч; Неделя 10:00 до 22: 00 ч
Имаш още почти 2 часа :))
 
От: От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Как си поръча? Аз не мога да го отворя да видя за к'во иде рече. :)

С много упоритост и търпение, а и не ми е за сефте и знам как работи сайтът. :) След много рефреши все пак зарежда каквото ти трябва, макар че доста се бави сайтът.
 
Една позната сега ми разказа за посещението си днес в магазина на цариградско:

Купихме! беше УЖАС!!!! припомних си 90-те години и гладът. 2 ч. съм висяла на касата. маса хора хвърляха покупките и си тръгваха ...
А какви плазми огромни по 800 лв. купуваха с каруци. откъде имат пари тези хора не знам ...
Цяла софия се беше изсипала там
 
От: Re: Промоции в Техномаркет до 50 %

Една позната сега ми разказа за посещението си днес в магазина на цариградско:

търговска война ли се задава!
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Нормално е да има навалица и ексцесии при такива огромни намаления. Нали помните клипчетата с биещи се американци по време на Черния петък.
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Големите телевизори и хладилници бяха с най-голямо намаление като %. Имаше един 3D телевизор с около 50% намаление.
Също огромни хладилници за по 800 лв.
Доста намаления имаше и за мониторите, но там бяха по около 20% намаленията, все пак ако ви трябва монитор е добре, но после ще си отвисите на опашката.
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

В сайта видях, че почти при всички видове стоки има по няколко продукта с 50% намаление, като повечето са с 20-30%. В самия магазин вероятно е по-трудно да се ориентираш, но в сайта им беше много по-лесно. Затова реших да не се занимавам с магазините, а да жертвам едни 10 лв. допълнително за доставка с куриер. Струваше си.
 

Горе