Промоции в Техномаркет до 50 %

От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Ми аз утре ще мина да видя дали ще намеря нещо интересно. Ей, дано почнат нормални промоции и тук, а не измислените им заместители. В щатите къртят мифки промоциите!
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Аз се надявах, че по това време вече няма да има проблеми със сайта, ама греда.
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Точно сега сайта не зарежда. Кой ли пазарува след полунощ (01:52 българско часово време)?
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Да, тотално се смарангяса вече и не работи. Който поръчал, поръчал.
 
Днес сайта им работи....но банера за отстъпка липсва...имат ваучъри за 5% отстъпка, но не виждам тази от 50%....но все пак днес е и последен ден от нея. Май го видях, но не е добре представено от главната страница. Пише, че е промоция, но не са използвали силата й - че е с цели 50% на долу.
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Идвам сега от магазина на Цариградско шосе. Умряла работа. Хаос - няма кого да попиташ, защото консултантите са напълно заети, а няма как да се самообслужиш. Явно са пуснали по няколко бройки, колкото за зарибявка. Накратко - хубава работа, ама недомислена!
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Ти какво очакваш да намериш? Неограничени количества от стоки с 50% намаление? :) Естествено, че ще има лимит. Хубавите промоции не са за хора, които се сещат в последния момент.
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

успях да им издържа ан внушенията за импулсивните покупки :D

Сега кой какво си купи само заради примоцията:D
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Сайтът на Техномаркет току що тръгна. Ето директен линк към промоциите: линк.
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Например - очаквам да разбера даден продукт, дали е наличен или не. А не да го има изложен и абсолютно да няма никаква информация, като етикет например. Очаквам да мога да взема, ако реша нещо и да го занеса на касата, а не да дебна претоварените консултанти за да питам и да ми дават стока... Нямаше толкова хора, но си личеше една аболютна дезорганизация.
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Естествено, че ще има дезорганизация. Те такъв наплив на клиенти вероятно не са имали откакто е открита веригата. Разбира се доста неща зависят и от клиента. Аз си харесах фотоапарат в сайта. Понеже не ми се чакаше за онлайн поръчка звъннах в най-близкия Техномаркет да питам дали го имат в наличност и като казаха, че е изчерпан си го поръчах по интернет. Така си спестих много време и нерви. Всеки от магазините им си има обявен телефон в сайта и можеш да им звъннеш да питаш каквото те интересува вместо да се разкарваш до там и да си губиш времето.
 

Горе