Промоции в Техномаркет до 50 %

a_vel

New Member
Днес и Утре (13-14.04) има много промоции в Техномаркет достигащи до 50 %, може на някого да му е от полза :|
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Сайта им е умрял точно за днес и утре

http://www.technomarket.bg/

Етиопска му работа, щом правят 50 % дискаунт кой знае за колко внасят китайските боклуци сигурно за 20-30 % от продажната цена
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Никс, а ти какво си представяше :), я направи една сметка дали с 10% надценка може да се издържа един бизнес. Хора разберете не във всеки бизнес има надценка 10%. Има бизнеси и с по 100-200% надценка, които са нормални и морални надценки за този тип бизнес. Как се поддържат тия огромни халета и работници и мрежа само с 10%??? Естествено че е минимум 40-50% надценката им. В момента ясно са яко зле и чистят стока, правете си сметката какво ни чака, щом те разпродават така яко.
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

За веригите по принцип отстъпката достига до 50 % , така поне каза министъра преди.
 
Това е ясно, даже и тукашните търговци го правят това. В моловете са идеалните пример за това. Аз лично нямам нищо против, особено като става дума и за малък пазар. Не е като да продадеш 1000 лаптопа за един ден. Все пак си има лимити. Сайтовете и по-скоро дропшип програмите работят на много по-малки % търговска надценка поради факта, че нямат големи разходи и всичко останало, което големите вериги могат да си позволят. В момента тази промоция и изцяло базира на това, че разпродават залежала стока, за да могат да заредят с нова, без да са на загуба. Често срещана практика е при фирмите за дрехи - чистенето на стари колекции стига даже до намаления от 70%. Само се надявам да не чистят стока, която не са продали и на ниски цени. Това е много нормален процес за всеки бизнес със складова наличност, говоря за стоки, които нямат малък срок на годност, макар, че и на такива съм попадал - идеален пример за промоциите по дискотеките. Няколко дни преди крайните срокове ги пускат на смешни цени, за да не бележат голяма загуба. Всеки си има методи и този е просто част от всеки бизнес. :)
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Да, много се дразня някой като почне да се прави на ощипана булка. Например единия от бизнесите в който съм е оптиката...ми там има големи надценки...един ден като казах на една вече бивша приятелка какви надценки има тя ме погледна все едно съм престъпник, но то това беше в следствие на нейното незнание.
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Не е точно така.

Разходите за роби(работници) и халета в родната колония са пренебрежимо малки-от 2-3 пъти до 10 пъти по-ниски в сравнения с която и да е държава членка на ЕС и извън него, а цените на техниката са идентични дори по ниски от тук.

Можеш ли да ми кажеш къде отива разликата......въпроса е риторичен.

Оставете старата песен че тук оборотите са по ниски, не е вярно. Преди няколко дни гледах интервю с вносител на на известна марка мобилни телефони който каза че българите купували най-много и най-новите марки телефони без значение на цената в сравнение с другите европейски държави.

Някой е свикнал да яде от кацата с меда с черпак вместо с лъжичка но ще се отучи, в противен случай към меда може да се добави някой и друг екскремент който ще бракува цялата каца
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Брат много тенденциозно си го слушал това. Става въпрос за телефони, българина е пословичен комплексар и дава хляба от устата си за телефони, което не значи че дава за пералня, лаптоп и.т.н. много пари или че ги сменя често. По-малки са оборотите повярвай ми, и не е вярно, че са по-малки разходите. Да за работници са по-малки ама има 1000ди други простотии, които на други места ги няма. Няма смисъл да си чешем езиците....всеки има право на мнение.
 
И това е истина. Познавам хора, които са затънали в кредити и какви ли не дългове, но винаги са с последни телефони, коли и техника. Пазара може да е малък, но си намира пари да дава. Те реално и чужденците бяха се хванали за главата като са обикаляли по улицата, модели коли, излезли преди няколко дни вече по улиците на големите градове. За телефоните всички знаем, там може да не му трябват 100те функции, които предлага, но ще си го вземе, защото е гъзария. :)
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Не баца сайта. Явно са прекалили с рекламата на тази промоция :D
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Баца сайта, ама е на ръба.
Гледам им промоциите, ама те основно са на ТВ и монитори.
И 50% рядко да видя, повечето намаления са по 20-30%
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Успях да изтегля каталога им, тук има някои от нещата:

http://dox.bg/files/dw?a=7d2ca797c9

Предполагам в някои магазини ще има само част от промоциите, но иначе цените са мн добри.
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Българка работа да го ева, не им баца сайтя. Аз щях да ходя да си купя нещо ама като не мога да скивам к'во продават как да си избера? След като ме изнервиха цял ден не може да се влезе ме загубиха като клиент. Онез мушмореци от германоса и те ме загубиха като клиент - телефони на двойна цена иска да ми продават. Ще си поръчам от някоя бяла държава след празниците тези като не ми щат парите да се оправят. :)
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Да бе и аз не мога да им разгледам промоциите, сайта едвам се държи, българска работа. Иначе схемата с цените е ясна, 50% промоция да дадат пак имат достатъчна печалба
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Техномаркет изтребиха рибата в днешния ден. Опашки от по 10 души на всяка една от касите им в единия им от магазините в Русе, чак да не ти се чака на опашка, най-накрая някоя промоция в БГ, която да е добре измислена:
1. Почивен ден
2. Високо намаление
3. За празниците всеки развързва кисията

А колко надценка слагат си е тяхна работа щом върви...
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

в Благоевград беше същото, с жената накупихме доста работи.. на добри цени.
 
От: Промоции в Техномаркет до 50 %

Това със сайта е ебати и дупката в стретгията, сигурен съм че са били наясно с наплива и не са увеличи ресурса, това си е голама издънка дето ако бяхме на запад маркетинг мениджъра и производвените мениджери щях едно солидно порицание в най-добрия случай - а иначе имам си всичко и успях да им издържа ан внушенията за импулсивните покупки :D
 

Горе