Ключови думи и микро нишови сайтове

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Здравейте! Преди да започнем, погледнете скрийншотите по-долу:

attachment.php
attachment.php


Това са снимки на моят акаунт в AdSense. Първата картинка е за месечни приходи, а втората за дневните. В момента имам няколко микро нишови сайта и постоянно създавам нови, защото те са един перфектен източник на пасивни доходи всеки месец.
Нека първо кажа какво е това микро нишов сайт. Идеята на тези сайтове е да са създадени за определени изрази, които се търсят над 1000 пъти на месец в Google, но в същото време при тях няма конкуренция. С ниската конкуренция, вие лесно можете да се класирате в топ 10 на търсачката и да получавате пасивни доходи от AdSense само след малко първоначална работа. Основната характеристика за тези сайтове е, че те са:

  • Евтини.
  • Лесни и бързи за направа.
  • Носят пасивни доходи всеки месец, като в концепцията им е заложено правилото: „По-добре да имам СТО сайта, които без усилия ми правят по $1 на ден, отколкото ЕДИН, който да генерира по $100.”
Е, представете си да имате сайтове, които вадят по $1 на ден БЕЗ ПОЧТИ НИКАКВА работа от ваша страна!

Основното в тези сайтове е намирането на подходяща ключова дума. За повечето от вас това е трудно, затова ви предлагам моята услуга. Някои ще питат защо си давам думите, вместо да направя сайтовете и да печеля за себе си. Е, защото не мога. Съгласете се, че не всичко опира до думата. След като я имам, трябва да купя домейн и да заплатя за статии. В момента имам досег до СТОТИЦИ думи ежедневно, но просто нямам достатъчно капитал, да ги оползотворя всичките. Повярвайте, обаче, ако можех, щях да си ги използвам за себе си.

Преди да погледнете ценоразписа, моля прочетете това мое мнение. Ще ви даде по-ясна представа какво да очаквате.

[size=+2]КЛЮЧОВИ ДУМИ:[/size]

attachment.php


[size=+2]Ако пък ви куца направата на сайта, предлагам и готови сайтове. Ето какво получавате:[/size]

attachment.php


Към сайта са включени:
  • ДУМА С 1000+ EXACT ТЪРСЕНИЯ НА МЕСЕЦ
  • >$1 CPC
  • СВОБОДЕН EXACT MATCH ДОМЕЙН С РАЗШИРЕНИЕ .com, .net или .org
  • 2 УНИКАЛНИ СТАТИИ С ПО ПОВЕЧЕ ОТ 500 ДУМИ
  • ТЕМА С ВИСОК CTR
  • ПЕРФЕКТНА ON-PAGE SEO ОПТИМИЗАЦИЯ
  • СТРАНИЦИ ЗА КОНТАКТ И ПОВЕРИТЕЛНОСТ (тези страници ги изисква политиката на AdSense).

Ако желаете сайт с дума с повече търсения, вземете цената на сайта и я съберете с половината от цената на думата от горната картинка.

[size=+2]А може би искате нещо по-различно?[/size]

attachment.php


FAQ (ЧЗВ):

А: Какво е exact търсения на месец?
Б: Тов значи, че точно тази фраза, която виждате се търси точно толкова пъти на месец в Google, колкото показва стойността на exact търсенията.

А: Какво е cpc?
Б: В превод, cost per click. Това е цената, която можете да очаквате за кликване, но обикновено се печели около 50% от нея.

А: Ниска конкуренция?
Б: Да, ниска конкуренция, за да можете да се класирате лесно.

А: Exact match домейн какво е?
Б: Домейн, който е точно копие на ключовата дума. Например ключовадума.com Ще има свободен .com, .net или .org домейн, което ще направи класирането на сайта много по-лесно.

А: Имам още въпроси за микро нишовите сайтове!
Б: Погледнете тази тема. Има стотици мнения и всички се отнасят само до този тип сайтове. :)

ВНИМАНИЕ! В ЦЕНАТА НЕ ВЛИЗА ЗАКУПУВАНЕТО НА ДОМЕЙН. НЕГО ЩЕ СИ КУПИТЕ ВИЕ!

[size=+2]РЕВЮ КОПИЯ:[/size]
Ревю копията отидоха при galinstefanov, netsurfer, Brad, blackout0826, danko6 и stroej.com

[size=+2]МНЕНИЯ НА КЛИЕНТИ:[/size]
Моето ревю.
Като човек който в продължение вече на месеци чете информация за такъв тип сайтове и думи, мога да кажа, че услугата на Fozzy е прекрасна.
Получих дума със следните параметри.


Има 2400 глобални exact търсения на месец и 2400 exact за САЩ.
Има свободен exact match .net и .org домейн.
CPC на думата е $1.06
Конкуренцията при рекламодателите е висока, а в serp-а е доста ниска - сайтовете или нямат или са с много малко беклинкове.

Прилагам снимка за конкуренцията в serp-а
Виж файлът 3591
Думата е [size=+1]просто прекрасна[/size], както виждате от снимката, със сайт с такава дума можете да се класирате незабавно на първа страница само с добре направено on-page seo.Ако не можете и не знаете как точно да си направите правилно on page seo, може да си поръчате един от от пакетите за сайтове от Fozzy.
Думата предоставена ми от Fozzy,ще бъде използвана веднага като се прибера от Германия.
Като човек който вече притежава сайт от такъв тип и знае какви печалби се правят само като класирате сайта на правилното място,мога само да Ви препоръчам да ползвате услугата на Fozzy.

[size=+1]Моята оценка 10 от 10[/size] :)


Получих думата много бързо, още същия ден.
Ето конкуренцията:
Виж файлът 3592
Eто и търсенията и цената на клик
Виж файлът 3593
Хубавото е, че конкуренцията при рекламодателите е висока, а в резултатите не е много трудна. Лошото е, че е бранд, но това предполагам може да поискате от fozzy думата да не е бранд. Сега в топ10 3 резултата са от фирмения сайт, останалите са интернет магазини.

Има свободен .org домейн за думата.

[size=+1]Моята оценка е 10 / 10[/size]

Няколко думи и за моето ревю.

Получих думата и е много добра. В момента съм начиенаещ (и то много) в МНС. На пръв поглед думата е [size=+1]повече от перфектна[/size].
[size=+1]Заслужава си![/size] Само да вметна, че цената на СРС е 2.84 лв, а конкуренцията е висока!

Успех на колегата и това е [size=+1]бърз и лесен начин да имате пасивни доходи[/size].
Бтв въпреки, че бях 6-ти получих ревю, което може да гарантира, че е точен и коректен!

Таман получих думата, проверих я и всичко е точно както е казал Фози, дори е [size=+1]повече от това, което очаквах[/size] от към цена на клик, което е перфектно.

На базатата на думата, считам, че и по скъпите му услуги ще са на ниво и ще се получи точно това, за което се плаща, но съм сигурен дори и повече ще се получите.

Като цяло [size=+1]доволен съм[/size] - реалността е точно като това, което очаквах

Ако ви трябват добри сайтове, той е човека :)

Аз също получих своята дума и то [size=+1]доста бързо[/size]. На този етап [size=+1]нещата се развиват чудесно[/size] и се надявам да имам още поводи да похваля Fozzy.

[size=+1]Доволен съм[/size] от услугата. Платих и [size=+1]получих договореното[/size] дори [size=+1]преди посочения срок[/size] (да не говорим, че са празници тези дни). Много [size=+1]коректен, заслужава си[/size] да се работи с него.

Аз също си получих думичката от ревюто [size=+1]всичко е както описаха[/size] по-горе колегите.Ще разработя сайтчето и ще видим резултатите ! :)

Вече мога да споделя повече. За пръв път поръчвам подобно нещо, но за [size=+1]2 дни след поръчката имам готов сайт[/size] по избраната дума.
Лично на мен [size=+1]сайта ми харесва[/size], а ако започне да носи приходи - тогава всичко ще бъде чудесно.
Ако това реално стане, офертата на Fozzy ще е повече от перфектна.

Но най-важното за мен е комуникацията с пича! [size=+1]Приятно съм изненадан[/size] от него - обяснява всичко, готов е да помага и знае какво прави.
Дано не загуби ентусиазъм и продължава да предлага качествени услуги и съпорт. Дано проекта потръгне и да поръчам още много :)

[size=+1]Благодаря ти, Fozzy![/size]

И аз [size=+1]да похваля Fozzy[/size]. Много [size=+1]точно и отговорно[/size] си свърши работата, за 2 дни вместо за 7. Направи ми сайта, всичко нагласено [size=+1]перфектно[/size] и само трябваше да си добавя рекламите.
Едно [size=+1]голямо евала[/size] за такъв човек, защото съм сигурен, че не съм му бил само аз на главата и дори се зае да работи през празниците.
Сега само остава да започне печалбата :).

Следва и [size=+1]поредната хвалба[/size] :)
Добавил съм линкове към новия сайт в 3-4 други сайта. Има само сайтмап и не е добавян в WMT, не е събмитван никъде.
В момента [size=+1]сайтът е на 4-то място[/size] по ключова дума, което е радващо.
Трябва да се преборя са резултатите от Google Places и още някои и ще съм начело :)
Може би съм получил бонус като новобранец....

Ще пиша пак, когато имам посещения от търсене и първи кликове, надявам се!

Коментар и от мен: поръчах си пакет Сефте, за няколко дни сайта беше готов с доста приличен дизайн и съдържание. [size=+1]Доволен съм от резултата[/size]. Сега започвам линк билдинга и ще споделя следващи резултати.

Та да споделя,и аз вече направих първата крачка в сферата на микро-нишовите сайтове с помоща на Fozzy.
Искам [size=+1]да го похваля[/size] за експресното ипълнение на поръчката и за отзивчивоста и помоща която ми оказа.Наистина [size=+1]много коректен[/size] и [size=+1]се работи перфектно[/size] с него.
Ако знаех как да давам репутации с удоволствие бих дал на него и на още няколко човека,които се отзовават веднага независимо че задавам доста глупави въпроси за момента.
[size=+1]Благодаря[/size] още веднъж Fozzy и всички други,и за напред се надявам да помагате за да се развивам в правилната посока.

Аз мога [size=+1]да се похваля[/size] че съм от първите 10% макар че съм на 2 дни.
Мога да кажа че това се [size=+1]дължи единствено и само на Fozzy[/size].
С една дума [size=+1]перфектно свършена работа[/size].
При първа възможност мисля да се възползвам пак от услугите му.

Искам да благодаря на fozzy - [size=+1]исклучително коректен[/size] с клиентите си и на разположение по всяко време.[size=+1]Доволен сам[/size] от услугите му ! Сайта които ми бе направен от него изглежда много добре . Ключовата дума и микро нишата също така са добри !
Ще пиша относно резултатите след седмица !

След снощния ми пост тази сутрин новините са по добри - изглежда е било просто въпрос на време google да индексира микро нишовия ми сайт / направен от fozzy / и днес сам на [size=+1]3 то място[/size] по ключовата дума . Сега остава потребителите само да цаката на рекламиките в сайта ми и всички ще са happy.
Ще пиша пак как се развиват нещата при мен след седмица :)
Успех и на останалите колеги !

Искам да изразя [size=+1]благодарността си[/size] към колегата Fozzy!
Изключително [size=+1]коректен[/size] и [size=+1]работи[/size] бързо.
Сега чакам да се индексира сайта.

Със сигурност [size=+1]ще ползвам услугите му и в бъдеще[/size]!

Поздрави!

Човекът е много [size=+1]коректен и бърз[/size]. Направи ми 3 сайта за по-малко от 3-4 работни дни, което е [size=+1]супер[/size]. Отделно отговори и на всичко, което го попитах :) Ако всичко е наред с тези сайтове ще си поръчам още - успех на Fozzy!

Да се включа и аз в темата, поръчах ключова дума от план старт и я получих [size=+1]бързо[/size] в рамките на 2 дни. Думата има 1600 глобални exact търсения на месец.CPC на думата е $1.15 и [size=+1]наистина е добра[/size]. От мен единствено се иска да е вкарам в топ 10 на СЕРП-а, за което се иска малко усилия от моя страна. Ще пиша как се движи позицията на ключовата дума.
Искам да попитам колегите, които работят отдавна какъв размер и тип реклама дава най-голяма печалба.

Аз съм следващия - всичко изпълнено [size=+1]бързо и качествено[/size]. Получих [size=+1]повече[/size], от това за което се разбрахме. [size=+1]Доволен съм[/size] и пак ще ползвам услугата.

За [size=+1]втори път работя с Fozzy[/size], като и двата пъти всичко е [size=+1]бързо и коректно[/size]. Освен това ми оказа помощ не един и два пъти с един мой сайт, така че [size=+1]СИЛНО ПРЕПОРЪЧВАМ[/size]!

[size=+1]Точен и коректен[/size] човек. Намери ми [size=+1]доста добра дума[/size], сега ще пробвам нещо ново.
[size=+1]Удоволствие е[/size] да се работи с такива хора.

Остана ми малко време да седна пред PC-то та реших да похваля малко Fozzy.
Сайтът който му поръчах от няколко дни [size=+1]вече е на първи позиции[/size].
Мога да кажа че това се дължи [size=+1]изцяло и само на Fozzy[/size],защото от месец насам PC-то го пускам за около 30 мин на ден и не съм отделил грам внимание на сайтът.Така че мога да кажа само едно,ако все още се двоумите дали да се възползвате от услугите на Fozzy той е човекът.
Услугата която предлага като цена и качество [size=+1]си заслужава напълно[/size].

[size=+1]Много добра оферта и изпълнение.[/size] Всичко е така както е в офертата. Препорачвам да се възползвате, като [size=+1]бонус[/size] получавате и ценни съвети за интернет пространството! [size=+1]Респект![/size]

И аз се възползвах от услугите на Fozzy. [size=+1]Впечатлен съм[/size] от [size=+1]отзивчивостта[/size] и [size=+1]коректността[/size] му. Сайтовете са направени [size=+1]много професионално[/size] и излязоха на първа страница още в първите дни. Имайки предвид, че са на една седмица, това е доста обнадеждаващо.
На единия от сайтовете правя към 10-20 посещения на ден от Google Images, което значи, че съм изместил другите сайтове с онпейдж-а, които Fozzy е направил.
[size=+1]Много позитивно[/size] отношение има към клиентите си и ми [size=+1]помогна за много въпроси[/size], които имах към микронишовите сайтове и оптимизацията им.

Мога да дам [size=+1]само положителни отзиви[/size] за Fozzi . [size=+1]Много коректен[/size], всичко се [size=+1]предаде в срок[/size] и е [size=+1]много добре направено[/size]. Отговаря на въпросите ми. Работила съм с него и за други неща, дано има повече хора като него.

И аз искам да дам [size=+1]положителна оценка[/size] на Fozzi. [size=+1]Коректен[/size] е и [size=+1]изпипва нещата[/size]. [size=+1]Препоръчвам го[/size] на всеки, който има нужда от услугите му!
Респект!

Току що Фози ми изпълни поръчката. [size=+1]Изключително съм доволен[/size] от думата - $5,90 на клик и 2900 екзакт търсения. язък само че няма да ползвам сайта за адсенс, но винаги радва окото една такава цифра
[size=+1]Много лесно се работи с него[/size], супер комуникация и отношение. Със сигурност това [size=+1]няма да ми е последната поръчка[/size]

[size=+1]Грехота ще е да не похваля авторът на темата.[/size]

А [size=+1]има за какво[/size].

Поръчах пакет номер 1- АЗ НИЩО НЕ РАЗБИРАМ но разбрах едно [size=+1]ПЕРФЕКТНО ИЗПЪЛНЕНИЕ [/size]

По какво съдя ли:

1 Не знам как се влиза в контролният панел на моя сайт.
2 Нямам си на идея как да си сложа рекламите на моя сайт.
3 Нямам и най бегла представа каво трябва да направя за да излезе сайта на първа позиция в google по ключова дума.
4 От пролетта насам сядам на PC-за около 30/40 мин. вечер и още толкова сутрин,

но в крайна сметка сайтът [size=+1]за няколко месеца искара пари за следващия пакет, пакет 2-играч.[/size]

И всичко това [size=+1]благодарение на един единствен човек Fozzy.
Винаги когато съм имал нужда от помощ за развитието на сайтът е помагал-[size=+1]комуникация перфекна[/size].
Това което зависи от него го свършва на 101%-[size=+1]пълен професионалист[/size].

Така че мога да кажа само едно:
Ако все още се чудите дали си заслужава да инвестирате в Fozzy.
[size=+1]ЗАСЛУЖАВА СИ-ТОЙ Е ЧОВЕКЪТ[/size]

Пак дойде време [size=+1]да похваля Fozzy[/size]. Сайта, който поръчах кове [size=+1]трето място в Google.com[/size], въпреки че е домейна съдържа ключовата дума.
Приходите са малки, но това не е проблем. Почти нищо не съм правил, освен да добавя няколко статии още.

И аз съм [size=+1]доволен от работата си с Фози[/size].
[size=+1]Бързо изпълнена поръчка.[/size]
[size=+1]Перфектно подбрани ключови думи.[/size]
[size=+1]Перфектна тема на блога.[/size]
[size=+1]Комуникацията е на високо ниво[/size] (от негова страна. от моя само глупави въпроси :) )
От тук натам съм аз, пак започне ли да капят центове от този проект, със сигурност ще му поръчам един нов, а защо не и три ;)

[size=+1]Препоръчвам услугата му![/size]

Аз лично все още нямам наблюдения как "вървят" микро нишовите сайтове, понеже днес получих поръчката, която бях възложил на Fozzy, ще дам мнение за това след известно време.Тук искам да вметна, че съм [size=+1]много доволен от думата и сайта[/size], които ми изпрати.Според мен, а и както виждам от другите постове Fozzy е [size=+1]много коректен и си спази сроковете[/size], които беше поел.Със сигурност ще работя с него за в бъдеще.

[size=+1]Fozzy е точен[/size] имам вече 2 думи от него, за едната след 2 месец започнах да вадя по 8-12$ на месец, за другата трябва малко време защото я имам от 1 седмица. Микро нишковите сайтове искат оптимизация за да се печели от тях някой думи имат сериозна конкуренция. Заслужава си да се създават защото цената на клик е висока и инвестицията бързо се възвръща. Моя съвет е да поръчате един щом започнете да печелите поръчайте следващ и така.

Снощи получих готов продукт от него и твърдя, че [size=+1]@Fozzy работи безупречно[/size] и се отнася [size=+1]професионално[/size] към работата си. [size=+1]Спазени срокове и перфектна комуникация.[/size] Може би повтарям много мнения преди мен, но ще е хубаво тези, които се занимават с бизнес тук да взимат пример от него.
Сега съм аз на ход, ще видим накъде ще тръгне сайта, и ще споделя мнение пак.

И аз [size=+1]мога да се похваля от Fozzy[/size]. [size=+1]Коректно отношение и лесна комуникация.[/size]
Перфектен човек, всеотдаен и лоялен към работата си. :) Много лесно се работи с него.
Де да бяха всички така .....

Изпълни си поръчката според уговорката.[size=+1]Точен и коректен[/size],ще ползвам услугите му и в бъдеще.



[size=+2]ПОРЪЧАЙТЕ СЕГА![/size]
 

Прикачени файлове

  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    153.2 KB · Преглеждания: 2,796
  • Untitled-2.jpg
    Untitled-2.jpg
    142.9 KB · Преглеждания: 2,785
  • Picture.png
    Picture.png
    4.7 KB · Преглеждания: 2,746
  • Picture2.png
    Picture2.png
    6.2 KB · Преглеждания: 2,745
  • Untitled-3.jpg
    Untitled-3.jpg
    47.1 KB · Преглеждания: 2,667
Последно редактирано:
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Веднъж и аз да поискам едно ревю :)
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Fozzy дай едно и на мен, да ти видя тайните :p

П.С. Пакет 16
 
Последно редактирано:
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Ако може и за мен едно ревю като на netsurfer.
И понеже ще започнат веднага да те питат-ама твоите снимки от сайтове с по колко търсения са.Но по дбре го напиши просто като информация.
Казвам го от личен опит :)
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

И аз се нареждам за 3-то :)

Ехе много бързо се написаха няколко мнения 8) Ако съм успял да хвана едно ревю съм за пакета от 16$.
Успех! Много добър пакет!
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Понеже си падам по "пасивните" приходи съм заинтересован.
Я да видим правилно ли съм разбрал.
Да речем - поръчвам "Пакет Сефте". Казваш ми кой домейн да си купя. После как се процедира?
Плескам на мой хост някъде един чист wordpress и ти го оставям да си го ръчкаш... в смисъл тема, статии и
ПЕРФЕКТНА ON-PAGE SEO ОПТИМИЗАЦИЯ
СТРАНИЦИ ЗА КОНТАКТ И ПОВЕРИТЕЛНОСТ (тези страници ги изисква политиката на AdSense).
Или хоста е твой?
След това си слагам моя адсенс и почвам да лапам? :)
За БГ или за ЕН става въпрос?
Казвай правилно ли съм разбрал, тук или на ЛС.

ПП. план "Виагра" кърти.
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Ревютата свършиха! Всичко стана в малък интервал от време, stroej.com писа 6-ти. Въпреки това ще получи ревю :)

Промоцийките отиват при galinstefanov, netsurfer, Brad, blackout0826, danko6 и stroej.com.

Направо ще ви пиша лични като имам думите. Всичко ще стане в срокът, който съм написал за пакетите.

И понеже ще започнат веднага да те питат-ама твоите снимки от сайтове с по колко търсения са.Но по дбре го напиши просто като информация.
Казвам го от личен опит :)

Тези сайтове са с думи с търсения, между 1000 и 5000 търсения месечно, като има един с 8000 търсения.
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Понеже си падам по "пасивните" приходи съм заинтересован.
Я да видим правилно ли съм разбрал.
Да речем - поръчвам "Пакет Сефте". Казваш ми кой домейн да си купя. После как се процедира?
Плескам на мой хост някъде един чист wordpress и ти го оставям да си го ръчкаш... в смисъл тема, статии и

Или хоста е твой?
След това си слагам моя адсенс и почвам да лапам? :)
За БГ или за ЕН става въпрос?
Казвай правилно ли съм разбрал, тук или на ЛС.

ПП. план "Виагра" кърти.

Да, хубаво е да се уточни. Процедира се така:

1. Намирам думата.
2. Пиша ти, за да си купиш домейна.
3. Даваш ми ftp достъп до хостинга или направо сам си инсталираш един wordpress.
4. Оставяш ме да си ръчкам.

Естествено, че не е мой хоста :) И да, става въпрос за EN.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Ок мерси, направи си ревютата след празниците ще помисля и ще те потърся.
Успех :).
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

супер услуга за новобранците в нета пък и не само за новобранците :) поздравления
 
А може ли да поръчам играч, ама с думи за напреднали :) ?
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

И аз как не хванах ревю незнам :) а пък бих пробвал.

Има ли 50% намаление за хора отговарящи на условията.
 
Re: От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Ок мерси, направи си ревютата след празниците ще помисля и ще те потърся.
Успех :).

Ок, ще чакам :)

А може ли да поръчам играч, ама с думи за напреднали :) ?

Разбира се, писал съм лично :)

И аз как не хванах ревю незнам :) а пък бих пробвал.

Има ли 50% намаление за хора отговарящи на условията.

Съжалявам, 5 ревюта бях обявил, 6 заминаха. Не очаквах толкова бързо да се разграбят, особено покрай празниците. Ако искаш, поръчай на нормалната цена.
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Моето ревю.
Като човек който в продължение вече на месеци чете информация за такъв тип сайтове и думи, мога да кажа, че услугата на Fozzy е прекрасна.
Получих дума със следните параметри.


Има 2400 глобални exact търсения на месец и 2400 exact за САЩ.
Има свободен exact match .net и .org домейн.
CPC на думата е $1.06
Конкуренцията при рекламодателите е висока, а в serp-а е доста ниска - сайтовете или нямат или са с много малко беклинкове.

Прилагам снимка за конкуренцията в serp-а
fozzy.jpg
Думата е просто прекрасна, както виждате от снимката, със сайт с такава дума можете да се класирате незабавно на първа страница само с добре направено on-page seo.Ако не можете и не знаете как точно да си направите правилно on page seo, може да си поръчате един от от пакетите за сайтове от Fozzy.
Думата предоставена ми от Fozzy,ще бъде използвана веднага като се прибера от Германия.
Като човек който вече притежава сайт от такъв тип и знае какви печалби се правят само като класирате сайта на правилното място,мога само да Ви препоръчам да ползвате услугата на Fozzy.

Моята оценка 10 от 10 :)
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Получих думата много бързо, още същия ден.
Ето конкуренцията:
conc.png
Eто и търсенията и цената на клик
cpc.png
Хубавото е, че конкуренцията при рекламодателите е висока, а в резултатите не е много трудна. Лошото е, че е бранд, но това предполагам може да поискате от fozzy думата да не е бранд. Бранда си има и позитиви, особено в случая, защото е и продукт може да се монетизира и по други начини, като например афилиейт на амазон. Сега в топ10 3 резултата са от фирмения сайт, останалите са интернет магазини.

Има свободен .org домейн за думата, сега видях, че са и на промо в godaddy :))

Моята оценка е 10 / 10
 
От: Ключови думи и микро нишови сайтове

Извинявам се за офтопика, но как мога да видя колко пари дават рекламодателите в adwords за дадена ключова дума?
 

Горе