Crazy Week!

KALOS

Premium
Рейтинг - 100%
125   0   0
От около две години имам един сайт за Рисунка от Снимка.
На първа позиция е за "рисунка от снимка" и "рисунка по снимка", но нямам време да се занимавам с него и липсва голям интерес.
През тази седмица, като представяне на услугите от сайта, ще направя 7 безплатни фотоманипулации - рисунка от предоставена ми снимка за членове на Форума.
Условието: дайте ми снимка с висока резолюция и съгласие да публикувам резултатите в тази тема.




Тази седмица ще направя и две безплатни логота за сайт. Във Фотошоп формат. Не е ревю. Просто така..




Тази седмица предлагам да направя безплатно две онпейдж оптимизации на сайт по Една ключова дума. Не е ревю, не смятам да го предлагам във форума.
Условия: Сайтът да е на Уърдпрес, да имате подготвени три статии във връзка с ключовата си дума. /Може да приема и не-Уърпрес сайт, ако ме заинтригува и имам време/. Едното ревю ще е за потребител с реп>30. За другото няма ограничения.




Тази седмица предлагам 3х100 Social Bookmarks (EN) безплатно. Не е ревю копи, няма да се предлага повече.



Тази седмица можете да вземете от мен Два пакета от 6х$100 AdWords ваучера за $15 ($600 за 15).
За нови акаунти, важащи 14 дни. Еднократно предложение, не е ревю.



Тази седмица ще направя събмит за пет души в Уики сайтове - 18 888 беклинка от 6000 уникални уики сайта за $10 - Извършени за 22 часа. Не е ревю копи, няма да се предлага повече тук - еднократно пет пакета.


Защо го правя? Ей така..

 
От: Crazy Week!

Такъв спонтанен израз на алтруизъм трябва да е свързан с доста положително събитие в личен план. Или с много добър горила план. Във всеки случай поздравления :)
 
Е бива ли да сте толкова бързи :D Браво, за идеята. Иначе се бях засилил към логото, ама ...
 
От: Crazy Week!

Тази седмица предлагам 3х100 Social Bookmarks (EN) безплатно.



Я да видим ; )
 
От: Crazy Week!

Аз бих се възползвал от едното 3Х100 Social Bookmarks (EN) безплатно
 
От: Crazy Week!

Ами нека да се включа и аз с втората OnPage оптимизация за Wordpress, че и аз съм бос на тази тема.:)
 
От: Crazy Week!

Две логота отиват за Teo и BurnX - до края на седмицата /петък, 27-и/ - пратете ми концепция или изисквания на ЛС.

Сошъл Буукмаркс за АлънФорт, Ууд и Мирако - пратете ми URL, Title, Descr, Keywords - може и аз да ви ги спинна, ако не са в спин, без адюлт сайтове. Събмита ще е готов пак най- късно до петък, включва и пинг на линковете, извличане като емисия и събмит в 50-ина РСС директории, сплит на всички в една емисия, която пък се граби от PingFM и допълнително се извежда в още социалки - ако НЕ искате нещо от тези неща, пишете ми. ще ви пратя репорт.

Онпейдж СЕО за Полтъргайста и Клок - пуснете ми достъп до сайта и ми дайте данните, от вторник ще мога да го направя, дотогава подгответе по една статия.

:) :) :)
 
От: Crazy Week!

И аз съм съгласен ако стават за БГ сайтове!
Бтв какво ти е необходимо за wiki-тата?
 
От: Crazy Week!

Защо да не стават за бг сайтове? Линка си е линк, това са социални мрежи. И ефект има.
 
От: Crazy Week!

Събмита в Уики сайтове за бг става ли ? Ако да, брой ме

Стават, разбира се, като вариантите са два - да събмитна статия директно на български, като тогава 1/НЕ Е ИЗКЛЮЧЕНО в някой сайтове да възникнат проблеми с енкодинга, пробвал съм и по принцип няма, но няма как да чекна наред.. 2/Уикитата се модерират рядко /на 3-6 месеца: имам пробни статии от по шест думи, които и след 6 месеца стоят и не са изтрити, т.е. за това време линковете ще са живи, но като дойде този момент и мине модератора, сигурен съм, че ще изтрие непонятните за него йероглифи..
Вторият вариант е да се събмитне статия на английски с анкори вашите кийуърди на ЕН, или например за "уеб дизайн" - "web design", а не "ueb dizain" - гугъл си е полиглот и линковете ще отидат пак към таргетираните ключови думи.
И аз съм съгласен ако стават за БГ сайтове!
Бтв какво ти е необходимо за wiki-тата?

Трябват ми три таргетирани URL-а със съответните им ключови думи. Ако се спрете на варианта да е директно на БГ ще ми трябва и статия 500-700 думи в /препоръчително/ спин формат. Ако ще е на ЕН - статия не е необходима, ще ви сложа и спинна аз. А - и плащане в ПейПал.. Трите линка ще са включени в една статия, публикувана в 6000+ Уики сайта, горе- долу всички на различни IP-та от различни "автори". Което ви дава 18000++ беклинка. Линковете може да са всякакви, но за мен оптималните варианти са два - единият линк към основният сайт с кийуърд основната целева ключова дума, вторият към вътрешна страница /най- добре статия/ с кл. дума LSI на основната за сайта целева кл.дума и третият пак като вторият за различна LSI, като съответните вътрешни страници са съответно оптимизирани по тях. И втори вариант, който лично аз ползвам за себе си - третият линк да е към Авторитетна Външна страница /страница от Уикипедия напр./ свързана или с основната, или с латентна кл.дума. При този вариант губите 30% от линковете, но според мен значението на останалите се засилва.

Какво да очаквате след събмита - Уикитата са авторитетни сайтове с информативни статии, които са доста ценени от Гугъл* и от които ще получите КОНТЕКСТУАЛНИ линкове с таргетираната ключова дума. Винаги се отразява отлично в класацията, като пак има два варианта - да оставите Гугъл да си индексира сам статиите, което води до плавно издигане в СЕРП-а и максимални резултати след 2-3 седмици и втори вариант - да се пингнат веднага линковете, което обикновено води до внезапен дроп от СЕРП-а за ден-два, последван от рязко връщане с чувствително повишение в класацията. Това са моите наблюдения, но лично не съм ги ползвал за БГ сайтове..

----------------------------------------------------------------
*засега. С появата и популяризацията на няколко много ефективни инструмента за масово, автоматизирано публикуване в Уикитата, последните вероятно ще намалят значението си със следващите промени в Гугъл алгоритмите.
 
Последно редактирано:
От: Crazy Week!

Един пакет Уикита отиде при Строежи. Направено в български вариант, ще е интересно да чуем и неговите отзиви.
 
От: Crazy Week!

За сега съм на същата позиция в СЕРП-а. Лошото е, че над мен конкуренцията е голяма и силна. Дано да даде някакъв резултат. Ще пиша като мине малко време и почнат да се индексират линковете.

P.S. Колега ми изпрати над 18 888 линка! Повече от обещаното!
 
От: Crazy Week!

За сега съм на същата позиция в СЕРП-а.
Е, няма начин да се отрази за няколко часа..

Вторият пакет евентуално е запазен за колегата Вико.

6х$100 AdWords ваучер-пакетите реших да дам вече за за $10! Или <$2 за $100ов ваучер.
 
От: Crazy Week!

Вторият пакет уикита ще отиде при Академика, тъй като сайтът на Вико е съвсем нов, а бластът е голям.
Първата фотоманипулация е за Надето.


before.jpg


to ✔

painted.jpg

Не се юрвайте да търсите потребител с ник Надя/Наде/Надето из форума :D:D
Ако наистина има такава - Всички прилики с действителни лица и Профили са случайни:)
 

Горе