КАК ДА ПЕЧЕЛИМ НАЙ- МНОГО ОТ ИНТЕРНЕТ

apostol

New Member
КАК ДА ПЕЧЕЛИТЕ СЕРИОЗНИ ПАРИ ОТ БЛОГА СИ

Джон Чоу започва да поставя в блога си реклами на Google AdSense през септември 2006 година. За един месец тези реклами му докарват 252 долара. През февруари 2008 година блогът му „заработва” вече повече 30 000 долара на месец!

Това си е рекорд- никога досега печалбите от един единствен блог не бяха надхвърляли сумата от 30 000 долара. На всичко отгоре февруари е и по- къс от нормалния месец.
Трафикът към блога на Джон Чоу: 134 931 посетители (според Google Analytics).
Чоу е имал и разходи по блога си, които възлизат на 487.56 долара, които е дал за реклама в GoogleAdWords и Bidvertiser.

КАК ДА ПЕЧЕЛИТЕ И ВИЕ МНОГО ПАРИ ОТ БЛОГА СИ

Необходими са ви всъщност само две неща:

- трафик

- монетизация на трафика

Може да научите подробностите от моя курс „Как да започнем успешен бизнес в Интернет”, който предлагам в сайта си за Интернет маркетинг.


Така и само така ще започнете да печелите сериозни пари от Мрежата. ДРУГ НАЧИН НЯМА!


АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ

P.S. Тъпотиите, които дращите тук за афилиейт, са за простаци и некадърници. Няма пари в афилиейт програмите. НЯМААААА!
 
Интересно закакво си играх да чета глупостите ти.... Общо взето в тоя сайт ти се опитваш да рекламираш услугите си ;) И би ли ми дал линк да му видя на тоя блога (Джон Чоу)
 
Последно редактирано:
Добре, като си толкова добър с твоя курс, защо и ти не направиш един такъв блог дето ще правиш по 50к $ за месец?
 
Еее, не си ли чувал - обущарят бос ходел, пък часовникарят без часовник ;)
не съм чувал, торба съм ;)
преди 2 години си спомням имаше пак такава зарибявка...Купуваш много домейни, оптимизираш ги и слагагаш гоогле...и гледай какво става.
Но за да разбереш как, трябва да се запишеш при нас на курс, който е само 100-200 $ , ама после всеки месец ще имаш 4-5 цифрен доход :)
 
P.S. Тъпотиите, които дращите тук за афилиейт, са за простаци и некадърници. Няма пари в афилиейт програмите. НЯМААААА!

Преди два месеца също твърдеше, че от реклами не се печелят...
Явно и ти незнаеш за какво приказваш :)
 
не е невъзможно а джон чоу е известен след като миналата гдина Г го изхвърли от индекса ама пише много глупости между полезните статии затова спрях да го чета
 
http://www.johnchow.com/
http://www.johnchow.com/blog-income-report-february-2008/
* Private Ad Sales: 14,450.00
* Affiliate Commissions: $7,553.06
* ReviewMe: $4,000.00
* Text Link Ads: $2,289.70
* Kontera: $1,000.00
* TTZ Media: $350.25
* Grand Total: $29,643.01
Я ви ги виж, Affiliate Commissions: $7,553.06
Полезно четиво е блог гайда му, който е безплатен за разлика от вашият г-н Апостолов.
@coolice и аз махнах фийда му преди 4-5 месеа защото повечето от статиите му са платени (reviews aka Reviewme.com)
 
мдам бате аз нали съм и без рсс риидър ползвам на мозилата боокмаркс тоолбара и над определено ниво ми идва повече ...

евала на джон чоу иначе една нелоша сума нали :) Можеш да си купиш порше за тези парички ;)
 
Ей апостолчо майка ти грозна ходи се връщай във старческия или в лудницата,че да не звъня на полицията да те прибира.ПО добре самичък си ходи.Ше плюе тука за афилейта и глупости нямола пари бля бля бля.Па ми дава и за пример един джон чоу дет хич не ми е по вкуса.Ае мани тая пура ве нали имаше един курс за здравословния начин на живот кво стана продаде ли нещо.Ходи в лудницата,да не пречиш.
 
Драги г-н Апостолов,
първите си пари от интернет спечелих с афф. маркетинга. В България почва за Адсенс НЯМА!!! Вие го разберете - АДСЕНС НЕ СТРУВА!!! Освен ако нямате 100 000 посетители като жълтуркото от Нот'р Дам ...
За афф маркетинга освен късмет се иска и известна доза майсторлък, докато при адсенс всичко е 1 на милион - дали някой ще забележи нещо, което му трябва, а съвсем друг е въпроса дали ще цъкне на него.....
 
Блогът ми, който ще прави пари, много пари от реклама в момента се разработва.
Това е
www.DobriteNovini.com

След месец- два ще бъде засипан с реклами и ще прави хиляди на месец.
Откъде и как съм се сдобил с рекламодатели? Е точно това няма да ви кажа.
Аз не подарявам информация, аз я продавам.

Вие сте тук все всезнайковци, опитайте се да се сдобиете сами с тази
БЕЗЦЕННА информация. Ще се сдобиете с нея на куково лято. Защото
знам колко ви е акъла...

Можете, разбира се, да се запишете и в курса ми. Бързо и лесно ще узнаете всичко, което
СИ МИСЛИТЕ, че знаете.
 
Бахаахахахаахаааахаха - най-много ми хареса тая джаджа "колко струва моят блог" ... Е, знаете ли г-н Апостолов... Ако това беше истина, тогава може би Вашият блог щеше да струва нещо.
Понеже винаги съм помагал на всеки с каквото мога и никога не съм продавал, както Вие се изразихте, информация, някак си ми са неприятни такива хора дето продават (какво ще кажете тука, че не мога да продавам? Че съм некадърен и глупав и че ако мина през Вашето обучение, ще се науча как да го продавам?? Моля Ви г-не, аз съм психолог и много добре знам как да накарам човека да извърши нещо.)... Между другото забелязвате ли, че говоря на "Вие" и поддържам добрият език...
Наистина този widget ме накара да се засмея доста :) Моля - махнете го, че някой ще вземе да Ви повярва!
А между другото ако това е вярно, то аз, продавайки своите блогове ще имам пари да си купя един мерцедес на старо или нова Голф 4ка и да се джъткам из улиците на Асеновград.

Поздрави :
Val
 
Не се базикай с човека... неговия блог ще е засипан с милиони реклами и той ще помогне на хиляди хора да се справят с болките в коленете... с онлайн бизнеса имах предвид пардон! Голяма надувка сте, г-н Апо. Подобни изречения, могат да Ви направят по - скоро смешен и жалък, отколкото велик (за какъвто явно се мислите). Тук може и да не са всезнайковци всички, но когато задам въпрос, нещо не ми е ясно а ме интересува винаги ще се намери, кой да ми отговори ясно, изчерпателно и СПОКОЙНО без да се заяжда. Докато вие, г-н Апо целите само едно заяждане, едно себеизтъкване пред другите. Просто не ви е мястото тук. Вървете да спамите другаде, просто там ще има кой да обърне внимание, може и някой шаранче да закачите на въдичката и да му разкриете тайната на блоговете, които са засипани с реклами и правят хиляди на месец...
 
ти май не разбра че от тоя форум клиенти няма да има.Горкия не си много умен.А може и просто da trupa6 линкове от форума.Иначе изцепките на "Апо"-хиляди.БТВ сайта в подписа не е мой.А и ако ти изкараш и един чек от адсенс аз ще ти оснава фенсайт.Само ми покажи чека си.
 
Интересно закакво си играх да чета глупостите ти.... Общо взето в тоя сайт ти се опитваш да рекламираш услугите си ;) И би ли ми дал линк да му видя на тоя блога (Джон Чоу)

Не му четете простотиите на пича :) Джон Чоу никога не е виждал чек от гухл за повече от 2500$ на месец, след поредица от прдизвикателства към гухл , от гухл го дропнаха от индекса преди време , сега незнам къде е и кво прави - и да си кажа честно не ме интересува
 
Аз ви казах,той ви каза - Джон Чоу не става,пък и има тарикатски сайт и име!!!
Peshoman.com -
 
Завъртя се празната воденица. Празна, злобничка и мръсна. Ама то от помиярски лай времето не се разваля.
 
абе ако си сериозен няма да обиждаш не го ли разбра.
Изрази от типа-Ти си тъп,ама ако се запишеш в моята система не помагат.
 

Горе