САНДОКАН.. Wiki+

От: САНДОКАН.. Wiki+

Много коректен, ще изчакам да видя резултата и ще споделя, поръчах 600 линка за БГ сайт да видим какво ще стане.
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Много съм доволен ще изчакам за резултати и ще поръчам пак !
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Страхотно предложена услуга. Определено така трябва да се предлагат услугите
Благодаря за оценката!


BEAT the PENGUIN


sandokanMale.png


оЩЕ Една възможност, която трябва да опитате:
Използвайте не един, а НЯКОЛКО URL-a за всяка позиция!

Т.е. в описанието на услугата да се счита - 3URL позиции - неограничен брой ключови думи!
Опитайте следното:




Бъдете в крак с актуалните акции и отстъпки
в СЕО САНДОКАН - не пропускайте да се Абонирате за Темата!
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Максимум

В няколко предходни поста се опитах да ви представя начините, по които да извлечем максимална полза от Уики- центираната услуга, която предлагам.
Накратко: в пост- Пингвин ерата, качествената СЕОптимизация задължително трябва да бъде
3D -

icon.png
тя трябва да притежава многомерност в типа връзки
icon.png
множественост по отношение на таргетираните /преимуществено ВЪТРЕШНИ/ страници
icon.png
и да се осъществява плавно във времевата линия




Представям ви Ново ниво в предлаганата услуга, максимално съобразено с новите изисквания:

Сред качествените източници за беклинкове, съществува един, за който малко се коментира,
този източник е слабо експлоатиран,
висококачествен и авторитетен:

Това са PDF Директориите

От няколко години насам Гугъл, а впоследствие и другите търсещи машини скролват и документите, отчитайки линковете, които те съдържат.
PDF Директориите представляват хранилища за такива документи, като голямата част от тях са с много висок ПР и силен авторитет.
За да максимализирам качеството на предлаганата услуга, предлагам като възможност създаването на PDF документ с вложен линк, качването му в 4 високоавторитетни PDF директории* и
миксирането на съответните четири линка в едната от трите URL позиции.**

pdf.png


Не е необходимо да предоставяте документ, или статия***

Втората допълнителна възможност, която предлагам, е създаването на Видео, предназначено за YouTube от текст**** - на Вас остава да го качите в Канала си и да поставите линк към целевият сайт.
Линкът към самото Видео ще бъде миксиран в едната URL позиция на Уики статията.



[video=youtube;AohZ11lqCdo]http://www.youtube.com/watch?v=AohZ11lqCdo[/video]​

Представям новият комплексен пакет
IMMaster



който максимализира напълно възможностите на услугата и включва:

✔ Създаването на PDF документ с линк към сайта
✔ Качването му в 4 директории за документи
✔ Създаването на ЮТуб СЕО Видео
✔ Миксирането на линковете в трите URL позиции за Уики стаиите
✔ Разпределяне на Форум Постовете към Видео, PDF адрес, Основен сайт и част от Уикитата
✔ Уики статиите и Форумните постове се вливат постепенно за период до 10 дни.
✔ По 100 Социални отметки, към цел по избор - също разтеглени във времето.
✔ Частично, или пълно пингване на беклинковете.​

За да оптимизирате резултатите
- ползвайте поне по 6 кл.думи за позиция
- подайте поне по 6 тематично сходни страници за позиция
- осигурете уникална статия




*+$8 към всеки пакет като отделна услута
**+$16 за качване в 30 Директории към всеки пакет като отделна услута
*** все пак е препоръчително да предоставите напълно уникална статия
****+$2 за обикновено текст-видео +$1 за Воден знак +$3 за къстъмизции по бекграунд и шрифт




guarantee.png
.​


Бъдете в крак с актуалните акции и отстъпки
в СЕО САНДОКАН - не пропускайте да се Абонирате за Темата!
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Аз пробвах на нови сайтове с най- ниските пакети.Преди това бях добавял само директории и някоя друга по известна социалка.При 1вия сайт доста бързо се появи в гоогле по ключовата си и засега се движи на 6-7 позиция.За 2рата ключова още не се появява по ключовата за която го оптимизирах , но изненадващо се появи в края на 1ва страница и началото на 2ра по доста други . Определено съм доволен от услугата - бързо и качествено .
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Мога само да кажа...бързо и коректно изпълнена поръчка :roll:
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Поръчал съм 2 маймунки за стари сайтове и лъвче за един нов сайт и ще чакам и аз резултати :)
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

ВАШИТЕ КОНКУРЕНТИ НЕ ВИ ВЗИМАТ НАСЕРИОЗНО?!..

Вземете Мънки пакет само за $6.50 до 15.07!


[video=youtube;74-WSM0xTyE]http://www.youtube.com/watch?v=74-WSM0xTyE[/video]

sandokanMale.png



Бъдете в крак с актуалните акции и отстъпки
в СЕО САНДОКАН - не пропускайте да се Абонирате за Темата!
 
Последно редактирано:
От: САНДОКАН.. Wiki+

++++++ Взех "Лъв" пакет, платих предварително на колегата на доверие, в рамките на 4 дни си свърши работата според обещаното и съм повече от доволен! Резултат има още от вчера, чакаме да видиме и натам! Препоръчвам определено на всеки!! :) :)
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

----------------------------------------------------------​


До края на седмицата цената на Умното пиле ще бъде същата, но то вече ще включва 300 .edu .gov Уики беклинка от 100+ уникални уики сайта.
От следващата седмица ще е вече $4


Включвам нов пакет - Вихрогонче - 90 DOFOLLOW Уики беклинка от 30+ Уики сайта, поддържащи дуфолоу изходящи линкове!


vihrogon.png

Всички пакети Лъв+ ще стартират с публикуване в 1000+ уики сайта с ПР1+ (на основния домейн)


(2 x PR 8
14 x PR7
68 x PR6
188 x PR5
203 x PR4
298 x PR3
278 x PR2
365 x PR1)

Този, който поръча Лъв+ пакет и пожелае това, може да получи безплатно домейна WidgetShow.com - 5 годишен,/с дроп/, годеди

**Врeменно /за идните 5-6 дни удължавам срока на изпълнение до 48 часа.


sandokanMale.png



Бъдете в крак с актуалните акции и отстъпки
в СЕО САНДОКАН - не пропускайте да се Абонирате за Темата!
 
Така, и аз да дам мнение, тъй като ми се наложи последно време да ползвам тези услуги.

Честно, останах повече от доволен, защото изпълнението беше както професионално, така и в срокове и максимално в пола на клиента, в това лице - аз. Всичко мина по по-ранно уговорения план, изпълнено и дава резултати. Тъй като все още е прясно, надявам се тези дни да се усети като трафик. Сайтът има 30% ръст в трафика, като лично аз очаквам да стане 50%, даже и повече.

Нямало е случай, в който изпълнителя да не ми е предложил най-доброто решение, което е добре, защото той знае как услугите му биха повлияли най-добре върху дадени клиентски сайтове.

Комуникацията бе непрекъсната и нон стоп ме държаха в течение със случващото се около процеса.

Плащането - лесно, бързо и разумно за предлаганата услуга.

Препоръчвам тези услуги, защото всеки сайт има нужда от такъв тип линкове и оптимизация. Ако имате сайт, който боксува, може да го пробвате. ;)
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Всички, които са ползвали услугите му, знаят, че се спрява супер. Най-добрата страна пък е, че ти препоръчва, кое би било по-добре за сайта ти.
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

И аз съм доволна от човекът, жалко, че и той е адски зает и трудно се засичаме
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Имам тъп въпрос - видях в темата, че за БГ сайт трябва статия в "спин формат". Ще ме светнете ли какво точно значи това за да мога да си напиша една и да поръчвам пиле за един нов сайт?
Благодаря,
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Имам тъп въпрос - видях в темата, че за БГ сайт трябва статия в "спин формат". Ще ме светнете ли какво точно значи това за да мога да си напиша една и да поръчвам пиле за един нов сайт?
Благодаря,

Привет. Накратко какво представлява статия в спин формат.

Иначе за услугите на KALOS просто нямам думи... супер оформени и с доказано качество!
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Привет. Накратко какво представлява статия в спин формат.

Иначе за услугите на KALOS просто нямам думи... супер оформени и с доказано качество!

Мерси за бързият отговор!
 

Горе