САНДОКАН.. Wiki+

От: САНДОКАН.. Wiki+

Работата беше свършена много бързо, всичко е на ниво, както беше очаквано :)
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

още едно положително мнение и от мен- всичко свършено перфектно (поръчвам за 2ри път)/
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

!ЧЕРНИЯТ ПЕТЪК ЗАПОЧВА ОТ ДНЕС!

-50% ОТСТЪПКА ЗА ВСИЧКИ ПАКЕТИ*

bwiki.jpg

*Отъстъпката е валидна само за уики линковете, ПРОМО-ПАКЕТИТЕ НЕ ВКЛЮЧВАТ Социални отметки и Форумни постове!
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Айде да съм първи, да налазя примоцията :). Ще ти пиша ЛС с подробности.
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Доволен съм от услугите!!!!Проверих няколко страници и отчетите бяха точни.Ще се възползвам и друг път от услугите ти! +1 от мен и вдигаме темата :)

Поздрави! :)
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Честито Рождество Христово!




Под елхата можете да откриете и ТРИ БЕЗПЛАТНИ МЪНКИ пакета -
ще ги получат заявилите първи!
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Честито Рождество на всички!

Бих се възползвал от 1ния подарък...
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Честито рождество на всички
Ако не е късно да се запиша за 3 тия подарък от елхата на KALOS
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Честито Рожество Христово и от мен....
Пропуснах третият пакет / ако някой се откаже, приемам го/, но все пак успех на спечелилите...също и на Kalos за добрите услуги...
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Честито рождество и от мен и весели празници
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Колегата работи много бързо,зареди пакета на връх коледа за него няма празници , голямо мерси. Препоръчвам на който не му е използвал услугите да се възползва.
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

За пореден път се убеждавам че Kalos е един от най коректните тук във форума. Получих си пълният репорт и при проверка над 97% от линковете и статиите са активни. Надявам се да има раздвижване в Серпа.
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

С малко закъснение и аз да споделя впечатления - лесна комуникация, дори с такива като мен, които не разбират много, изпълнение на пакета (мънки) за доста по-кратък от посоченият срок и предоставен репорт. Всичко това точно по коледните празници.
Коректна оферта, бързо изпълнение, отчет за свършената работа - вие си правете изводите, аз го намирам за отлично.
Сега чакам и Г да се поразработи малко и да дойдат резултатите.

Update: Тъй като смятам, че добре свършената работа заслужава и подробно ревю и обратна връзка ще започна с това, че принципно съм силно скептичен към подобни услуги, които колкото и добре да са организирани, ако самият вие нямате план за действие винаги съм смятал за работа на парче. Признавам доста измъчих Калос с въпроси последните месец и нещо за услугите му, но пък предпочитам да си призная незнанието и да питам, а не да греша в избора. Именно за това бях леко скептичен към поръчката, НО:
1. ...за този месец и нещо, нямаше въпрос, на който да не получих отговор, или разяснение
2. ...изпълнението като срок няма да коментирам - вече съм го казал по-горе
3. ...цената - мисля, че е повече от добра
4. ...получих коректно отношение и качество

и пак "НО" - научих и получих 2 много по-важни неща от просто линкове - Хора, които държат на името си предлагат качествена услуга, без значение къде и как. И второто - това, което видях промени нагласата ми към подобни услуги. И двете неща са ви бонус към пакета :D

И накрая - резултатите. Имах леки съмнения, тъй като изрично е посочено, че услугите не са така подходящи за БГ сайтове, а са по-скоро ориентирани към ЕН. 10 дни след изпълnението на поръчката, вече наблюдавам движение, при това доста добро в СЕРП-а, а сайта ми е БГ. Ако и вие имате подобни колебания - забравете ги.

Още веднъж - адмирации за добре оформената оферта, чудесно отношение и отзивчивост към клиента, бързо изпълнение и коректност.
 
Последно редактирано:

Горе