САНДОКАН.. Wiki+

KALOS

Premium
Рейтинг - 100%
125   0   0



SEOsandokan.png

За СЕО специалистите не е тайна, че след последните Панда- и Пингвин ьпдейти на алгоритмите за класиране на сайтовете в Страниците с резултати на Гугъл, много от традиционните методи за оптимизация чрез линкбилдинг изгубиха своята тежест и значение.
Ще обърна внимание на някой от тези промени:



  • използването на еднотипен линк-бласт към сайта в най- добрият случай няма да се отрази на класирането му в резултатите /например изливането на 1-2-50 000 линка от коментари/.
  • За да се надяваме на положителен ефект, е необходимо паралелното изграждане на няколко вида линкове - напр. такива да идват от социалки, директории и т.н. същевременно.
  • Контекстните линкове придобиха много по- голяма тежест за класирането на сайтовете.
  • По- голяма тежест придобиха линковете от т.нар. авторитетни сайтове, като линковете от сайтове с нисък авторитет почти напълно изгубиха значението си, независимо от техният брой..


Във връзка с тези факти, Ви предлагам комплексна СЕО услуга за линкбилдинг центрирана върху Wiki- сайтовете.
С какво превъзхождат тези сайтове останалите?


icon.png
Уики- сайтовете се ползват с авторитет в търсещите машини!
icon.png
Връзките от Уики- сайтове са контекстни!
icon.png
Връзките от Уики- сайтове ще се задържат с месеци, тъй като последните се модерират рядко!

important.jpg

В услугата, която предлагам, тези линкове се съпровождат с паралелен линкбилдинг от друг тип - Линкове от сайтове за социално споделяне и контекстни линкове от Форуми!

Последните са именно този тип линкове, които успяха да запазят своята тежест!

[video=youtube;C-CIonYQEs4]http://www.youtube.com/watch?v=C-CIonYQEs4[/video]​

icon.png
Не е необходимо да ми давате статия*!
icon.png
Посочете само 3 URL Адреса и съответните кл. думи!
icon.png
Използвайте НЕОГРАНИЧЕН брой кл. думи за по- добри резултати!
icon.png
За социалките - URL Адреса, заглавие, описание и съответните кл. думи!
icon.png
Изпълнение до 22 часа (в работните дни)!
icon.png
Комплексен репорт)!
icon.png
Всяка статия е с различен юзър и парола

icon.png
В момента събмита се извършва в 7000+ уникални сайта!
icon.png
По- голямата част от тях на отделни IP адреси!
icon.png
По три линка в статия!




ready.jpg




Цените? БГ Френдли!



-- ❢ НОВО ❢ --



ВСИЧКИ СРОКОВЕ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ ВАЖАТ ЗА РАБОТНИ ДНИ.

Срокове за изпълнение - за Уики линкове - 22 часа!
Контекстни линкове от Форуми - 48 часа!
Възможност за планиране на процеса - по желание на клиента: от 22 часа минимум, до разтеглен период до 10 дни /ежедневно наливане/***
Съпътстващите линкове могат да бъдат както към основният сайт /по- добре за социалките/, така и към уики- страниците/по- добре за линковете от Форуми/ - според желанието на клиента.



http://www.predpriemach.com/private.php?do=newpm&u=4725


Начин на плащане:
payp.jpg


*За Съдържание на Български е необходимо подаване на статия.
**За съдържание на Български не извършвам събмит по социалки и Форуми - ще направя отстъпка от пакета.
***Допълнително $2 независимо от пакета.



Отзиви:​

Услугата бе бързо изпълнена, както и рипортите бяха максимално съдържателни и изчерпателни. Поръчах 2 пакета за 2 линка.

Добра услуга. Силно го препоръчвам. ;)


Получих си репорта - изключително професионално събран и подреден, хубавото е, че му дадох само 1 кл/дума, а той сам е избрал още няколко с цел да не е само 1 анкор. Сайта по думата която исках, беше на 14 позиция, сега е на 13, очаквам да денси още малко до 10-11, после ще видим какво ще стане. Репорта е бърз, абе поръчвайте, няма да останете недоволни.

Освен, че работи бързо то е и качествено.
Статията беше много добре спинната и с поставени 3 линка в нея.


останах мнооого доволен. Като оставим техническата част, че си получават отчет и всичко става в срок си имаше и реален ефект.

Уникална услуга. Бърза, точна и коректна. Изключително съм доволен от направеното. Репорта е подробен, проверих няколко линка - всичко е наред. Силно препоръчвам.




Бъдете в крак с актуалните акции и отстъпки
в СЕО САНДОКАН - не пропускайте да се Абонирате за Темата!
 
Последно редактирано:
От: САНДОКАН.. Wiki+

Мога ли да поръчам 600 вики линка, но разтеглени във времето?

"Два Мънки Пакета давам за ревю на потребители с реп 35+" - това за БГ сайтове важи ли? (то май не ми достигат 10 реп. ... :()


btw: Поздравления за оформянето и представянето на офертата!
 
Последно редактирано:
От: От: САНДОКАН.. Wiki+

Мога ли да поръчам 600 вики линка, но разтеглени във времето?
Може! Това ще е "извънредно" ревю- копи. Пиши ми на ЛС как да ги разтеглим.
Първото отива при АланФорт, остава още едно.
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Аз няма да се възползвам, но не мога да не ти пратя поздравления за професионално оформената оферта.Браво!
 
От: От: САНДОКАН.. Wiki+

Първото отива при АланФорт, остава още едно.

може ли да се възползвам за БГ сайт ?

Поздравления за темата! Все така добре ги правиш, трябва да пуснеш и такава услуга :p
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Един лъвски за мен,
ако ми пуснеш отстъпка ще ти напиша ревю
 
По колко линка се събмитват в статията за уикитата и от колко уникални домейна?
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Преди две седмица ползвах една услуга с wiki-ta на KALOS макар тогава още да не бяха именувани пакетите така и услугата му беше в началото и останах мнооого доволен. Като оставим техническата част, че си получават отчет и всичко става в срок си имаше и реален ефект. Сега може вече съвсем да е изгладил механизма :)
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

С така оформена оферта трябва да избиеш рибата
По нататък може и аз да си поръчам
Поздравления и успех
 
От: Re: САНДОКАН.. Wiki+

Второто и последно ревю отива при nortrant!
Ревютата и поръчките ще бъдат изпълнени в понеделник. Междувременно ще очаквам данни на ЛС

По колко линка се събмитват в статията за уикитата и от колко уникални домейна?
Три линка от статия,
в момента разполагам с над 6500 домейна, повечето на уникални IP адреси.
Обикновено събирам към 20-40 активни проксита, които въртя за събмита.
Благодаря за въпроса, в понеделник ще добавя тази и друга информация в описанието.
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Тигров Сертификат /принтабъл/ и право на безплатен Тигров Пакет можете да получите и ако засеете
100 стръкчета Малайски бамбук.


С покупката на пакет Пиле, Вие засаждате едно стръкче бамбук!
С покупката на пакет Папагал, Вие засаждате две стръкчета бамбук!
С покупката на всеки Мънки пакет , Вие засаждате три стръкчета бамбук!
С покупката на Тигров пакет , Вие засаждате четири стръкчета бамбук!
С покупката на всеки Лъвски пакет , Вие засаждате пет стръкчета бамбук!
С покупката на пакет Хипо, Вие засаждате шест стръкчета бамбук!​

Скоро ще научите за много други начини за засаждане на Малайски бамбук

Добре е, също така да знаете, че 10% от всички Сандокан приходи са предназначени за благотворителни цели.

bamboo.jpg
sandokanMale.png
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Какво е това чудо Малайски бамбук и има ли то почва у нас?
 
Уникално представяне на една уникална услуга! Директно взимам един папагал за тест. KALOS, прати ми на лично пейпал и каква информация се изисква от мен.

П.С.: Какъв е този принтабъл сертификат, че нещо не вдянах?
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Ако имате сайт с поне 3000 посещения месечно, можете веднага да посеете 40 стръкчета бамбук в своята градина, като публикувате уникална статия с поне 300 думи, посветена на тази услуга в която да поставите линк към тази тема!

Ако сайтът ви генерира повече от 40 000 посещения месечно - по този начин ще засадите 60 стръкчета бамбук!

Ако някой поръча пакет Сандокан Уики и при поръчката Ви посочи като Реферал, ще посее във Вашата градина още 5 стръкчета бамбук, независимо от пакета!

Ако поставите линк в сайдбара на Вашият сайт към тази тема, ще засадите 2 на степен ПР-а на Вашият сайт стръкчета бамбук /или - ако сайтът Ви е с ПР7 - ще получите 2[SUP]7[/SUP] = 256 стръкчета бамбук!/

Тигровият Сертификат може да Ви послужи за използване както на безплатен Сандокан Уики пакет, така и за други Сандокан пакети*


*Предстои..

bamboo.jpg
sandokanMale.png
 
От: От: САНДОКАН.. Wiki+

Хахахха. Това е най-якото представяне на оферта, което съм виждал. Няма как да не си поръчам,
 
От: САНДОКАН.. Wiki+

Заклевам се - занемях и не мога да спестя коментара си!
Креативна идея, перфектно представена и уникално визуализирана! Адмирации!

Имам питане по офертата на ПМ
 
Последно редактирано:

Горе