Смяна на името на Фен страница

ivan_fsg

Member
Здравейте, знам, че името на Фен страница може да се сменя преди да си минал 200фена. Аз имам 5к фена и искам да попитам, има ли някакъв начин за смяна на името при условие, че в името на фен страницата е включено името на сайта (домейна), а сайта се мести на нов домейн?
 
От: Смяна на името на Фен страница

Решенията са нова фен-страница и полека, лека да се мъчиш да си прехвърлиш феновете или да останеш със същия фб, макар и различен от новия домейн на сайта. Името на фб страницата не можеш да го смениш.
 
От: Смяна на името на Фен страница

Това е лошо, защото трудно се трупат 5к фена на онлайн магазин. А с фейсбук е невъзможно да се свържеш :S Дори нямат форма за изпращане на молби!
 
От: Смяна на името на Фен страница

Да и правиш някаква тъпа страница "Преслава без грим " ... правиш 10к примерно и след това го сменяш на нещо свястно и нормално - е не става :)
Преди да почнеш мислиш!
 
От: Смяна на името на Фен страница

Е магазина се разви, наехме сео специалисти и те казаха, че трябва да се смени и домейна за максимални резултати. Преправиха всичко и накрая казаха, че прават нова фб страница и аз изтръпнах. Аз не искам да смена "Преслава без грим" на Онлайн магазин за *** аксесоари. Аз искам да смена домейн "Онлайн магазин за *** аксесоари - староиме.com" с "Онлайн магазин за *** аксесоари - новоиме.bg"
 
От: Смяна на името на Фен страница

А тези специалисти казаха ли ти какво ще загубиш от подобно прехвърляне на нов домейн?

Защо не запазиш стария домейн и стария ФБ и просто не направиш още 1 успореден сайт с нов ФБ? Господата специалисти, които ти помагат, може и да разбират от търсещи машини, но май ги няма хич от към маркетинг. Да ти загубят 5к потенциални клиенти... интересна тактика.
 
От: Смяна на името на Фен страница

А тези специалисти казаха ли ти какво ще загубиш от подобно прехвърляне на нов домейн?

Защо не запазиш стария домейн и стария ФБ и просто не направиш още 1 успореден сайт с нов ФБ? Господата специалисти, които ти помагат, може и да разбират от търсещи машини, но май ги няма хич от към маркетинг. Да ти загубят 5к потенциални клиенти... интересна тактика.

Абе там на където е тръгнал Google, не се знае дали повече ще загуби от прехвърлянето (redirect 301), отколкото ще спечели от .bg домейна...
 
От: Смяна на името на Фен страница

Защо не оставиш двата домейна да са вързани към един и същи сайт, или двата сайта да са вързани към една и съща база ката клиентите ти ще те намират може да стане и с редиректване от хостинга проста задръж стария домейн.
 
От: Смяна на името на Фен страница

Няма начин да се смени, пишеше го в правилата. Ако искаш пиши до съпорта на Фейса, но най-вероятно ще си загубиш времето...
 
От: Смяна на името на Фен страница

И аз имам същият проблем. В момента имам онлайн магазин "А", но изработвам онлайн магазин "Б". Имам 3500 фена във фейсбук към страница онлайн магазин "А" и няма как да сменя заглавието на онлайн магазин "Б". Единственият начин е, чрез постоянно публикуване на интересни продукти в страницата, като линковете да са към страницата на онлайн магазин "Б". Така поне частично някои от харесващите, ще харесат и новата страница. И като обява публично, че онлайн магазина си сменя домейна и името, се надявам поне 1/5 от харесващите да го забележат и да харесат новата страница.
 
Re: От: Смяна на името на Фен страница

Е магазина се разви, наехме сео специалисти и те казаха, че трябва да се смени и домейна за максимални резултати. Преправиха всичко и накрая казаха, че прават нова фб страница и аз изтръпнах. Аз не искам да смена "Преслава без грим" на Онлайн магазин за *** аксесоари. Аз искам да смена домейн "Онлайн магазин за *** аксесоари - староиме.com" с "Онлайн магазин за *** аксесоари - новоиме.bg"

ама името има толкова минимално влияние... само сайтове който не са достъчно развити разчитат на името да е киурди за да ги бута в началото ... по силно е да градиш бранд вместо име с киурди за име ама вие си знаете
 

Горе