Конкурс за ЛОГО от 10 до 100лв

mantaman

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Обявявам конкурс за изработка на ЛОГО на онлайн магазин 168.bg
Както се вижда от името на темата наградата на конкурса не е фиксирана тоест всеки който желае да участва трябва да предложи лого и цена в този ценови диапазон. Всеки може да участва с неограничен брой предложения - към всяко предложение задължително добавяйте цена.
Логото трябва да бъде в горният ляв ъгъл на мястото на Опенкарт логото - трябва да е в подходящ формат за поставянето му и да не е повече от 20к
Темплейта ще остане този който е в момента - Онлайн магазина ще е с широка продуктова гама (категориите в момента са примерни) за това не се съсредоточавайте върху конкретна стока или ниша а търсете нещо което да се асоциира с онлайн магазините.

Конкурса ще е кратък само 3дни край на конкурса сряда 20ч. Форумно време

Победителят го избирам аз на база най добро съотношение креатив-цена

Победителят ще бъде обявен до 24ч след краят на конкурса.

Предложенията ги публикувайте директно в темата - периодично може да качвам някои от тях на самият сайт за да се вижда как изглеждат и на живо.
 
От: Конкурс за ЛОГО от 10 до 100лв

4876600Q.jpg
- 30 лв.
 
От: Конкурс за ЛОГО от 10 до 100лв

Накратко за логото: съобразено с дизайна на сайта, максимално опростено. Акцентът е върху BG въпреки фрапиращият червен цвят на 168. Всеки средноинтелегентен човек знае, че 168 часа има в седмицата, затова си позволих да добавя и слогана, който подчертава логото и допълва смисъла му - посланието, което исках да дам на бранда е : "168 часа ние сме на ваше разположение и ще получите най - доброто обслужване" Логото е векторно Ai формат и цветовете са CMYK, логото стои добре и монохромно.

168.png
 
От: Конкурс за ЛОГО от 10 до 100лв

Моето предложение:

2h7nqd5.jpg


vnfb6g.jpg


30 лв. (20$)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за ЛОГО от 10 до 100лв

Браво много качествени предложения още първият ден
 
От: Конкурс за ЛОГО от 10 до 100лв

Включвам се и аз за сега с едно предложение... :) Надявам се да се хареса. :) 1682.jpg 40 лв.
 

Прикачени файлове

  • Graphic2.jpg
    Graphic2.jpg
    40.1 KB · Преглеждания: 15
От: Конкурс за ЛОГО от 10 до 100лв

or5xlu.png


ilatls.png


50 лв.

Напълно векторно! :) От една година не бях пипал илюстратора...хах
 
От: Конкурс за ЛОГО от 10 до 100лв

едно предложение за лого

ztgrjn.png


~30лв
 

Прикачени файлове

  • logo - 168.bg.jpg
    logo - 168.bg.jpg
    76.1 KB · Преглеждания: 7
От: Конкурс за ЛОГО от 10 до 100лв

Логото на "kikocrx" е от урок. Напишете в гугъл " create a simple storefront icon " и ще ви излезе.

П.С. Ще пусна предложение по късно днес или утре сутринта.
 
От: Конкурс за ЛОГО от 10 до 100лв

Отново заигравката е със uptime и service както на сайта така и на магазина. Лек led акцент може да се каже модерен пък и насочеността на магазина - подаръците, часовниците ... Малко психопатско изглежда .bg пред името ма така е мисля и за бранда на магазина и за визитки да става, и на тениска да го туриш и, колите в автопарка да си брандираш и на фейсбук страницата да стане и за фалвче да има елемент... :clap::clap::clap::clap::clap:

Цена 84 лв. на това и за горното 52 лв. :) Забравил съм скоро ще се науча и за 100 лв. да правя лого дизайн...

Успех на всички!

168.bg.png
 
От: Конкурс за ЛОГО от 10 до 100лв

Още едно предложение от мен

5vp56o.png


~30лв
 

Прикачени файлове

  • 5vp56o.jpg
    5vp56o.jpg
    69.1 KB · Преглеждания: 6
От: Конкурс за ЛОГО от 10 до 100лв

По това време човек се чуди с какво да се занимава :)
Идеята е 168 да бъде семпло с цветовете на дъгата.
Виж файлът 4152
 
От: Конкурс за ЛОГО от 10 до 100лв



За цената ще се разберем, клиентите са ми скъпи, не и цените :rolleyes:
 
От: От: Конкурс за ЛОГО от 10 до 100лв

1682.png 40 лева.

П.С. Ако е възможна градивна критика за логата които харесвате, но имат нужда от редакция. Мерси.
 
Последно редактирано:

Горе