Нов ъпдейт да е тръгнал?

Fozzy

Well-Known Member
Знаем, че на 8-ми юни мина Панда, но и снощи е ставало нещо. С много народ говорих и казват, че имат промени в класиранията на сайтовете си. При мен разни, които съм ги спамил са яко надолу, но пък друг уайтхет от 10-та и 20-та страница се качи на 1-ва и 3-та по главните ключови думи.

При вас как е? Има ли драстични промени? Още няма инфо дали има официален ъпдейт, но определено снощи е станало нещо.

Засегнатите сайтове са бг и ен.
 
От: Нов ъпдейт да е тръгнал?

Рано сутринта имах много силно подобрение на всички сериозни сайтове, които бяха изгърбени от пингвина. Не на същите позиции като преди пингвина, но доста по-добре от след него. Стана ми едно готино ... връщам се към 11.00 и всичко по местата си ... псувах 5 минути и ми мина:) Тестват нещо явно ... силно се надявам да го включат, защото при мен е много добре.
 
Проверих сутринта мои и клиентски над 30 сайта. При всички има разни промени. И още си седят, де. По лонг тейлите не, но по основните думи има промени. И интересното е, че всички са или много нагоре или много надолу, няма средно положение или 2-3 позиции. При всички промяната от 20-тина позиции поне.
 
От: Re: Нов ъпдейт да е тръгнал?

Точно така. С 20-на позиции напред, назад нямам. Само дето ме върна чумата.

Проверих сутринта мои и клиентски над 30 сайта. При всички има разни промени. И още си седят, де. По лонг тейлите не, но по основните думи има промени. И интересното е, че всички са или много нагоре или много надолу, няма средно положение или 2-3 позиции. При всички промяната от 20-тина позиции поне.
 
От: Нов ъпдейт да е тръгнал?

Аз преболедувах заедно с един сайт около 4-5 часа, но го върна обратно, точно на мястото му.
 
От: Нов ъпдейт да е тръгнал?

Аз преболедувах заедно с един сайт около 4-5 часа, но го върна обратно, точно на мястото му.

Хода напред или назад беше?
 
От: Нов ъпдейт да е тръгнал?

Надолу с 12 позиции по основната и 14 по второстепенната. Второстепенната я върна може би след половин час, основната след 4-5. Дори си помислих, че конкуренцията играе мръсно, че никой не викна за промени в алгоритъма.
 
От: Нов ъпдейт да е тръгнал?

Надолу с 12 позиции по основната и 14 по второстепенната. Второстепенната я върна може би след половин час, основната след 4-5. Дори си помислих, че конкуренцията играе мръсно, че никой не викна за промени в алгоритъма.


Явно пак предстой нещо ... както винаги за един сватба ... за друг брадва.
 
От: Нов ъпдейт да е тръгнал?

Отдавна работя с мисълта да не залагам само на 1-2-3 думи. Само лонгтейл + бранд. Тия, дето може да ме удари ги държа за престиж. И да прави каквото си ще вече. Писна ми от изгъзици.
 
От: Нов ъпдейт да е тръгнал?

Вярно нещо е имало, сега проверих няколко сайта и са със 2-3 позиции по-нагоре. Честито на печелившите! :)
 
От: Нов ъпдейт да е тръгнал?

Как е положението, пичове? Снощи пак имаше нещо, при мен е добре и засега държи новите (стари) позиции.
 
От: Нов ъпдейт да е тръгнал?

Като говорим за ъпдейти, няма ли да има скоро някой ПР ъпдейт?
 
От: Нов ъпдейт да е тръгнал?

При мен преди 2 дни един от сайтовете ми беше се пръкнал на първа позиция по главната ключова дума за около час, след това го наритаха пак на старото му място. От тогава няма промени.
 
От: Нов ъпдейт да е тръгнал?

Оп от преди 2 часа от 3-та позиция ме хвърли на 3-та страница. Ебаси простотията честно. Някакви форуми на безплатен хостинг и подмойени са преди мен, а аз с мазните backlink-ове и сумати загубено време по-оптимизация не мога да предрапам. Как да не си прережи вените човек..
 

Горе