Гей парада в София

От: Гей парада в София

Ами като нямаш личен опит, просто философтваш. А аз ти говоря за това как се получават нещата, защото имам опит ;)

Да разбирам ли, че имаш нужния опит, за да коментираш хомосексуализма или и ти просто си философстваш? ;)
 
От: Гей парада в София

Скъпа, аз коментирам хомосексуалното поведение и политическа борба, а не хомосексуалните актове. С първите две, имам опит, с последното - нямам.
 
От: Гей парада в София

Скъпа, аз коментирам хомосексуалното поведение и политическа борба, а не хомосексуалните актове. С първите две, имам опит, с последното - нямам.

Ама само как се измъкваш, като мокра връв.:D
То е ясно, че принципите ти са създадени, за да служат само на теб, а не на опонента, ама хайде признай ми пък и на мен правото да обсъждам нещо със същото количество практически опит, което имаш и ти относно хомосексуализма.

Освен това, ти коментираш нещо, за което нямаш не само опит, но и най-бегла представа, а именно - как се става хомосексуалист. Това с домашното възпитание и морала е голяма глупост, та не се позовавай вече на него. ;)
 
От: От: От: Гей парада в София

Аз пък се чудя, изредиха ли се всички форумни хейтърчета или ще цъфне още някой, който да държи сметка на Редрум защо дебатира в собствената си тема?
Не знам вас, какво точно ви е..е редрум с кой, кога и колко ще спори, но отстрани изглеждате, като Attention Whores, които ревнуват и се борят за малко внимание.
Не знам какви комплекси ви мъчат, та сте толкова злобни и жалки, но не това е начинът да се почувствате поне малко значими. Звучите и се държите точно, като недоклатени моми, честно!

п.с. Ако се чудиш защо изобщо ти обръщам някакво внимание - виж подписа ми! С вас по друг начин не става.

Лелче, спокойно - изразявам си мнението. Времето е прекалено ценно, за да се губи в дискусии с безработни индивиди като теб за които частният бизнес е тегоба. На всичко отгоре винаги защитаваш непопулярната позиция, за да може да ти се нахвърлят всички разумни хора. Направи анкета - коя е attention whore на форума и може би ще придобиеш представа кое как е.
 
От: От: От: Гей парада в София

Лелче, спокойно - изразявам си мнението. Времето е прекалено ценно, за да се губи в дискусии с безработни индивиди като теб за които частният бизнес е тегоба. На всичко отгоре винаги защитаваш непопулярната позиция, за да може да ти се нахвърлят всички разумни хора. Направи анкета - коя е attention whore на форума и може би ще придобиеш представа кое как е.

Я па тоя! Абе мазньоо, що не направиш услуга на човечеството и не се гръмнеш?
Аз ли ходя да се заяждам с теб по темите или ти го правиш, глупако? Кажи какъв ти е проблема, та си толкова смешно злобно човече? Не че ще ти помогна, ама поне може да те разбера.
Тая позиция я заемам и поддържам много отдавна и не си ти дебила, който ще ми казва къде и как да я изразя.
И да те светна: не сме в частния клуб на Форбс, а в обществен форум, в който имат право да пребивават както предприемачите, така и хората, които работят за тях.
Предприеми единствената вярна стъпка да се хвърлиш под влака. Чиба!
 
От: От: От: Гей парада в София

Я па тоя! Абе мазньоо, що не направиш услуга на човечеството и не се гръмнеш?
Аз ли ходя да се заяждам с теб по темите или ти го правиш, глупако? Кажи какъв ти е проблема, та си толкова смешно злобно човече? Не че ще ти помогна, ама поне може да те разбера.
Тая позиция я заемам и поддържам много отдавна и не си ти дебила, който ще ми казва къде и как да я изразя.
И да те светна: не сме в частния клуб на Форбс, а в обществен форум, в който имат право да пребивават както предприемачите, така и хората, които работят за тях.
Предприеми единствената вярна стъпка да се хвърлиш под влака. Чиба!

Удриииииииииии !!!! :lol:
 
От: От: От: Гей парада в София

Я па тоя! Абе мазньоо, що не направиш услуга на човечеството и не се гръмнеш?
Аз ли ходя да се заяждам с теб по темите или ти го правиш, глупако? Кажи какъв ти е проблема, та си толкова смешно злобно човече? Не че ще ти помогна, ама поне може да те разбера.
Тая позиция я заемам и поддържам много отдавна и не си ти дебила, който ще ми казва къде и как да я изразя.
И да те светна: не сме в частния клуб на Форбс, а в обществен форум, в който имат право да пребивават както предприемачите, така и хората, които работят за тях.
Предприеми единствената вярна стъпка да се хвърлиш под влака. Чиба!

Хахахахахаа. Тц тц тц. На всичкото отгоре си и много глупава. Виж клишетата, които използваш - "услуга на човечеството", "да се хвърлиш под влака". Аз за разлика от теб игнорирам неприятните същества, които ме натоварват с тъпотията си - та отиваш в тази листа. А някой ден ако се видим, в което дълбоко се съмнявам, предполагам, че ще те е много срам от думите ти. Или може би не - съмнително е, че ще ти стигне интелекта за това. Сбогом.
 
От: От: От: От: Гей парада в София

Хахахахахаа. Тц тц тц. На всичкото отгоре си и много глупава. Виж клишетата, които използваш - "услуга на човечеството", "да се хвърлиш под влака". Аз за разлика от теб игнорирам неприятните същества, които ме натоварват с тъпотията си и ги игнорирам - та отиваш в тази листа. А някой ден ако се видим, в което дълбоко се съмнявам, предполагам, че ще те е много срам от думите ти. Или може би не - съмнително е, че ще ти стигне интелекта за това. Сбогом.

Да се надяваме, че освен злобен си поне малко принципен и наистина ще ми се махнеш от главата, защото не вярвам на хейтъри. И тъпиро ме беше сложил в ''игнора'', ама не издържа дълго - липсвах му, явно. :)
Няма да ме е срам от нищо, защото се отбранявам - ти си тоя, който напада безпричинно и теб трябва да те е срам, защото се правиш на великия предприемач, а си едно дребно злобно човече, което ходи и се заяжда с хора, които не са го предизвикали с нищо.
Сбогом и от мен - дано, наистина!
 
От: Гей парада в София

Ама само как се измъкваш, като мокра връв.:D
То е ясно, че принципите ти са създадени, за да служат само на теб, а не на опонента, ама хайде признай ми пък и на мен правото да обсъждам нещо със същото количество практически опит, което имаш и ти относно хомосексуализма.

Освен това, ти коментираш нещо, за което нямаш не само опит, но и най-бегла представа, а именно - как се става хомосексуалист. Това с домашното възпитание и морала е голяма глупост, та не се позовавай вече на него. ;)
Аз пак ти обяснявам, че не коментирам сексуалните им практики. Коментирам единствено политическите им искания, които ме засягат. Коментирам гледането на деца от такива хора, нещо в което имам опит. А за това как се става хомосексуалист, става се като започнеш да извършваш хомосексуални актове и да се държиш по този начин. Например, много хора, по-точно жени, имат бисексуални наклонности, но това не ги прави хомосексуалисти/лесбийки. Ако обаче изберат да имат такова поведение и начин на живот - тогава стават.
 
От: Гей парада в София

Аз пак ти обяснявам, че не коментирам сексуалните им практики. Коментирам единствено политическите им искания, които ме засягат.

А, не. Ти не просто коментираш,а твърдиш, че за да коментирам аз нещо, трябва да имам опит. Е, оказа се, че аз имам точно толкова опит в отглеждането на деца, колкото ти имаш във всички гей теории и практики - гледали сме от страни, чували сме, чели сме - до там... ;)

Вътрешните пориви, когато са подтискани, Ред водят до много по-сериозни психични отклонения, така поне твърдят психолозите. Защо един мъж или жена да поддтиска поривите си и да отрича собствената си личност ако това не вреди на никого? За да угодят на обществото? А обществото ще им каже ли браво, че са нещастни? Нещата са много по-сложни и дълбоки, но знам, че няма да те убедя.
Има едно много хубаво нещо, наречено Карма и в следващия живот, като се родиш гей ще осъзнаеш на практика нещата.:) Ти пък беше православен християнин, май...
 
От: Гей парада в София

Пак ти обяснявам, защото си трудносхватлива. В гей пропагандата имам опит, дори съм си говорил лице в лице с такива хора. Обикновено аргументите им може да ги обори всеки петокласник. За сексуалния акт, какво има да имам опит. Не, не съм еб@л мъжко дупе :lol:

Вътрешните пориви, когато са подтискани, Ред водят до много по-сериозни психични отклонения, така поне твърдят психолозите. Защо един мъж или жена да поддтиска поривите си и да отрича собствената си личност ако това не вреди на никого? За да угодят на обществото? А обществото ще им каже ли браво, че са нещастни? Нещата са много по-сложни и дълбоки, но знам, че няма да те убедя.
Еха, че ти не контролираш ли поривите си? Май си на ниво разгонена кучка, а? Щото аз редовно ги контролирам, а ако започна да изпитвам ненормални пориви, това ще ми покаже, че нещо не ми е наред и ще потърся помощ. За да разбереш какво е то нормален порив, той е свързан със създаването на потомоство, сещаш ли се? Все пак това е смисъла на живота ;)

Колкото до кармата, не ме карай да се смея с поредните ти глупости. Като си такава будистка, ще ме светнеш ли какво е отношението на будистите към хомо секса? :lol:

The Fourth Step on the Eightfold Path is Right Behavior: "Do not destroy any living creature; take only what is given to you; do not commit any unlawful sexual act."
:lol:
 
От: Гей парада в София

Трансформация: От жена в мъж


И ето тия индивид ти приемаш за нормален и изразяващ себе си. Цял живот ще се тъпче с мъжки хормони и ще си мечтая да има пенис. За мен това е психичноболен човек. Ах, какъв съм трансфоб :lol:
 
Последно редактирано:
От: От: Гей парада в София

Еха, че ти не контролираш ли поривите си? Май си на ниво разгонена кучка, а? Щото аз редовно ги контролирам, а ако започна да изпитвам ненормални пориви, това ще ми покаже, че нещо не ми е наред и ще потърся помощ. За да разбереш какво е то нормален порив, той е свързан със създаването на потомоство, сещаш ли се? Все пак това е смисъла на живота ;)

Умишлено ли променяш думата ''поддтискам'' с ''контролирам'' ? Освен това в коментара ми ставаше дума да поддтискаш същността си, а не да се въздържаш да реагираш първосигнално. Не ми се е налагало често да контролирам сексуални пориви, но ежедневно ми се налага да конролирам порива да фрасна някой в муцуната. :) Малко отклонение, но съществено.
Мисълта ми е, че да си отричаш правото да си такъв, какъвто си, е пагубно за душата и психиката. Може да се постигне при някои индивиди, но на каква цена? Освен това, как ще накараш мъж да прави секс с жена, след като тя не го привлича? Запознат си, предполагам с механиката на мъжката сексуалност - няма ли желание, няма и секс, та пак не виждам как ще стане.

take only what is given to you; do not commit any unlawful sexual act."
Тук отново греда! Забелязваш ли посланието ''вземи само това, което ти се дава''? - Тоест, ако ти се предложи гей - вземи го, нямаме нищо против. :)
Другото важно, което не виждаш е думата ''unlawful'', т.е. незаконен. Законът в повечето държави не забранява гей секса, следователно будизмът не го забранява също. Всъщност, християнството е това, което си служи със забрани, заплахи и наказания. Будизмът е не просто религиозно течение, а доктрина, проповядваща толерантност. Те дори не осъждат педофилията, а се опитват да открият човека в педофила - това не го приемам изобщо. Явно и за будист не ставам. :)
 
От: От: Гей парада в София

Трансформация: От жена в мъж


И ето тия индивид ти приемаш за нормален и изразяващ себе си. Цял живот ще се тъпче с мъжки хормони и ще си мечтая да има пенис. За мен това е психичноболен човек. Ах, какъв съм трансфоб :lol:

Приемам за различно, но не осъждам. Не ми пречи, следователно не соча с пръст и не се подигравам. Ти знаеш ли какви душевния терзания изпитват тия хора? Физическите мъки са им песен, пред липсата на индентичност. Ред, Ред.. спри да гледаш от високо. Не всички са имали късмета да се родят, отговарящи на общоприетите норми.
 
От: Гей парада в София

Надникнах пак в темата, въпреки, че вече малко ми дотегна от нея.....
5 страници за нещо, което се казва с 2 думи. На мнение съм, че спор, в който опонентите нямат допирни точки е просто безсмислено да се води. Това е едно безкрайно чешане на езиците и не мога да разбера как ви достая удоволствие да спорите, като знаете, че никога никой няма да победи. А подписа на нандибанди ми харесва много. Аватара на редрум също.
 
От: Гей парада в София

Не е така Крос, а дори и така да е, аз мога да си чеша пръстите до безкрай.

@Нанди, играеш си с думите. Ако това, че си ненормален ти причинява душевни терзания, то трябва да потърсиш помощ, да приемаш медикаменти и да го превъзмогнеш. Аз казвам, че тези хора са болни и това е пагубно за душата им, а психиката им е патология. Нали за душа говориш, християнството ясно си дава мнението за такова поведение. Когато започнеш да наричаш душевноболния нормален, това не го прави нормален, също така не му помага.

Колкото до това, че приемаш нечие желание за брутална трансформация на тялото за просто нещо "различно", то ясно показва и че ултралибералните възгледи също са психично заболяване. Аз не се подигравам и никога не бих се подигравал на такъв човек, защото за мен това е болен човек. Ние българите казваме - подигравай се на стария, защото и ти ще остарееш, не се подигравай на лудия, защото не искаш да полудееш.
 
От: Гей парада в София

Да уважа и аз колегата Cros: Не се опитваме да излъчим победител в спора, а всеки от нас иска да изложи своите възгледи, относно хомосексуализма. На мен ми се ще да го направя малко по-толерантен, а на него - да изкорени всичко, което не харесва. И двамата сме с изгубена кауза, но пък е интересно да видиш как разсъждава някой, различен от теб. Иначе си прав, че темата можеше да съдържа само ''за'' и ''против'', но пък нямаше да знаем, че има лек за хомосексуализма. :)

Ред, ти си играеш с думите. ;)
Никой не смята хомосексуалните и транссексуалните за ''нормални'' - ние ултралибералните психично болни ги смятаме за различни, като сексуални предпочитания, но ги приемаме преди всичко, като човешки същества.;) Тяхното различие не ни пречи, понеже не ни причинява никакви неудобства и проблеми - не виждам защо не можеш и ти да си толкова ларж?

Колкото и да не ми се иска да превръщаме хомо-темата в религиозен спор, ще те информирам, че душата не е патент и собственост на християнството. Нейното наличие се отрича само от материалистите-атеисти, а способността и да се преражда - предимно от християнската религия и исляма, понеже звучи твърде яко и не плаши хората. ;)

Не знам как душата страда, когато психиката е отклонена от нормата, но е факт, че хората, когато поддтискат вътрешния си порив страдат, включително и педофилите, въпреки че за тяхното страдание не ми пука.
Как се лекува с медикаменти и терапия сексуално влечение, щом продължава да съществува? Предполагам много хора са опитвали да намерят помощ - очевидно това не им е помогнало много. Та, как??? е въпросът... :)
 
От: Гей парада в София

Абе, колко пъти трябва да ти кажа, че ако не водеха политическа борба нямаше да ми пука за тия хора и въобще да пиша по темата. На никой нормален не му пука, докато не почнат да се врат в нашия свят и да искат да го променят. Това е парадокса, ние не искаме задължително да ги правим нормални, докато те искат да променят нашия свят.

Колкото до това как се лекуват, има си различни терапии, има си цели организации. Нали знаеш, Бог помага на изгубените души да бъдат намерени :p
 
От: От: Гей парада в София

Кога съм казвала, че ''одобрявам''? Казала съм, че ''приемам, макар че не ме кефи особено'' - това няма нищо общо с ''одобрявам''! Приемам и твоето тесногръдие - това не значи, че го одобрявам. ;)
Айде хубав ден!

„Не, че не съм убедена. Просто не съм сигурна.“ — Мади Хейс
Съдружници по неволя
:D
 
От: Гей парада в София

добре де, нарочно ли го правят?
аз лично нямам обяснение за тяхното поведение

11659463_871077699606521_4210220977276965966_n.jpg
 

Горе