Здравейте

Sokrat

New Member
Здравейте, аз съм нов във тази сфера и имам голямо желание да се занимавам в бъдеще. Та искам да попитам такива готови афилиеит сайтове на продукти има ли някъде и ако може някой да ми разясни как се води тази реклама и къде е най добре да се рекламира. Благодаря ви ! :)
 
От: Здравейте

Колко пари трябва да имам за да започна някои ще ми обясни ли ?
 
От: Здравейте

Никой ли няма да ми каже от къде да започна и кой да ми направи хубави сайтове ?
 
От: Здравейте

Здравей и добре дошъл! Като за начало се ориентирай в каква ниша искаш да се насочиш и си избери някоя афилейт програма. В раздела на форума "Проверени афилейт програми", може да ги разгледаш, да попречетеш за тях и съответно да се спреш на някоя. Почти всяка афилейт програма ти предлага готови темплейти за начало, дори и безплатен хост. Разбира се, вземеш ли готов техен темплейт е препоръчително да го преправиш, да не се получава т.нар. дублиращ се кънтент(duplicate content), тъй като чичо Г(гугъл) не го обича много много(даже да не казвам хич). Ако мислиш, че неможеш да се справиш сам може да понаучиш малко html/css/javascript и php и да си направиш сам сайт, или пък да ползваш готов CMS - Joomla, Wordpress, Drupal и т.н.

Форума си предлага и специален раздел за freelance, където пък може да намериш някой да ти направи сайт или да ти помогне с нещо, разбира се срещу заплащане. Натисни тук за Freelance раздела

Ако се нуждаеш от нещо аз също съм си Freelancer и бих ти помогнал от каквото имаш нужда. Скайп ми го има и в профила, ако имаш допълнителни въпроси с радост ще ти отговоря.

Поздрави и приятно изкарване във форума! :)
 

Горе