Чувал ли е някой за adcash?

Photoshop.bg

New Member
Здравейте колеги!

Днес получих е-мейл с покана от adcash, да им ползвам техните услуги. Не знам колко са коректни, за първи път ги чувам, затова реших да се посъветвам с вас.

Изпращам Ви и е-мейла:

Код:
Здравейте,

Казвам се Стефан Дудов и
представлявам рекламната платформа Adcash за България.

Забелязах сайта ви photoshop.bg и мисля, че той би бил добро попълнение към нашата мрежа.

Adcash е рекламна платформа от ново поколение, която расте с всяка минута и е активна в над 70 страни по света. Ние сме сред 3-те най-големи платформи във Франция и амбицията ни е да постигнем същите резултати в световен мащаб.

Adcash работи с големи разработчици на игри като Ubisoft, Bigpoint, Gameforge и gPotato и промотира техните игри на сайтове с предимно, но не ограничено до съдържание свързано с игри.
Постигнали сме страхотни резултати в това, което правим и искаме да продължим да разработваме нашата база от уеб сайтове и в  България.

За разлика от други платформи, които плащат на клик (CPC) нашата платформа плаща на принципа на динамичните импресии (eCPM). Резултатите варират от ден до ден, но мисля, че може да постигнем средни резултати от около 1 евро на 1000 импресии с вашия сайт. 

Ако желаете, също може и да направим кратък тест, за да ви покажем как работи платформата.
Оставам на разположение за потенциални въпроси.

Приятен ден! ;)
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Лично аз не съм ги чувал, но и-мейлът ми изглежда професионално написан и сериозен. Реално нищо не губиш ако направиш въпросния тест.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Ами ако дадеш някакъв сайт или емайл с които да се свържем с тях може и аз да ги пробвам, така като гледам са в моя таргет.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Ами ако дадеш някакъв сайт или емайл с които да се свържем с тях може и аз да ги пробвам, така като гледам са в моя таргет.

Сайта им е: www.adcash.com
Е-мейл: s.dudov @ adcash.com

До колкото разбрах версията на български език ще бъде пусната до две седмици.

И на въпроса как се печели, получих следния отговор:
Печели се на принципа на динамичните импресии (eCPM). Показваме на потребителите ти различни типове рекламни кампании, които плащат по различен начин. Някои на клик, някои на импресия и още по 5-6 различни критетии. Въз основа на това как даден потребител е реагирал по определен начин на някоя от кампаниите, ти плащаме по начина по който рекламодателят е избрал.

Но това което ми направи впечатление е, че техния сайт генерира по-малко импресии отколкото са :( Ако имам някакви други впечатления пак ще пиша! :)
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Сайта им е: www.adcash.com
Е-мейл: s.dudov @ adcash.com

До колкото разбрах версията на български език ще бъде пусната до две седмици.

И на въпроса как се печели, получих следния отговор:
Печели се на принципа на динамичните импресии (eCPM). Показваме на потребителите ти различни типове рекламни кампании, които плащат по различен начин. Някои на клик, някои на импресия и още по 5-6 различни критетии. Въз основа на това как даден потребител е реагирал по определен начин на някоя от кампаниите, ти плащаме по начина по който рекламодателят е избрал.

Но това което ми направи впечатление е, че техния сайт генерира по-малко импресии отколкото са :( Ако имам някакви други впечатления пак ще пиша! :)

Мерси, и аз ако има някакво развитие ще пиша.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

В момента ги пробвам. Имам 30-тина евро..казвайте ако някой успее да направи заявка през август.

Поздрави!

P.S: Из целия нет се пише как сайта е 'scam'. Г-н Дудов ми обясни, че на тези потребители не им е платено, защото мамели чрез множество кликове и регистрации от 1 IP адрес.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Не ги знам, ама съпорта им е най-голямото зле на света.. от 4 дни, няма никой в къщи братче..
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Здравейте,
преди 2-3 месеца аз също получих такъв имейл. Естествено и аз в началото помислих, че някой пуска спам и нямах доверие на писмото.
След това посетих сайта, видях че изглежда доста професионален и си казах, какво пък, нищо губя ако пробвам услугите им.
Останах доволен от тях.
Значи да ви кажа, най-доходната реклама е така наречената Site-Under, тя представлява изскачащ един прозорец във фонов режим, т.е. стои зад сайта ви.
Прозорецът изскача, когато някой цъкне някъде по сайта ви. Тази реклама може да се направи 1 път на час примерно, което не дразни потребителите, а в същото време вие печелите. Лимита за плащане е 100 евро. Плащанията се извършват в период от около 40 дни след изтичане на месеца. Примерно, ако Януари сте събрали 100 евро минимум, на 1 или 2 февруари влезте в менюто Плащания и поискайте изплащане, изберете начин на плащане (аз избирам банков път, защото се спестяват досадните такси в онлайн системите, но има и paypal има и други), след като поискате плащане някъде около 10-ти Март ще получите печалбите си, както и фактура за извършеното изплащане на приходите.
Мога да кажа че сайта е стабилен и определено не е скам.
Прочетох коментар, че съпорта им бил зле, ами не знам този потребител на кой и къде е писал, но в менюто Контакти под формата за контакт има опция за директна връзка в профилния мениджър - мейл и телефон, към виваком е ако не греша.
Ето давам линк към скрийншот, за да видите че аз съм си получил печалбите и следващия месец очаквам пак.
Код:
i46.tinypic.com/34qp5it.jpg
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Здравейте,
ако имате положителни или отрицателни отзиви за adcash, моля споделете, че и аз се колебая дали да го ползвам
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

http://lmgtfy.com/?q=adcash.com+scam
Не може толкова хора да са баннати просто така. Може и да плащат, но ако направиш повече пари сигурно ще пиеш студената вода.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Знам само, че сума ти време ги чакам да ми одобрят кандидатурата... несериозни са.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Хм, мен за по-малко от час ме одобриха, но нещо не ми допадна този pop under дето рекламират. При мен почти на всеки клик в сайта го отваряше, а не да кажем веднъж на ден.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Добре де - в крайна сметка скам ли са или не?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Arenabg си ошариха сайта с тия. Сега където кликнеш постоянно ти се отварят разни глупости.
 

Горе