Чувал ли е някой за adcash?

От: Чувал ли е някой за adcash?

До Декември всичко беше наред, но тогава ми намаляха приходите наполивна, преживях го. :) Но от Февруари не ми отчитат правилно динамичните импресии на които плащат, отчитат само 10% от реалните... Многократно говорих с поддръжката за България, напълно неадекватно отговаряне и объркване. Изцяло целеше просто да ме накра да се откажа да го разпитвам. Когато поисках да се направи проверка дали всичко работи правилно, човек на име Айдън ми отговори - не може, само ти се оплакваш, няма други оплакване, така че няма да проверяваме... Когато го питах, защо тогава се показват прозорците на останалите потребители, същия ми отговори - понеже такава е системата. Добре, де за тези показвания аз не трябва ли да получавам пари, както беше до преди месец? Отговора беше - не.

Въпреки, че няма да стане нищо ще подам едно оплакване от този служител и ще поискам от международната поддръжка да прегледат нещата, понеже направих огромни загуби от това...

Някой друг има ли подобни проблеми?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Аз не мога да се свържа с този Айдън, от 2 дена не ми приема пълномощното във скайп
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Същата работа..
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Не знам какво очаквате от човек на име Айдън..сто процента е някой мазен мангал дето незнайно как се е уредил там..репортвайте го на англоезичния съпорт и така.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Не знам какво очаквате от човек на име Айдън..сто процента е някой мазен мангал дето незнайно как се е уредил там..репортвайте го на англоезичния съпорт и така.

От мен вече има репорт :) Не, че се казва Айдън, а заради некоректното отношение.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Има и нещо друго - няма толкова рекламодатели както преди. Затова паднаха и приходите. Не знам за този Айдън колко си върши работата, но Стефан Дудов определено се справяше, освен това е винаги любезен и обръща внимание на проблемите
 
От: От: Чувал ли е някой за adcash?

Има и нещо друго - няма толкова рекламодатели както преди. Затова паднаха и приходите. Не знам за този Айдън колко си върши работата, но Стефан Дудов определено се справяше, освен това е винаги любезен и обръща внимание на проблемите

Да, наистина беше така. Винаги когато имаше нещо реагираше адекватно спрямо ситуацията. Беше в ползна на нас собствениците на сайтовете, а не като този Айдън, който просто гледа да му минава работния ден. :)
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

След като разбрах, че за България нещата са зле - няма рекламодатели или ако има България не ги вълнува и Румъния е по предпочитана, се отказах.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Някой ползвал ли ги е тия като рекламодател? Ако има такъв да драсне тука 2 реда - възможности за таргетиране, цени на клик, такива работи...
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Получих първото си плащане от adcash, но като дам на detail имам следното съобщение:

Transaction Details


OK to ship
Payment status: Completed
Payment is complete. Please process the order right away. The payment you received is temporarily kept in your pending balance. If there is no problem with the order, your fund will be available within 21 days.

Here are a few steps you can take to help getting your funds sooner:

Items requiring shipment: Ship the item as soon as possible using a shipping service that provides tracking and delivery confirmation. Once you've completed shipment, log in to your PayPal account to mark the item as shipped and provide the shipping details. We'll calculate the estimated delivery date and release the payment within 7 days of that date.
Items not requiring shipment: Once you've completed the order of services or digital goods such as music files, eBooks or Apps, do not forget to log in to your PayPal account to mark the order as processed and provide any additional details. We'll calculate the estimated delivery date and release the payment within 7 days of that date.
If your buyer confirms that the item was delivered and doesn't report any problems with it, you may get your funds sooner. If there are problems with the order, the funds would remain in the pending balance until the issue is resolved, which may take longer than 21 days.

To find out how we calculate estimated delivery dates, go to the funds availability in Security Center.

Mark as Shipped
Mark as Processed

И сумата ми е задържана за 21 дни...
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Получих първото си плащане от adcash, но като дам на detail имам следното съобщение:



И сумата ми е задържана за 21 дни...
Тия са станали толкова големи крадци, че направо :D :D
Добре, че ги спрях.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Доволен ли е някой от тези, добре ли плащат?

Не, тия са най-големите крадци! С еднакакъв брои импресии(понеже на импресии плащат) преди правех по 60 евро на ден, а последно като спрях с тях преди месец правех по 0,50 цента :) Като писах на поддръжката, а проблема е от вас, при нас всичко е наред. Крадци :)
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Не, тия са най-големите крадци! С еднакакъв брои импресии(понеже на импресии плащат) преди правех по 60 евро на ден, а последно като спрях с тях преди месец правех по 0,50 цента :) Като писах на поддръжката, а проблема е от вас, при нас всичко е наред. Крадци :)
Демек > propellerads.com не струват?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Демек > propellerads.com не струват?

Тази рекламна мрежа не знам кои са, за първи път ги виждам. Иначе, да адкеш преди месеци бяха много силна и добре платена(много повече от гоогле плащаха), но сега лъжат много в импресиите...
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

propellerads плащат повече от adcash, но също зависи колко трафик имаш и колко импресии генерираш

propellerads можеш да се договаряш, защото те купуват трафик и го препродават, те са големи трафик байери и могат да ти дадът доста добри цени на CPM, но трябва трафиката да ти е поне над 50 К импресии на ден, повече плащат за popunder от колко за банери, те всички мрежи са вече така

adcash много трудно межеш да се договориш, те си имат някъв фиксиран максимум( който е нисък) на eCMP, трябва да си много-много голям за да ти направят някакви цени аз лично не пробвах с много трафик, не съм доволен

имам още много мрежи за CPM, тези плащат много добре https://buysellads.com, но имам много изисквания, не приемат торенти, стриминги и др. такива незаконни

като цяло се губи много време и трябва и много преговори докато ти направят цени, трябва задължително да се пише с някой Media Manager, ако се чака сами да се сетят да ти вдигнат цените ще има да чакаш
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Някой мъчи ли ги още тези ??? Имам акаунт със 87.90 евро и не мога да стигна минимума. Продавам го за 110лв на момента (както и помагам всичко около прехвърлянето на акаунта). Ако има желаещи нека пишат на лично ;)
 
От: От: Чувал ли е някой за adcash?

Здравейте,

Вече имам второ плащане. Плащат си ги хората, но искам да попитам тъй като дочувам, че от тяхните рекламите, където ги пускат. Имали вируси и така може да си цакнеш сайта и да бъде блокиран, като Злонамерен е софтуерът, който причинява неща като кражба на самоличността, финансови щети и необратимо изтриване на файлове.
 

Горе