Чувал ли е някой за adcash?

От: Чувал ли е някой за adcash?

И аз използвам Adcash и ми ги изплатиха всичко точно. Вчера гугъл наистина маркира доста сайтове като злонамерени, което вече е голям минус. Моят сайт не беше от тях но видях, че доста други са изгоряли.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

За сайт с повече импресии добра алтернатива според мен е popcash.net (referral link)
Плащат веднага при поискване по PayPal, като минимума е 10$

Малко повече информация ? Нищо съществено не каза... Ако можете отворете тема и напишете по подробно : )) .
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Ако някой иска да купи акаунт в Adcash с 60+ евро в него за 30 евро да ми пише на ЛС. Не ги използвам, а минимума за теглене е 100 евро.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Малко повече информация ? Нищо съществено не каза... Ако можете отворете тема и напишете по подробно : )) .

Сайта има меню и хората с големи букви са написали FAQ там може да намериш малко повече информация.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Плащат ли добре тези в началото беше добре и ги ползвах, но сега незнам как са някой да каже малко инфо

Да! Плащат си и са коректни. Доволен съм от тях, но последно време чувам, че от тях може да изядеш дървото от гугъл... и за сега съм ги спрял аз, но за плащате никога не са ме лъгали. Поне 3-то плащане ще имам ... за сега : ))
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Зависи от ECPM-то.

Общо взето е около 0.80 за последния месец. Имам 73к уникални за месеца (според analytics) adcash е отчел 89к. 71.40 EUR за месеца, което според е добре. Средно 2500 уникални на ден.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Зависи от ECPM-то.

Общо взето е около 0.80 за последния месец. Имам 73к уникални за месеца (според analytics) adcash е отчел 89к. 71.40 EUR за месеца, което според е добре. Средно 2500 уникални на ден.
това си е супер, при мен е доста по слабо... за бг сайт ли става дума ?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

И аз се чудя понякога какво става ! При по малък трафик 3 евро вчера, а днес по голям трафик едва 0,80 ! Не мога да ги разбера :D:D Иначе си чакам превода 110 евро, където имам да си ги взимам : ))
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

И аз използвам Adcash и ми ги изплатиха всичко точно. Вчера гугъл наистина маркира доста сайтове като злонамерени, което вече е голям минус. Моят сайт не беше от тях но видях, че доста други са изгоряли.

Това наистина ли е вярно? Някой продължава ли да ги ползва?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Моят сайт не е сред тях. Не съм 100% сигурен, че е заради рекламите от adcash-а но със сигурност забелязах няколко сайта, които използваха.

Аз ги използвам за сега нямам проблеми всичко е наред.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Здравейте!

Разгледах въпросната фирма и това което забелязах е че плащат масово на регистрация/инсталация/покупка след клик на реклама.
Въпроса ми е например ако имаме 10к импресии на ден,средно 1% CTR са 100 клика.На колко % средно от тези 100 клика мога да очаквам приходи ?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Здравейте!

Разгледах въпросната фирма и това което забелязах е че плащат масово на регистрация/инсталация/покупка след клик на реклама.
Въпроса ми е например ако имаме 10к импресии на ден,средно 1% CTR са 100 клика.На колко % средно от тези 100 клика мога да очаквам приходи ?

Те показват рекламите на всички импресии, обаче ще ти платят само за броя на уникланите. Което при мен беше с около -60-70% по-малко от реалния брой уникални :)
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Как така само на реалните импресии ? До колкото виждам,плащат на клик на реклама и след това на регистрация във въпросния сайт ?!
До днес имам импресии 2 834 клика 26 лийдове 2 сума 3.29 EUR стр0.92% ецпм1.16 EUR

Т.е. тия 3 евро са дошли от 2 лийда ?!
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Как така само на реалните импресии ? До колкото виждам,плащат на клик на реклама и след това на регистрация във въпросния сайт ?!
До днес имам импресии 2 834 клика 26 лийдове 2 сума 3.29 EUR стр0.92% ецпм1.16 EUR

Т.е. тия 3 евро са дошли от 2 лийда ?!

Аз ползвах Popunder реклама, там уж на импресии плащаха, после го промениха на уникални.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Някои да знае сайт за печелене от имперси като този на адкаш че нещо почнаха да се ебават 7 хил показваня 70 цента
 

Горе