Пиша статии с уникално съдържание

Radi Nikolova

New Member
200-250 думи -4лв.
300-350 думи -8лв.
400-500 думи -10лв.
500-700 думи-12лв.
Приемам плащане с пейпал, по банков път, или с запис от еконт. Статиите са с уникално съдържание. Ако имате въпроси на лично
 
От: Пиша статии с уникално съдържание

Май си объркала раздела.
 
От: Пиша статии с уникално съдържание

Дай малко повече информация за услугата. Статиите на български или на английски ли ? Ако питаш мен и цената е малко висока.
 
От: Пиша статии с уникално съдържание

Примери, само от примери може да се определи дали цената е висока. За мое голямо съжаление, прокрадващите се, пунктуационни, стилистични и правописни грешки в самата обява, ме навеждат на мисълта, че първото впечатление за цената си е правилно - твърде висока е.
 
От: Пиша статии с уникално съдържание

прокрадващите се, пунктуационни, стилистични и правописни грешки в самата обява, ме навеждат на мисълта, че първото впечатление за цената си е правилно - твърде висока е.

Би ли ги посочил? Не е заяждане, просто ми е интересно, защото самият аз често не съм сигурен в правописа и гледам да понауча нови неща. :) Ето например в този случай забелязвам само липсата на точка в последното изречение, тиретата и интервалите в цените.
 
От: Пиша статии с уникално съдържание

Би ли ги посочил? Не е заяждане, просто ми е интересно, защото самият аз често не съм сигурен в правописа и гледам да понауча нови неща. :) Ето например в този случай забелязвам само липсата на точка в последното изречение, тиретата и интервалите в цените.

Неизчерпателно:

1. В цените липсват два интервала - навсякъде. Не е грешка от бързане, а по-скоро немърливост.
2. Пред "или" няма запетая
3. Пред "з" се използва "със", а не "с"
4. Еконт, а не еконт
5. В последното изречение липсва повелителната форма на глагола т.е. трябва да има тире
6. Както правилно отбеляза - в последното изречение няма препинателен знак.

Поради липсата на примери, единствения извод, който мога да направя е от качеството на пуснатата обява. В случая аз лично виждам - немърливост, защото другите детайли от правописа (интервал след запетая, употреба на главни букви в началото на изречението, име в ника) ме навеждат на мисълта, че не иде реч за 13 годишна, с извинение пикла, а за човек, по-скоро клонящ към старото поколение. Причината за немърливостта, по мое мнение, е липсата на увереност, че обявата ще донесе някакъв успех съчетана с конвейрното пускане на подобен род обяви в произволен брой сайтове. С думи прости - аз лично не очаквам авторът да се върне, ако ли пък се върне - да приеме поръчката ми. Дори да приеме поръчката ми, това ще е инцидентно - това, не е човек, който трайно се занимавам с тази дейност.

ПП Ради, сори за "психопрофила" ама наистина така звучиш.
 
От: Пиша статии с уникално съдържание

Първо преди да изпратя някакъв текст за които ми се заплаща винаги го проверявам за каквито и да е грешки, а за другия въпрос текстовете са само на български, цената е по висока защото си правя труда нищо да не копирам от сайтовете, което не при всички пишещи е така. За проявяващите интерес, могат на лично да ми дадат някаква тема да напиша нещо на бързо и да я проверят за уникалност, предпочитам този начин вместо да публикувам нещо примерно.
 
От: Пиша статии с уникално съдържание

За този правопис даже са малки тарифите:)
 
От: Пиша статии с уникално съдържание

Първо преди да изпратя някакъв текст за които ми се заплаща винаги го проверявам за каквито и да е грешки, а за другия въпрос текстовете са само на български, цената е по висока защото си правя труда нищо да не копирам от сайтовете, което не при всички пишещи е така. За проявяващите интерес, могат на лично да ми дадат някаква тема да напиша нещо на бързо и да я проверят за уникалност, предпочитам този начин вместо да публикувам нещо примерно.

Първо си оправи форумния правопис и след това предлагай статиите си.
 
От: Пиша статии с уникално съдържание

Първо преди да изпратя някакъв текст за които ми се заплаща винаги го проверявам за каквито и да е грешки, а за другия въпрос текстовете са само на български, цената е по висока защото си правя труда нищо да не копирам от сайтовете, което не при всички пишещи е така. За проявяващите интерес, могат на лично да ми дадат някаква тема да напиша нещо на бързо и да я проверят за уникалност, предпочитам този начин вместо да публикувам нещо примерно.

Здравей отново. Радвам се, че за едно нещо не познах - че авторът няма да се върне.

По темата: хубаво е да публикуваш една-две примерни статии. Много от хората, които търсят автори не се занимават да пишат лични съобщения. Те просто подбират или по примери или по оценките на другите потребители ползвали услугата. Пестиш и твоето и тяхното време. Освен това ще разсееш всякакви съмнения за правописа с качествени примери. "Форумния правопис" често не е на нужното ниво, а при липса на примери просто няма по какво друго да се съди.

Успех с услугата все пак и добре дошла, дано се задържиш!
 
От: Пиша статии с уникално съдържание

Здравей отново. Радвам се, че за едно нещо не познах - че авторът няма да се върне.

По темата: хубаво е да публикуваш една-две примерни статии. Много от хората, които търсят автори не се занимават да пишат лични съобщения. Те просто подбират или по примери или по оценките на другите потребители ползвали услугата. Пестиш и твоето и тяхното време. Освен това ще разсееш всякакви съмнения за правописа с качествени примери. "Форумния правопис" често не е на нужното ниво, а при липса на примери просто няма по какво друго да се съди.

Успех с услугата все пак и добре дошла, дано се задържиш!

И дано следващият път да уцели раздела.
 
От: Пиша статии с уникално съдържание

2. Пред "или" няма запетая

Останал съм с впечатление, че при някои случаи се допускаше запетая. Ако не се лъжа при по-сложни и дълги изречения.
 
От: Пиша статии с уникално съдържание

Или можеш да пишеш, или не можеш. Или е това, или другото, или пък някое трето.

Това е пример за запетая пред "или".
 
От: Пиша статии с уникално съдържание

Останал съм с впечатление, че при някои случаи се допускаше запетая. Ако не се лъжа при по-сложни и дълги изречения.

Да, запетая се допуска пред сюза "или" в следните случаи:
- когато съюзът "или" се използва повече от един път в изречението "Необходим ми е правописен речник, или правоговорен речник"
- когато съюзът "или" се използва за пояснение или в синонимна връзка с главното изречение "Недопустимо е да пишеш с правописни грешки, или неграмотно, когато предлагаш писане на статии."

Сигурен съм, че нейде из нетя ще има доста по-подробно обяснение за правилната употреба на запетаята.
 

Горе