Индексират се само първите думи от статия в блога

Здравейте, имам едно питане за статиите. Когато ги качите, нормално ли е да се индексират само заглавните изречения? В моя случай първите 2-3 изречения, които се показват като начало на статията още преди да се кликне на нея и да се отвори, се индексираха след пингване. Засега обаче само това, като потърся в Гугъл коя да е част от изречение, независимо дали по-дълго или късо и оградено в кавички - нищо не излиза в резултатите. Да чакам ли още, така ли се индексират работите?
 
От: Индексират се само първите думи от статия в блога

Интересно...

Моите статии се индексират за точно 3 секунди поне в артхакерска, както кача нещо и след 1 мин е в гугъл, а пък това гугъл да ти индексира само началните фрази - я провери пак, дай линк към тоя блог да разгледам, че ми е интересно.
 
От: Индексират се само първите думи от статия в блога

Сега се сетих - read more имаш нали? Да не би да ги търсиш в индекса, а пък да имаш нофолоу на posts - я дай линк към блога.
 
От: Индексират се само първите думи от статия в блога

Ами ето го
 
Последно редактирано:
От: Индексират се само първите думи от статия в блога

~~~~~~~~~~~~~~~ - слагам ти го тъй, че да ги минат роботите, а това онлайн магазин ли трябва да бъде? Защото е измешан английски с български, като гледам искаш да е на английски език, но пък доста от нещата са на български. Ако пък искаш да е на български всичко, по-добре да не го индексира.
 
Последно редактирано:
От: Индексират се само първите думи от статия в блога

Добре ме сефтоса с тоя линк.... Блогът е на 1-2 дни, затова има и още неизчистени неща. Иначе това нормално ли е да не се индексира вътре съдържанеито в статиите?
 
От: Индексират се само първите думи от статия в блога

И при мен го има същия проблем.. първо се индексира началото на статията (тази част която се показва преди "прочети цялата статия"), а цялата статия се индексира доста по-късно след 2-3 дни..
Някой има ли идея къде е проблема ?
 
От: Индексират се само първите думи от статия в блога

И при мен го има същия проблем.. първо се индексира началото на статията (тази част която се показва преди "прочети цялата статия"), а цялата статия се индексира доста по-късно след 2-3 дни..
Някой има ли идея къде е проблема ?

Да - гугъл минава само през индекса . Инсталирайте си sitemap и субмитнете в wmt на гугъл.
 
От: Индексират се само първите думи от статия в блога

Направил съм я тази процедура но въпреки това така се получава, може би трябва сайта да "поостарее" малко за да започне да индексира нормално освен индекса и другите страници
 
От: Индексират се само първите думи от статия в блога

sitemap за какво служи ?
 

Горе