Каква антивирусна използвате

AVG Free от има няма 5-6 години. Преди това смених доста различни антивирки и всички си имаха повече косури. За мен в една антивирка е важно да е БЪРЗА, да има често ъпдейти (значи се работи по нея) да не ми пречи и да се усеща като има вируси.
 
тази всичко ли ти е хващала?

какво ще кажеш за kaspersky, не е ли по добра?
 
Като ловене на буби може би. Мен ми стига само да ме информира и да ми даде малко инфо, от там аз поемам :) Както казах много ми е важно антивирката да ми е СУПЕР ЛЕКА, а kaspersky опрделено не спада в това условие. Ама това си е индивудуален избор
 
Аз съм ползвал Panda, Bitdefender и Nod32.
Доволен съм само от нод32, останалите...
:)
 
аз си кибича с нод-ъ... преди бях с АВГ ама нищо не фаща...
 
бях, много време (5 години) с Nod32 ( и още съм на 2 от pctata). Сега пробвам на служебния комп с Vista и windows live one care и трябва да ви каже, че са се постарали доста. Досега няколко пъти засича trojan downloader-и и подобни. Вечер лекичко ми дефрагментира диска. Засега не усещам изобщо че работи.
 
Бях много доволен от една антивирка май IneculatelIT се пишеше не помня точно но спряха му подръжката след това пробвах почти всички които бяха на пазара от преди 2-3 години но само NOD32 ми хареса и все още съм си с него :)

Цъкнал съм и Spyware Terminator незнам дали изцяло върши някаква работа но от време на време се показва :)
 
аз от нода се бях доволен преди

а освен spy bot има ли друго добро за тези spyware, adware и т.н.

и какво ще кажете за zone alarm
 

Горе