Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

Няма ли оказан някакъв срок - какъв е той?
Свърза ли се с тях? какъв е отговора?
 
От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

„С предимство“ значи 1-2 дни по-рано. За всеки случай се ходи до Централна поща на съответният град, вместо по кварталните клонове, щото все пак… BG Posts.

Срокове за никоя държава не виждам, срокът е „ала-бала“.
 
От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

Нищо не казват.. "Ами може и така, може и иначе".... Не би трябвало да има значение къде си пускам пакета, бе да се оправят. Неко ги продадат и тях на КТБ, ако не са го направили вече и да се приключва....
 
От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

„С предимство“ значи 1-2 дни по-рано. За всеки случай се ходи до Централна поща на съответният град, вместо по кварталните клонове, щото все пак… BG Posts.

Срокове за никоя държава не виждам, срокът е „ала-бала“.

Ако е въздушен транспорт стигат до 2-3 дена почти до всяка част на Европа. Ако се ползва наземен транспорт стигат за около 5-7 дни. Служителите, които приемат пратките в пощенските станции знаят коя услуга е по въздушна и коя по наземна поща.
 
От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

Супер, дай линк това за дните от официалната страница. Щото едно е на думи, друго е реалност. Пък може и от опит да имаш и заради това да пишеш така. Също е едно е да се изпращат от София, съвсем ДРУГО е от провинцията, 3-то е пък от провинциале малък град, камоли пък село. Дните се увеличават. До Top 5-8 градовете е OK.
 
От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

А сега кажете какво да правя!
Имам да пращам пратка до Севастопол, куриерските фирми даже не знаят в Русия ли е това или в Украйна.
 
От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

А сега кажете какво да правя!
Имам да пращам пратка до Севастопол, куриерските фирми даже не знаят в Русия ли е това или в Украйна.
Български пощи,колега,пишеш Автономна Республика Крим,Российская Федерация,града и т.н. и съм убеден,че ще го доставят.Ако получателя може да потвърди,е по-добре де :)
Ако мислиш да пишеш Украйна,има 99,99% да изчезне пратката ти.Те укропите вода не им дават,а камо ли да не откраднат пратката на някой кримчанин.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

Към нито едното не е. Град с особен статут, както и извън Автономния Крим. Където и да е, едва ли за 1-ви път ще се изпраща/получава пратка там.
 
От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

Абе въобще нищо не им пращай на тея отцепници и това е! Да си го купят от МАДЪР РАША като са толкова навити!
 
От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

Кажи му на клиента, че в момента се намира в ничия земя и тази територия е изключена от доставките ти... Може да добавиш, че ЕУ не ги приема за част от Русия също, ама това ще е малко over the top...
 
От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

Аз да попитам за редовни пратки от 10+ пратки на ден - 1 до 30кг. всяка има ли удачен вариант по който да се доставят до по-големите страни от ЕС. Разбирайте Франция, Германия, Испания, Португалия, Австрия, Италия? Не ме бърза ако времето за доставка е примерно около седмица. Търся нещо от сорта на 2-3лв. на килограм. или по-евтино, макар че ме съмнява да може да е много по-евтино от това.
 
От: Износ на стоки - Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

2-3 лв. на килограм е една несбъдната мечта. БГ пощи за 0.500 кг - около 8-12 лв. GLS / DPD - до 5 кг. 36 лв. , над 5 кг. -48 лв. / приблизителни цени /. Както искаш ти 3 кг. Х 3лв. < Няма вариант. И лошо е, че и скоро няма как да стане.

Може би DHL могат да направят най-ниска цена, но при да речем 100 пратки дневно.
 
От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

Всички куриери от големите ще ти изпилят цената, но ако наистина правиш 100 пратки на ден. И то няма как да падне под 20 лева, виж големи магазини в Европа на каква цена им е доставката до съпоставими държави като България и си прецени, че от тук натам трябва да е с една идея по-скъпо, защото самолетите им пътуват по-празни натам.

3 лева на кило - само, ако си го носиш сам пеша и не ядеш по пътя... Некви мечти...
 
От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

Извинявам се че се намесвам ако не съм на място.
Мисля че има един начин да се изпращат в Европа и да излезе по-евтино НО ще излезе на сметка ако имате по-чести поръчки, а не 1 на 2-3 месеца.
 
От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

Е кажи го де.... нали за това си говорим...

"Аз мисля, че знам, ама няма да ви кажа, щото може да не ви интересува..."
 
От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

Amazogn FBA
Ако сте с обемни продукти не става, но ако е за малки всичко ще е ок. Това мога да кажа .. другото вие си го проучете за вас си и си преценете.

* Имайте в предвид,че таксите не са малко защото има и такса склад която е месечна *
 
От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

Аз Англия как най евтино да изпратя пакет около половин килограм
 
От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

За Англия как най евтино да изпратя пакет около половин килограм
 
От: От: Най-евтин метод за пращане на стока в чужбина?

За Англия как най евтино да изпратя пакет около половин килограм

Мисля че с Еконт ще стане бързо и не много скъпо
 

Горе