уебмастръски чат - webmaster chat

HavVvoC

New Member
Еой го тука имаше една тема да се сложи ли чат, та и аз съм навит, но шефа каза твърдата си дума - така, че ето тема ЧАТ .

Така и така аз я откривам, да започна една приятна за мен дискусия... гледахте ли мача снощи и как отново Манчо смазаха ромите...
 
Re: Еми чат :)

1-0 и общ резултат 3-0 и всичко това с резервния състав... е може да не е смазване, но пък миналия сезон им дадохме достатъчно ряз с това 7-1 (още пазя мача на компа). Отстранихме ги и толкоз, сега на ред са Барсата.

Абе някой случайно да е счетоводител тука... че уча в момента счетоводство ама е пълен та*ак с извинение...
 
Re: Еми чат :)

аз пък сега след 8 клас влизам в ЕЛ паралелка... цял ден кафенца...
 
Re: Еми чат :)

аа блазе ти за кафенцата :D cybervn по принцип урока ми е разчети с разни дебитори и кредитори, обаче като погледна и преди това що простотии сме "учили" аман... лошото е че ще се явявам на държавен изпит и трябва поне тройчицата да хвана, пък тая материя ми е от тъпа по - тъпа...
 
Re: Еми чат :)

еми що си се набутал с счетоводство ?
 
Re: Еми чат :)

аа блазе ти за кафенцата :D cybervn по принцип урока ми е разчети с разни дебитори и кредитори, обаче като погледна и преди това що простотии сме "учили" аман... лошото е че ще се явявам на държавен изпит и трябва поне тройчицата да хвана, пък тая материя ми е от тъпа по - тъпа...

еее частни уроци не давам, ако има нещо по-конкретно :) за фирмено счетоводство говорим нали така ? то най-трудно е тройка да се върже, от там нагоре са лесни, но за три ти искат 50% + 1%, поне при мен беше така.
 
Re: Еми чат :)

Хехе не бе аз само исках да се оплача - имам кой да ми води уроци :D Sobieski аз съм в търговска гимназия и там няма паралелка без счетоводство, поне обаче не ми е това специалността, че тия изродчета имат по 14 часа седмично счетоводство @_@ Аз съм си "предприемачество и мениджмънт" и изобщо да не ме търсят по такива сдухани предмети- заебал съм ги отвсякъде. Кофтито е, че оставят на изпити, което естествено не ме устройва и сега съм се наел малко да поуча :)

пп. Абе да има някой от ВИНС-а, че нещо натам съм се запътил...
 
Re: Еми чат :)

Е и аз в средното бях ел и не съм висял много по кафетата (и май е било за добро), иначе в университета беше по лабежно.
п.с. Ако усвояваш добре материала в ел.паралелката си с единия крак висшист.
п.п.с. Един от най-известните ел.техници в света е Лех Валенса.
 
Кажете сега, кой от Бургас е навит да ударим по бира следващата събота примерно?
 
в сградостроително училище има ЕЛ... там ще ходя :)
 

Горе