Как да разбера кой ми е дал репутация!

Статус
Not open for further replies.

TexCo

New Member
Искам да попитам ,как да разбера кой ми е дал отр.репутация.С думите
"Хайде следващия път да си сложиш офертата в правилния раздел"
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
 
Последно редактирано от модератор:
Последният реп с коментар "и аз да те еба в гъза" да знаеш, че е от мен.

Като нямаш права да публикуваш - ЩЕ ЧАКАШ!
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Искам да попитам ,как да разбера кой ми е дал отр.репутация.С думите
"Хайде следващия път да си сложиш офертата в правилния раздел"
Да го еба в гъза,ако беше толкова отворен и разбирач щеше да знае ,че като нов потребител не мога да пускам теми.Много добре знам къде трябваше да пусна темата,но като нов нямам тези права и това трябва да се репотне на админите ,за да си преосмислят рестрикциите. Хубав форум ,но тук разни там комисари по сигурността се изявяват като недоебани!:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Рестрикциите имат своя смисъл и предназначение. Те не са ръгнати просто ей така за да дразнят новорегистрираните. Не случайно за нови потребители има ограничение за пускане на теми в пазара - това е решение на администрацията и болшинството от членовете на форума са абсолютно съгласни с него. Опитвайки се да го заобиколиш, пускайки тема в друг раздел, реално нарушаваш правилата на форума и същевременно казваш на всички нас - вие сте олигофрени, защото спазвате правилата, аз съм нещо повече от вас.

Червеното ти е напълно заслужено и настоящата ти тема само потвърждава, че който ти го е дал изобщо не е сбъркал. Не знам как възнамеряваш да продължиш присъствието си във форума, но със сигурност теми като тази не са подходящият начин.

ПП за да не останеш с впечатление, че всички искат да те разкарат:

Добре дошъл си - просто спазвай правилата, които всички спазваме и се отнасяй с необходимото уважение към всички, за да се отнасят и другите с уважение към теб.

ППП - аз червено не съм ти давал, поне не още
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Аз ти дадох. Не се ли сещаш, че щом нямаш право да пускаш тема в съответния раздел, то се предполага, че НЕ ТРЯБВА да я пускаш докато не проимаш това право? И не псувай, защото вече можеш да си регистрираш нов ник, тоя не виждам как скоро ще стане зелен.
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Някой се е събудил със сутрешна ерекция и се чуди в чий гъз да го навре....
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Тук някакви тънко пишковци се изявяват. Със сигурност изпитват някакъв патологичен оргазъм да дават -реп.Яд ме е на този ****, дето ми е дал реп за това че не съм пуснал темата на правилнмото място. За всичко друго бях съгласен за отри.реп, но затова ,че нямаш възможност да пуснеш темата в точно определения раздел индиректно обвинявам и админите.Така че чакам от тях да ми вдигнат рейтинга или си правя нов форум с нови закони и без Тройната коалиция:clap:
 
Последно редактирано от модератор:
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Тук някакви тънко пишковци се изявяват ,като местни шерифи ебани.Със сигурност изпитват някакъв патологичен оргазъм да дават -реп.Яд ме е на този ЧИКИДЖИЯ, дето ми е дал реп за това че не съм пуснал темата на правилнмото място. За всичко друго бях съгласен за отри.реп, но затова ,че нямаш възможност да пуснеш темата в точно определения раздел индиректно обвинявам и админите.Така че чакам от тях да ми вдигнат рейтинга или си правя нов форум с нови закони и без Тройната коалиция:clap:

пс. Ей мангал черен - реп ще даваш на жена си майка ти сестра си или комшийката И внимавай какви ги пишеш
Ами като те е яд, потърси проблема в себе си! Едва ли някой ще ти даде червена репутация без основание. Лесно е да обвиняваш другите.
 
Re: От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Някой се е събудил със сутрешна ерекция и се чуди в чий гъз да го навре....

Ба, тва ако го кажа у вашето форумо, доживотен бан ще ми плеснеш. Малко е тъпо там да го раздаваш културен, а тук да псуваш като каруцар.
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Първи пост на нов потребител във форум:
"Мен от почти навсякъде са ме баннали, освен от вашия шиб@н форум."

Тук някакви тънко пишковци се изявяват ,като местни шерифи ебани.Със сигурност изпитват някакъв патологичен оргазъм да дават -реп.Яд ме е на този ЧИКИДЖИЯ, дето ми е дал реп за това че не съм пуснал темата на правилнмото място. За всичко друго бях съгласен за отри.реп, но затова ,че нямаш възможност да пуснеш темата в точно определения раздел индиректно обвинявам и админите.Така че чакам от тях да ми вдигнат рейтинга или си правя нов форум с нови закони и без Тройната коалиция:clap:

пс. Ей мангал черен - реп ще даваш на жена си майка ти сестра си или комшийката И внимавай какви ги пишеш.
Определено си предупреден!
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Рестрикциите имат своя смисъл и предназначение. Те не са ръгнати просто ей така за да дразнят новорегистрираните. Не случайно за нови потребители има ограничение за пускане на теми в пазара - това е решение на администрацията и болшинството от членовете на форума са абсолютно съгласни с него. Опитвайки се да го заобиколиш, пускайки тема в друг раздел, реално нарушаваш правилата на форума и същевременно казваш на всички нас - вие сте олигофрени, защото спазвате правилата, аз съм нещо повече от вас.

Червеното ти е напълно заслужено и настоящата ти тема само потвърждава, че който ти го е дал изобщо не е сбъркал. Не знам как възнамеряваш да продължиш присъствието си във форума, но със сигурност теми като тази не са подходящият начин.

ПП за да не останеш с впечатление, че всички искат да те разкарат:

Добре дошъл си - просто спазвай правилата, които всички спазваме и се отнасяй с необходимото уважение към всички, за да се отнасят и другите с уважение към теб.

ППП - аз червено не съм ти давал, поне не още



Виждам ,че си много отворен и май ти като политиците ивърташ нещата.
Исках да пусна темата си във раздел Уебмастърски Пазар - Webmaster Marketplace
и по точно в раздел Freelance Jobs & Projects .НО НЯМАХ ТЕЗИ ПРАВА>Единсвено можех да пусна темата в офтопик.И се питам къде сгреших.А тук е параграф 22 И един червен тънкопишковец недоебан мангал визирам снимката ще ми се прави на кондуктор в трамвая.АБЕ АНАНКОЛУ КО МЕ санкционираш ,че съм без билет,като никъде не продават билети бе :D:cry:
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Ами като те е яд, потърси проблема в себе си! Едва ли някой ще ти даде червена репутация без основание. Лесно е да обвиняваш другите.

И къде е проблема.С кого съм се заял ,Кого съм обидил.Но не понасям да ми се правят на чорбаджии
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Виждам ,че си много отворен и май ти като политиците ивърташ нещата.
Исках да пусна темата си във раздел Уебмастърски Пазар - Webmaster Marketplace
и по точно в раздел Freelance Jobs & Projects .НО НЯМАХ ТЕЗИ ПРАВА>Единсвено можех да пусна темата в офтопик.И се питам къде сгреших.А тук е параграф 22 И един червен тънкопишковец недоебан мангал визирам снимката ще ми се прави на кондуктор в трамвая.АБЕ АНАНКОЛУ КО МЕ санкционираш ,че съм без билет,като никъде не продават билети бе :D:cry:

просто ти обясних защо ги има ограниченията. Ето ти го черно на бяло.

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35782

В общи линии аз бях единствения, който ти каза Добре дошъл си - твой проблем си е как го разбираш.

------------------------------------------------------------------------------

за любителите на хазарта: откривам залозите - даласа
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

И къде е проблема.С кого съм се заял ,Кого съм обидил.Но не понасям да ми се правят на чорбаджии
п.с Мангала да провери за правилата.Явно навремето ,като се регистрирал правилата са били други!
И имам въпрос към редрума.Нов потребител си и искаш услуга за сайт.КЪДЕ ЩЕ СИ ПУСТНЕШ темата- я ми дай пример?
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

просто ти обясних защо ги има ограниченията. Ето ти го черно на бяло.

за любителите на хазарта: откривам залозите - даласа

Не знам интуиция ли, кво ли ... малко ми мяза на Амуня:)
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Нов потребител си и искаш услуга за сайт.КЪДЕ ЩЕ СИ ПУСТНЕШ темата- я ми дай пример?

Ще чакаш първо да бъдат отсявани по първите им няколко мнения олигофрени, като теб. След като бъдат отсени, няма да имаш проблем да си пускаш темата, в който и да е раздел, защото няма да си тук!
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

п.с Мангала да провери за правилата.Явно навремето ,като се регистрирал правилата са били други!
И имам въпрос към редрума.Нов потребител си и искаш услуга за сайт.КЪДЕ ЩЕ СИ ПУСТНЕШ темата- я ми дай пример?

Добре бе, момък, толкова ли не можа да пуснеш 10 смислени коментара преди да си сложиш стоката за продан? Тъкмо да се запознаем, преди да ти поръчваме.

ПП. За нецензурен език червено не давам - човек сам си решава колко да е прост. Но за малоумство и кретенизъм - веднага. Най-добре е да си налегнеш опинците.
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Не знам интуиция ли, кво ли ... малко ми мяза на Амуня:)

Липсват главните букви и несвързаната реч - не е той май...

ЕДИТ - имало ги главните букви, моя грешка... ама пак не ми се чини много да е той
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Не знам интуиция ли, кво ли ... малко ми мяза на Амуня:)

отлично - вече имаме интрига. Аз обаче вдигам залога на две виртуални бири, че е даласурата - тоз хъс, тъз органична неприязън към аватара ми, тая самоотверженост при браненето на собствените права, за сметка на околните - туй нмой са сбърка
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

отлично - вече имаме интрига. Аз обаче вдигам залога на две виртуални бири, че е даласурата - тоз хъс, тъз органична неприязън към аватара ми, тая самоотверженост при браненето на собствените права, за сметка на околните - туй нмой са сбърка

Би трябвало да е Даласа, поради демонстрираната висока степен на олигофрения. На него залагам.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе