Някой да е забогатял от Хербалайф?!

:lol:
Добре де малко се изхвърлих. Не са 30 стотинки. Нека да са 3 лв. И 4 лв да са.
Зеленчукопроизводителите и те са хора и искат да ядат.

А на който му е скъп зарзавата, да яде Херба трици за 100 лв :)
 
От: Някой да е забогатял от Хербалайф?!

Да богата съм :) arsenal благодаря ти. до тук само твоето мнение се базира на нещо което си видял. Да, известни са в САЩ и няма как да не са, защото самата компания е американска. Няма да правя нито реклама, нито ще обяснявам колко съм богата. Да, спонсор са на Галакси и не само на тях.
 
От: Някой да е забогатял от Хербалайф?!

Да, Хербалайф не се работи лесно, но лесни пари няма, както и безплатен обяд. Хербалайф в същността си е начин на живот. Едва ли ще го разберете, но не е зле да имате поне информацията.
 
От: Някой да е забогатял от Хербалайф?!

Разгледайте и вижте препратките. herbalife.com е официалният им сайт.
Пожелавам Ви успехи ! А, и да не забравя. В Хербалайф няма алое на прах
 
От: Някой да е забогатял от Хербалайф?!

зависи от гледната точка. Разбира се, качеството си има своята цена. На мен ми идваше скъпо да гледам сина си да пие протеини / насипни, в найлонова торбична от 2 стотинки, незнайно от къде идващи, вероятно насипни от някой чувал/ за да качва мускулна маса и да повръща защото му се повдигаше. Смесваше ги с нескуик за да минават през гърлото.......:). Аз се доверих на опита и цифрите на тази компания. Работата дойде после
 
От: Някой да е забогатял от Хербалайф?!

От тази гледна точка си права :) Скъпи или не все пак са утвърдена марка :) на официалният сайт нещо няма БГ предполагам тепърва навлизат ?

Ние тук (поне аз и някои колеги) сме също в хербал хелткеър индустрията но работим с малко по различни програми при които се набляга повече на продажбите онлайн през собствен сайт на американският пазар. Маркет хеалтх е най-близкото имаме като аналог на хербалаиф . А разликите са че се рарботи с висока комисиона за продажба за сметка на по-малко мулти левели и липсва дректният контакт с клиента. Играем ролята на аутсорснат маркетингов отдел :)


пп Ако не е таина как откри нашият форум :)
 
От: Някой да е забогатял от Хербалайф?!

Извинете, че отсъствах :) случайно попаднах във форума.
Работете момчета, няма лошо. Всеки сам избира как и какво да работи и никой няма правото да съди другия за направен избор. Пък и не всичко в живота е пари. Пожелавам Ви успех. А за тези които се интересуват от работа или заплащане в Хербалайф - нека не питат във форумите, обръщайте се към хора които могат да ви дадат точната информация, от там преценявайте за себе си.
 
От: Някой да е забогатял от Хербалайф?!

преди 6 години се занимвахме цялата фамилия с тези продукти на хербалайф даже пускахме рекламки на хората по пощенските кутии (офлайн спам) уеб сайт не правихме ама .. В тая схема са на далавера супервайзори им казват.Рефералите като нас им докарваха много пари а пак за файдата беше, че оставаха от продуктите иначе пари не
 
От: Някой да е забогатял от Хербалайф?!

Познавам много хора, които се занимават с този род търговия, тези, които са на най-долното стъпало печелят колкото продуктите, които си купуват за себе си да им излязат без пари. Обаче на мен лично безкрайно много са ми омръзнали - то сега позаглъхна ентусиазма, но навремето - сядаш с приятелки на кафе - веднага някоя извади каталозите и почне да те зарибява. Сега продават разни хранителни добавки - почти всеки ден във фризьорския ми салон попада по някоя дистрибуторка - една продава японски гъби, друга някакъв стрит на прах червей, третата съдове от медицинска пластмаса и направо вече не мога да ги търпя. Мисля че на много хора им омръзна да им натрапват разни скъпи хранителни добавки с чудодейно действие.
 
От: Някой да е забогатял от Хербалайф?!

Майка докарва 500+ месечно от Хербалайф (не е основната и работа). Продуктите им наистина действат (личен опит). Комисионната ти зависи от това какви продажби си направил, като най-много може да постигнете 50%, което не е трудно. Така че забогатял не може да се каже, но носи един добър страничен доход.
 
От: Някой да е забогатял от Хербалайф?!

Мерси за мнението. Трябва да си голям дистрибутор, за да заботееш истински или поне до едно задоволително ниво. Все пак и аз мисля, че страничния доход на никой не е бил излишен. ;) Ако се развие е вероятнода се стигне отдаденост, като всичко. Успехи.
 
От: Re: Някой да е забогатял от Хербалайф?!

Най - добрите продукти без аналог ! :clap:
 
Последно редактирано:
От: Някой да е забогатял от Хербалайф?!

Продуктите на компанията са добри, но маркетинг планът за MLM въобще не, той е от американски тип и не е пригоден за малкия и беден БГ пазар... Да не говорим за силно ограничения начин на работа с Herbalife в България.
 
От: Някой да е забогатял от Хербалайф?!

Дори и тези, които са на по-високо ниво и печелеха повече и те вече нямат много приходи и стават доста агресивни. Имам една позната, която ми се обажда през седмица да ме кани на семинар и най-накрая ме изнуди да отида на кафе с нея. Кафето мина почти като разказа в статията на Кирев. След като ме отегчава половин час с разглеждане на продуктите, макар че многократно заявих, че нямам намерение да се занимавам, реши да ме обработва чрез банални клишета от рода на "Можеш да закараш човека до водата, но не можеш да го накараш да пие" и други подобни. Имах глупостта да я свържа с моя безработна приятелка, която има доста познати и би могла да се занимава. После жената ми се оплака, че не може да се отърве и макар че е отказала да се занимава, дистрибуторката продължава да и звъни и тя спряла да и вдига телефона. Стават досадно нахални. Самите тях ги учат да не се отказват и да не спират да убеждават хората, дори и като изрично кажат, че не искат да се занимават с това.
 
От: Някой да е забогатял от Хербалайф?!

Според мене единствените дето праят пари и карат жестоки коли във тия МЛМ схеми пирамиди са Създателите на компаниите + техните най приближени.Тва си е доста рискова работа..
Компанията може да фалира всеки момент - нямаш контрол
Триците дето ги продаваш може да ги спрът - нямаш контрол
Компанията може да спреда бачка в бг - нямаш контрол
компанията може да си промени условията и да си прецакан - нямаш контрол
могат да станат 1000 неща които да ти прецакат хилядите клиенти и реферали от които взимаш пасив инкъм всеки месец.

Така че аз не бих се занимавал с бизнес като този, да завися от хиляди фактори..
В една книжка четох следното: Когато всички почнат да се хвърлят към някой нов бум за лесни пари, ти трябва да не ги следваш защото винаги когато масата тръгне да прави "Лесните пари " със някаква схема вече е късно и на схемата и е минало времето..
Предприемач не е човек дето работи за другите...Предприемача създава бизнеси а не пълни гушата на някой друг като бачка за него..
А и аз досега не съм виждал някой от тия промотори обещаващи кранче с топла вода на момента.. да са забогатяли... Продавачката в магазина, сестрата на бай Илия и тн..
 

Горе