Някой да е забогатял от Хербалайф?!

radev

Well-Known Member
Триците и зърното на Хербалайф заляха света.
Вече и в БГ стана голям спам.
Първо, че почти всеки ден някой ръга нещо от рода на herbalife-сомешит.хит.бг в TheRating.Net (време е да помисля за филтър)
Това се преживява.
Но в магазина за хранителни стоки отсреща продавачката почна да ме зарибява да си купя от нея Алое на прах.

Познавам хора, които се изтизават да продадат нещичко на Хербата, но не са просперирали (май напротив).
Та изобщо някой видял ли е облага докато прави милиардите на тая корпорация

Oriflame вълните затихнаха ли нещо или така ми се струва?
 
За Хербалайт и Орифлейм.
Имам позната която се занимава с тях. Не е направила много пари от това (за разлика от регионалната им шефка), но си добавя някои лев към заплатата, и вероятно с двете си докарва към 1000лв. на месец но не съм сигурен. Момичето за което говоря работи с хора и може би това и помага при продажбите. Аз лично съм доста скептичен към продуктите им, но пак от първа ръка знам че наистина действат (и аз се учудих като го чух). Лично аз предпочитам билколечение да си провеждам с истински билки които сам съм си набрал в Балкана, хем знаем че разходките на чист въздух също не вредят на здравето :) .
Относно Орифлейм, мисля че AVON по една или друга причина им изяде хляба. Сещам се за времето когато бяха единствената mlm компания предлагаща козметични продукти, тогава бизнеса вървеше.
Като цяло мнението ми е, че това може да бъде допълнителен доход за нежната ви половинка, така че заедно с основната си заплата да успява да задоволи някои свои капризи.
 
бате.... не знам тия 1000 лв, ама май с много хора трябва да работиш.
според мене, които може да изкара 1000 лв от тва на месец, трябва веднага да си преразгледа основните доходи и допълнителните доходи...

аз ако мога да вадя 1000 лв от .. :oops: ...
сменям бизнеса и ставам богат
 
Хиляда лева на месец не те правят богат. Още повече обърни внимание, че съм написал:
с двете си докарва към 1000лв
Заплатата в случая е към 500 лв. Имай предвид че продуктите им са скъпи, и вероятно комисионните са добри.
 
Никъде не съм казал, че 1000 лв ме правят богат.
казах, че ако от трици мога да правя 1000 лв, то тогава ще стана богат от нещо друго.
Или пак от трици, ако си ги бъркам с кюспе в кофите сам. :lol:

Продуките им са скъпи, само дето минават през 10 човека - Баш спамъра, по-дребния зарибител, и така към малките мишки, дето за тях остават по 5-10 лв от цялата работа максимум. Да не говорим, че накрая се оказва, че трябва да имаш някакви си "точки лимит на месец" и те цакат допълнително и разни такива.
 
и аз имам позната (едно момиче от нашия клас) и се занимава с Avon само че трябва да правят някакъв лимит примерно 50лв иначе ги цакат... и затова работят в комбина взимат около 5% комисионна
 
Това 50% печалба или продажба. Защото ако е продажби то к'во да им цакат двата лева ? При тях доколкото зарибявката е, че им дават отстъпки на дадени продукти доста под каталожната цена. Ако искат си ги купуват на тънкана (което основно задържа девойките в играта), ако искат ги продават на каталожна цена.
п.с. Тия дни ще поразпитам моята позната колко кеш прави от хербалалалала...
Знам че е нещо като трето ниво (има един човек над нея - във Варна, и един над него - в София).
 
Herbalife пфу, помня майка ми преди около 4-5 години се опита да се занимава с тези неща. И какво се оказа, нямаше кой знае какъв интерес, но тя пък си хареса някакъв чай ... за 80лв. на второто харесване баща ми й набара договора, скъса го и тегли една благословия на тая ... по-висшата от нея дето е.
Много мои познати са опитвали да продадат по нещо от Ейвън и Орифлейм, но бързо се отказаха. Труда, разкарването е голям, а доходите им от тази работа - почти никакви. А и продуктите им са боклуци, веднъж си взех роллон ... при опит да го отворя - падна му цялата опаковка и остана една грозна пластмаса, след като го нанесох взе да пада във вид на бели люспи и това за роллонче от 5 лева и няколко стотинки. :)
 
Специално за Avon в някой случай е оферта, примерно имам мой приятелки които са ученички все още и честно да ви кажа изкарват си едно 200+ лв. само от продажбите в даскало, без да се занимава да обикалят и т.н. :) също си имат редовни "клиенти" от въпросните училища. От тази гледна точка е оферта, защото си сред потенциални клиенти постоянно (а и ги знаем момичетата като стане въпрос за козметика) но от друга гледна точка не аз не бих се занимавал и разчитал на такава дейност :)
 
Има хора които печелят, така е при всяка програма, има които казват че е тъпа, а други изкарват добри пари :), малцина правят луди пари :)...........................
 
arsenal, напулно съм съгласен с теб в България от херба... сериозни пари правят може би 10-тина души, и вероятно около 200-300 си докарват приличен допълнителен доход (може би колкото средна заплата в неголям град).
 
arsenal, напулно съм съгласен с теб в България от херба... сериозни пари правят може би 10-тина души, и вероятно около 200-300 си докарват приличен допълнителен доход (може би колкото средна заплата в неголям град).

Има нещо вярно в думите ти. Може би бройката е малко по-голяма и е в София и то тези които се занимават със собсвена линия консултанти. Защото когато станиш спонсор получаваш процент от целия оборот на хората под теб. Единсвено по този начин може да изкарваш добри пари с Хербалайф. А относно продуктите наистина в България са още много скъпи но се очаква България да бъде призната скоро като дистрибутор на продуктите ще се отвори логистичен център в София и продуктите ще поевтинеят.
 
Има нещо вярно в думите ти. Може би бройката е малко по-голяма и е в София и то тези които се занимават със собсвена линия консултанти. Защото когато станиш спонсор получаваш процент от целия оборот на хората под теб. Единсвено по този начин може да изкарваш добри пари с Хербалайф. А относно продуктите наистина в България са още много скъпи но се очаква България да бъде призната скоро като дистрибутор на продуктите ще се отвори логистичен център в София и продуктите ще поевтинеят.
С тия логистични центрове малко се дразня, защото само ги обещават. Не говоря само за херба ами и други подобни МЛМ фирми. Иначе наистина ако малко поевтинеят може и доста добре да върви търговията с такива продукти.
 
Да! С цена 100 лв за шишенче Алое на прах.. си е брутално!
Даже е и синтетично!
Със 100 лв ще си купя 300 кила зеленчук и ще ям витамини цяло лято, че ще направя и зимнина :)

С разумни цени, дори и аз бих купувал например Херба.
 
Аз ще цитирам един приятел " Ако жена ти започне да гледа цветя - изхвърли я!!" :) а в тоя случай ако чакаш да изкара пари от Ивон и т.н. то вероятно ще е на минус, поради факта, че като изкара някой комисиона ще си купи всички "хубави неща " от каталога :)
 
Да! С цена 100 лв за шишенче Алое на прах.. си е брутално!
Даже е и синтетично!
Със 100 лв ще си купя 300 кила зеленчук и ще ям витамини цяло лято, че ще направя и зимнина :)

С разумни цени, дори и аз бих купувал например Херба.
къде ги тия зеленчуци ве ратле, дай да продаваме на пазара
 

Горе