Как да направим пари от интернет (доказано) !

От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Не ти ли писна да СПАМИШ с безумния си МЛМ. Да, аз искам да продавам в Ибей, ама легално, като си внеса продукт и си го препродам. Какво значи оборот, то оборот и печалба знаеш ли каква е разликата,а?!? Аман!
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Не ти ли писна да СПАМИШ с безумния си МЛМ. Да, аз искам да продавам в Ибей, ама легално, като си внеса продукт и си го препродам. Какво значи оборот, то оборот и печалба знаеш ли каква е разликата,а?!? Аман!

Днес ми направи впечатление, че групата във фесбук на тези хора Ибей МЛМ-а някои хора споделят за спрени акаунти, някои споделят, че им са ги върнали, но при други не е имало успех
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Дa, логичното се случвa, ще ги спрaт, зaщото се нaрушaвaт някои прaвилa, нямa дa кaзвaм кои сa, експертите с МЛМ дa кaжaт!
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Не ти ли писна да СПАМИШ с безумния си МЛМ. Да, аз искам да продавам в Ибей, ама легално, като си внеса продукт и си го препродам. Какво значи оборот, то оборот и печалба знаеш ли каква е разликата,а?!? Аман!

Здравейте отново и от мен приятели
Скоро не съм " Спамил "
Първо искам да започна и да кажа на Теодор, който доста агресивно навлиза в темата и напада. Така. Теодор ти имаш бизнес и се занимаваш с продажби също. Ти чувал ли си за бизнес ,в който да няма оборот, а печалбите ти да се покачват? Аз лично не знам ти колко си запознат с търговията, но от това което казваш явно не си много компетентен. Целта на всеки един бизнес е да увеличава трафика на хора в него и оборота! Право пропорционално се увеличава и печалбата. В търговията ти се заплаща единствено и само когато имаш оборот и доволни клиенти! Бизнеса си е труден казвам го на всички. Това не е схема за бързо забогатяване! Хората, които инвестират тук времето си няма да съжаляват. До сега не е имало по лесен начин за правене на ГЛОБАЛНА ТЪРГОВИЯ! Няма и да има! В комбинация с изграждане на екипи и мрежа - това е нечувано. Давам само реални резултати, постигнати с много труд, работа, дисциплина и постоянство! Печалба за месец Ноември до момента е над $1500. Само от продажбите ми. Теодор ако това те задоволява явно обичаш сухата цифра - ето това е тя!?
LIMITI 6mesecai polovina MESECA.JPG
Progress.JPG
Results.JPG
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Пич,
aдминa неслучaйно е изхвърлил темaтa в кошa, aз не оспорвaм, че печелиш, плюс товa въобще не съм aгресивен. Опитвaм се дa ти нaмекнa, че aко препродaвaш ще имaш гигaнтски повече приход дори и от 1500 долaрa нa месец. Дори се опитaх дa ти стaнa пaртньор, нaли помниш? Но е рисково дa прaвиш дропшипинг по този нaчин. Aко те репортнaт и ще ти гръмне и aкaунтa и пaричките. Зaтовa не трябвa дa се подвеждaт други хорa, че товa е толковa достъпен и лесен бизнес. Поздрaви Теодор
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Добър вечер отново,
Теодор не искам да влизам в конфронтация с теб, но ти не спираш да спамиш. Идваш виждаш нещо и си мислиш, че знаеш всичко. Бизнеса си е напълно легален и няма капка съмнение в това! Аз не знам на база каква компетентност изказваш такова мнение. Човек без грам опит в този бизнес изказва " компетентно " мнение... И това е най-рисковия бизнес! Така ли? :) това е смешно ти дори не се чуваш. Рискът в този бизнес е сведен ДО МИНИМУМ! Продавам стока, която нямам. Купувам я когато вече съм я продал. Клиента ми дава парите и чак тогава когато те са вече при мен аз го купувам. А това, че ще те репортнат е още по не уместно тук. За какво ще те репортнат? За това, че правя дропшипинг? За такъв магазин като моя в момента(1500 предмета) мислиш ли ,че eBay биха оставили някой да го прави без да го познават лично и да знаят от къде взима предметите си? Аз всеки месец минимум един път говоря по с eBay и им споделям как се движа какви таргети гоня. От къде взимам предметите си е един въпрос, който не може просто така да остане неясен за тях...Това е първият въпрос когато се обадиш при тях. Отговора е ясен " АМАЗОН " Успех желая! Целта ми с тези постове е да споделя и помогна на максимално много Българи! Теодор моля не се засягай, но не си компетентен и не мисля да отговарям повече на нападки от твоя страна. Моля нека си останат нещата така и ме извини ако нещо съм те накърнил по някакъв начин.
С уважение,
Виктор Василев
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Жив и здрaв и ти и aз спирaм, успех и сaмо нaпред!
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Листни някой продукт с БГ надписи и пусни линк да ти видим профила, господин отворко. :)
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

В момента много се разпространява МЛМ-а на американската компания DSD. Там листваш в Ebay продукт от Амазон чрез метода на дропшипинга. Изкарват се пари, но не всички ги изкарват. Другото, което е, че всеки месец има такса - 20 долара за най-ниското ниво.
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Много хубаво. А би ли разяснил каква е разликата? защо човек да не използва един прост скрипт за да си листва продуктите от амазон в ибей или обратното без да се занимава с някакви млм и т.н. - както правят нормалните хора?
 
От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Здравейте, от скоро време се занимавам с едно приложение за изкарване на пари от телефон и е доста добро, ако някой е заинтересован може да ми пише на лично да му обясня по-подробно :)
 
Re: От: Как да направим пари от интернет (доказано) !

Здравейте, от скоро време се занимавам с едно приложение за изкарване на пари от телефон и е доста добро, ако някой е заинтересован може да ми пише на лично да му обясня по-подробно :)

Здравей и добре дошла при нас. Надявам се престоя ти да е тук. Ако мислиш, че ще привлечеш интерес, може да си отвориш една тема и да дадеш повече инфо. ;)

Успехи.
 

Горе