Търся екип за почване на проект

AwakeN

New Member
Търся хора които могат да правят хубави дизайни и да могат да пишат javascript,jquery,ajax,oop php кодове от 0-лата за да пуснем един проект.Аз ще кодирвам дизайна под IE7,8,9,Mozilla,Chrome,Opera,Safari
 
От: Търся екип за почване на проект

:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o Щом ще кодирваш съм сигурен, че ще има много желаещи :lol:

99% съм сигурен, че си този умник - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=36007

Изглежда, че не си си взел и грам поука от предната тема, която пусна.
 
От: Търся екип за почване на проект

Заглавието говори много...
 
От: Търся екип за почване на проект

ОК. Ти кодирваш, те дизайнват и програмирват, ама ще им плащаш ли или ще им дадеш дял от бъдещ мегапроект?
 
От: Търся екип за почване на проект

Тъй като ще правим проекта от 0-лата всички ще вземат по равно пари като има приход.
 
От: Търся екип за почване на проект

Един път ти обяснихме що идеята ти е глупава. За толкова време не можа ли да измислиш нещо друго?
 
От: Търся екип за почване на проект

Не знам защо ме бъркаш с ония,ама аз за първи път си правя регистрация тука и пускам обява,че търся хора. :(
 
От: Търся екип за почване на проект

Защото ме съмнява да има друг човек в България, който да пише думата "кодирвам". А и "офертата" ви е еднаква.
 
От: Търся екип за почване на проект

Ако думата "кодирвам" е грешна ме поправете.
 
От: Търся екип за почване на проект

Е колко пъти ти намекнаха, че няма такава дума в бълг.език или ти от намеци не разбираш, само от КОДИРВАНЕ и ДИЗАЙНВАНЕ
 
От: Търся екип за почване на проект

1. Вероятността да намериш хора е равна на нула! Програмистите и дизайнерите, които знаят какво правят взимат сериозни пари и никой няма да се навие да работи за едната идея и обещания за бъдещи приходи. Срещу дял от бъдещи приходи можеш да убедиш някой само ако зад гърба ти седят вече реализирани сериозни проекти и гаранцията за успеха ти клони към 100%. Ако имаш такива - сега е момента да ги покажеш, а аз ще ти осигуря хора за ПРОГРАМИРВАНЕ и ДИЗАЙНВАНЕ.

2. Ако пък си толкова убеден в успеха, плати си и после бери сам плодовете.

3. Ако идеята ти е за 1 милион долара, но нямаш средства за точка 2, то тогава търси инвеститор, а не ентусиасти дизайнер и програмист

My 2 cents!
 
От: Търся екип за почване на проект

"Търся екип за почване на проект"

То поЧванка, тъкмо от заглавието Почва.

...0-лата...

0-лата = 0-та
Ну-лата = Нула-та

...кодирвам...

Кодирам

...мойта...

Моята

Тъй като ще правим проекта от 0-лата всички ще вземат по равно пари като има приход.

Кои Вие? Все още нямаш/търсиш хората за което...

Не знам защо ме бъркаш с ония

Ония двамата и оня третия...

за първи път си правя регистрация тука

За пръв път си правя регистрация тук (С което сам поддаде на невидимата атака - издаде се. Гузен негонен бяга.)

Първи - също поправка, не се вписва
Тука има тука нема - това е тук, не "тука"

Пс:
И още поправки, но по незначителни - пропускам. (Сам помоли за поправки)

Като заговорихме за поправки - хардуера е за ремонт, комуникацията донякъде също.
 
Последно редактирано:

Горе