Ето как хората печелят пари - поучително и интересно

fanbg

Member
Привет,
Попадна ми случайно този линк:
umispublic . minfin.bg/srchProjectInfo.aspx?id=70204 (махнете интервалите в линка), вижте как се 'оползотворяват' еврофондовете и как се печелят едни лесни пари.
Проекта е супер мъдър и труден - индексиране на форумите в българското пространство! :)
Супер важна информация, иновативна според авторите..за цената си направо е без пари....

А тук хората се мъчат с Адсенс ....
 
От: Ето как хората печелят пари - поучително и интересно

Целта на проекта е предлагане на пазара на иновативен софтуерен продукт, който да предоставя възможност за бързи и точни справки и анализи на българското интернет форум пространство по дадени теми и проблеми. С реализацията на такъв продукт ще се достигне по-високо ниво на информационните услуги, свързани с уеб мониторинг (повишаване качеството справките, понижаване необходимото време за анализ на информацията, понижаване на човешкия фактор при рутинни операции)
Това ми звучи като шпионски софтуер.
Който май ще се продава.
Иначе цената не е нещо особено - по 5 000 лв на месец.
 
От: Ето как хората печелят пари - поучително и интересно

...повишаване на цензурата, намаляване на неприятните хора пускащи неудобни неща в нета...
 
От: Ето как хората печелят пари - поучително и интересно

Това е просто търсачка, която търси само в български форуми. Май Google Custom Search имаше възможност да зададеш в кои домейни да търси. Само не знам колко беше ограничението - ако са твърде много домейните трябва на няколко заявки да се извършва и евентуално да се плаща за API, ако не става с проксита да се предотвратяват капчите.
 
От: Ето как хората печелят пари - поучително и интересно

Toчно това е - една проста търсачка, и да, може да се направи с google custom search....
И цялото това нещо за 170к, да се смееш ли да плачеш ли...но след като фейсбук страница струва 50к...


Това е просто търсачка, която търси само в български форуми. Май Google Custom Search имаше възможност да зададеш в кои домейни да търси. Само не знам колко беше ограничението - ако са твърде много домейните трябва на няколко заявки да се извършва и евентуално да се плаща за API, ако не става с проксита да се предотвратяват капчите.
 
От: Ето как хората печелят пари - поучително и интересно

......................
 

Горе