Кой може да стане Партньор на Aukro?

vitko5

New Member
Струва ли си да рекламираме акро и могат ли физически лица да го рекламират?

Някой рекламира ли го и спечелил ли е нещо?

Рисково ли е според вас ?

http://folk-maniq.blogspot.com/ Моят сайт
 
От: Кой може да стане Партньор на Aukro?

И какъв е смисъла? От моя опит с easytrader.bg мога да кажа, че например по програмата на бид.бг не съм взел почти никви кинти от действията им, които са регистрация в сайтът им - същото като при Aukro. Както се казва, Aukro ще ги завъртя ако се появят в easytrader.bg и освен на действие да дават кинти и на кликче :) Тия всички смешни афилиейтки, които не плащат на клик в България не можеш и 2 лв да изкараш за съжаление.
 
От: Кой може да стане Партньор на Aukro?

Незнам дълаг е процеса за плащане незнам и аз вече :)
 
От: Кой може да стане Партньор на Aukro?

Кажете де някой пробвал ли е акро ?Доволен ли е ?
Скоро мисли ли да я пробва?
 
От: Кой може да стане Партньор на Aukro?

emi sega se registrirah ima nqkakvo pismo za aktivaciq kakto e v adsense za poluchavane na chekovete .. i ako ima napredak shte te uvedomq
 
От: От: Кой може да стане Партньор на Aukro?

emi sega se registrirah ima nqkakvo pismo za aktivaciq kakto e v adsense za poluchavane na chekovete .. i ako ima napredak shte te uvedomq
Добре дошъл тук. Радвам се че си с нас и ти пожелвам приятен престой тук.

П.П: Пиши на кирилица...:)
 
От: Кой може да стане Партньор на Aukro?

Аз получих писмото с кода, обаче още се въздържам да се регистрирам в партньорската програма - първо, чудя се дали посетителите на сайтовете ми ще се регистрират - обикновено повечето потребители изключват страницата като стане въпрос за регистриране, защото не им се занимава. А като са влезли в един сайт да четат за коса и прически и изведнъж попаднат в страница за регистриране в онлайн търгове, не знам дали ще проявят интерес. Освен това, в една от клаузите на договора пише, че ако се появят съмнения за нерегламентирани действия имат право да те глобят със 120 лева - например регистрации на роднини, съквартиранти, колеги и други подобни. Затова още се колебая какво да правя, дали да сложа банер или да не слагам.
 
От: Кой може да стане Партньор на Aukro?

От моя сайт имам поне 5 реферата, нито цент,нито грош, нито нищо...
 

Горе