Фейсбук вход

Valentinn

Active Member
Здравейте,
за пръв път се сблъсквам с фейсбук вход, и стигнах до един проблем. Когато вляза от моя сайт с "фейсбук вход", автоматично се логва във фейсбук, а когато изяза(logout-на) от "фейсбук изход", излиза от фейсбук.
Кода съм го взел от тук: https://developers.facebook.com/docs/reference/php/ - Download бутона, и от там примерите (examples/example.php).

Дано сте ме разбрали какъв ми е проблема.

Поздрави.
 
От: Фейсбук вход

Искаш да кажеш, че си направил мост - bridge, между сайта ти и ФБ?
Нормално е да излизаш и влизаш от/в двете едновременно. Това е идеята на моста.
 
От: Фейсбук вход

Искаш да кажеш, че си направил мост - bridge, между сайта ти и ФБ?
Нормално е да излизаш и влизаш от/в двете едновременно. Това е идеята на моста.

По принцип не ми беше това идеята. Идеята беше да се логне с фейсбук, и аз да взема някаква информация, и гледах някакъв урок как да се направи фейсбук логин, и това показа човека. Не знаех, че се прави мост. Ще се разровя повече ...
 
От: Фейсбук вход

Добре, колкото и урока да погледна, всичките уроци използват моя начин. Може ли някои да ми даде урок, или да ме ориентира горе/долу как става това нещо ? Искам да е нещо като dnes.bg, не искам да има "мост" м-у моя сайт и фейсбук.
 
От: Фейсбук вход

Ти явно искаш човека да излезе от сайта ти, но да си е логнат във фейсбук, какъв е смисъла от това и защо трябва да излиза от сайта?
 
От: Фейсбук вход

Ти явно искаш човека да излезе от сайта ти, но да си е логнат във фейсбук, какъв е смисъла от това и защо трябва да излиза от сайта?

Просто искам двата сайта да не си влияят. Защото гледам, че сайтовете където имат такъв бутон, нямат този проблем като мен, и просто мисля че ще дразни това потребителите.
 
От: Фейсбук вход

Искаш да сложиш вход през facebook, а същевременно да не си влияят :) Не знам как е точно при другите, но не мисля че това е проблем. Аз винаги си правя отделна регистрация в сайтовете и не влизам през фейсбук, не съм пробвал даже как става.
 
От: Фейсбук вход

Искаш да сложиш вход през facebook, а същевременно да не си влияят :) Не знам как е точно при другите, но не мисля че това е проблем. Аз винаги си правя отделна регистрация в сайтовете и не влизам през фейсбук, не съм пробвал даже как става.

Идеята е да се вземе някаква информация(като емайл, фейсбук и т.н.), но като се замисля наистина не е чак такъв проблем :)
 
От: Фейсбук вход

Почти никой няма да натиска изхода, всеки затваря браузъра, дори повечето ще искат да ги помни като влязат пак.
 
От: Фейсбук вход

Почти никой няма да натиска изхода, всеки затваря браузъра, дори повечето ще искат да ги помни като влязат пак.

Така е, но мен проблема ми беше, че ако са примерно в училище, в компютърна зала или някои приятел, може да искат да излязат само от моя сайт.
 
От: Фейсбук вход

Те ако са на друго място едва ли ще искат да са логнати и във фейсбук.
 
От: Фейсбук вход

Само аз ли не разбрах какъв беше проблема :shock:

То мой-твой начин няма. Правилният е един и той е показан в секцията за разработчици на сурат тефтера.
 

Горе