Избор на лаптоп

TheEntrepreneur

Active Member
Здравейте!

Нов съм тук и се надявам да заслужа вашето уважение.

По темата - с парите които изкарвам от интернет планирам да си купя лаптоп за работа.

Разполагам с горе долу 500-800 лева максимум.

Пак повтарям трябва ми за работа лаптоп, а не за игри.

Който има някакви предложение, да каже.

Благодаря
 
От: Избор на лаптоп

Зависи каква работа ... ако си дизайнер ти трябва голям и хубав екран, ако си дев ти трябва друго, ако си трето ти трябва трето :p
 
От: Избор на лаптоп

Не съм дизайнер, главно се занимавам в сектора на писането на статии
 
От: Избор на лаптоп

Е да то е ясно хаха.
Трябва някой от по новите модели.
Мисля да си го закупя от Техномаркет.
 
От: Избор на лаптоп

Здравей,
Направо ти давам линк към моята тема със същия въпрос - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=33949
Извода, който направих аз е, че трябва да търсиш лаптоп с колкото можеш по-голяма гаранция (поне 2год е добре) и другото - батерията (нещото, което прави лаптопа). Търси машина, чиято батерия да издържа повечко време, освен ако няма да го използваш като настолен компютър.
Всичко останало е късмет. Няма марка, която да не дава дефекти.
Успех :)
 
От: Избор на лаптоп

Е да то е ясно хаха.
Трябва някой от по новите модели.
Мисля да си го закупя от Техномаркет.
Лично аз не ги предпочитам, по-скъпи са от онлайн магазините (може и с 50лв, но са си 50лв)
 
От: Избор на лаптоп

Здравей,
Направо ти давам линк към моята тема със същия въпрос - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=33949
Извода, който направих аз е, че трябва да търсиш лаптоп с колкото можеш по-голяма гаранция (поне 2год е добре) и другото - батерията (нещото, което прави лаптопа). Търси машина, чиято батерия да издържа повечко време, освен ако няма да го използваш като настолен компютър.
Всичко останало е късмет. Няма марка, която да не дава дефекти.
Успех :)

Доста интересни постове, определено ще я прочета темата. Мерси.
 
От: От: Избор на лаптоп

Искаш да кажеш, че е по-добре да си го закупя от онлайн магазин?
Да. Търси като искаш от техномаркет, но преди да го вземеш погледни в laptop.bg или pcstore.
 
От: Избор на лаптоп

Добре, но, аз не съм голям разбирач, може ли някой да ми помогне като ми представи конкретен модел лаптоп за тези пари.
Може би този който лично ползва и да каже дали е доволен. Забравих да добавя, че в момента работя в изработката на видеота с Sony Vegas, това значи ли че трябва да имам добър процесор ( много съм слаб в тази сфера, така че не ми се смейте на тъпите въпроси моля :D )
 
От: Избор на лаптоп

От писане на статии до Сони Вегас...
Да, хубаво е процесорът да е бърз. Иначе ще чакаш така повечко.
 
От: Избор на лаптоп

От писане на статии до Сони Вегас...
Да, хубаво е процесорът да е бърз. Иначе ще чакаш така повечко.

Какво да ти кажа... мултифункционален съм...
Процесора, с който съм в момента просто ме изкарва извън нерви. На моменти ми идват да удара 1 прав на монитора от нерви, като почна да работя с Sony Vegas..
 
От: Избор на лаптоп

Всичко е хубаво да е добро :)
За вегаса ще чакаш по-малко за рендера, ако ти е по-силен процесорът. До скоро си играех на компютър на 5год, така че едва ли ще ти трябва нещо кой знае какво. Гледай да е с двуядрен (то май вече старите изчезнаха)
 
От: Избор на лаптоп

Между другото, винаги съм се чудил - по-добре ли е да имам оригинален windows или точно обратното ?
 
ами към оригиалния уиндоус ще имаш благинки безплатно и ще спестип купища нерви на някой който ти го поддържа компа

не оригиналните уиндоуси и софтуер са си потенциална дупка в сигурността и вирусите може да се намират в даден активатор или крак

за офис опън офис
 

Горе