Колко най-много ви е била разликата между Прогнозни и Финализирани приходи в AdSense?

Buscape

Active Member
При принцип при мен е 1%, но сега за Декември - бам 13%. Нямам никакви промени на трафика, постоянно си следя статистиките и няма нищо нередно. Освен това Невалидния Трафик, който ми се показва в Историята на Транзакциите на AdSense е нещо от сорта на 2 до 5 цента на месец. Т.е. на практика нямам невалиден трафик според Гугъл.

Освен да е станало нещо извънредно при рекламодателите (някой не си е платил за рекламата) друг отговор за мен няма.
 
От: Колко най-много ви е била разликата между Прогнозни и Финализирани приходи в AdSe

Още е рано за финализирани приходи.
 
От: Колко най-много ви е била разликата между Прогнозни и Финализирани приходи в AdSe

Разлика винаги има - нищо не можеш да направиш. Колкото повече пари - толкова по-голяма разлика. Финалните данни за месеца излизат на 7-мо число всеки месец.
 
От: Колко най-много ви е била разликата между Прогнозни и Финализирани приходи в AdSe

Разлика винаги има - нищо не можеш да направиш. Колкото повече пари - толкова по-голяма разлика. Финалните данни за месеца излизат на 7-мо число всеки месец.
Явно само аз ползвам новата система за плащания на adsense.
Излезнаха ми финализираните приходи и затова питам.
 
От: Колко най-много ви е била разликата между Прогнозни и Финализирани приходи в AdSe

Ъъъ, че тази услуга валидна ли е в България? Струва ми се, че при нас има само western union и чек, без банкови преводи. Да не би случайно да си в чужбина?
 
От: Колко най-много ви е била разликата между Прогнозни и Финализирани приходи в AdSe

Тази нова система не е пусната все още за всички, така че ... най вероятно човека не е в БГ
 
От: Колко най-много ви е била разликата между Прогнозни и Финализирани приходи в AdSe

В БГ съм и не ползвам банкови преводи, това е само част новостите на системата.
 
От: Колко най-много ви е била разликата между Прогнозни и Финализирани приходи в AdSe

Ами как тогава са ти финализирани приходите бре. Финализират се на 7ми всеки месец. Тия новости не са активни за България. Кажи какви новости ползваш?
 
От: Колко най-много ви е била разликата между Прогнозни и Финализирани приходи в AdSe

Ами как тогава са ти финализирани приходите бре. Финализират се на 7ми всеки месец. Тия новости не са активни за България. Кажи какви новости ползваш?
Ми различен е интефейса. Октомври беше по старата система. А доходите от ноември са първите които ми бяха изплатени по новата.

Нещо такова е. Изтрил съм числата с приходите, че не знам вече за какви данни банва AdSense.


1 ян.
Невалиден трафик - AdSense за съдържание 0,02
1 ян.
Начално салдо

31 дек.
Невалиден трафик - AdSense за съдържание 0,03

31 дек.
Приходи – AdSense за съдържание

31 дек.
Приходи – AdSense за търсене

21 дек. Автоматично плащане: Western Union. *********. Състояние: Платено (12-12-28)

1 дек.
Невалиден трафик - AdSense за съдържание 0,02

1 дек.
Начално салдо

30 ноем.
Приходи – AdSense за съдържание

30 ноем.
Приходи – AdSense за търсене

1 ноем.
Начално салдо
 
От: Колко най-много ви е била разликата между Прогнозни и Финализирани приходи в AdSe

И при мен е новата система. В БГ съм. Финализираните приходи излязаха още вчера сутринтта.
 
От: Колко най-много ви е била разликата между Прогнозни и Финализирани приходи в AdSe

И при мен е новата система. В БГ съм. Финализираните приходи излязаха още вчера сутринтта.

И каква ти е разликата между Прогнозни и Финализирани в проценти ?
 
От: Колко най-много ви е била разликата между Прогнозни и Финализирани приходи в AdSe

Около 3% и за този и за предния месец
 

Горе