Дизайнерски услуги

stanislawtonkow

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте отново, колеги. След известно отсъствие се връщам. След като намерих старата си тема в архива, реших да направя нова. Отново Ви казвам няма да пълня главите Ви с излишна информация от типа "от 5 години се занимавам с дизайн", "учил съм еди-си какво..". Знам, че за повечето от Вас времето е ценно, както и за мен. Поради тази причина по-надолу ще намерите нещата, които Ви интересуват: цени и предишни проекти. Поздрави на всички и се надявам на сериозни клиенти, на които да отговоря със същото.

ЦЕНОВА ЛИСТА:

Лого Дизайн:
50лв. - 1 концепция (от 3 до 5 работни дни)
100лв. - 3 концепции + бонус дизайн на визитни картички (от 5 до 7 работни дни)

Уеб Дизайн:
100лв. - първа страница
40лв. - за всяка останала

Редизайн на фесбук страница:
20лв. - 1 концепция (от 1 до 3 работни дни)
35лв. - 3 концепции (от 3 до 5 работни дни)
50лв. - 5 концепции (от 5 до 7 работни дни)

Дизайн на банери:
25лв. - в два размера по Ваш избор (от 2 до 4 работни дни)
50лв. - в пет размера по Ваш избор (от 3 до 7 работни дни)

Дизайн на визитни картички:
15лв. - еднолицева, 1 концепция (от 1 до 3 работни дни)
25лв. - еднолицева, 3 концепции (от 3 до 5 работни дни)
30лв. - двулицева, 3 концепции (от 3 до 5 работни дни)

Корпоративен дизайн:
150лв. - Включва лого дизайн, визитки, бланки, флаери, пликове (от 10 до 14 работни дни)

ЗА КОНТАКТИ:
Email: [email protected] (За предпочитане)

ПОРТФОЛИО:
http://www.coroflot.com/stanislawtonkow

23.jpg22.jpg21.jpg20.jpg18.jpg6.jpg5.jpg4.jpgАВМА.jpgitviec1arialbold.jpgIdeamuseum.jpgStarSkor.jpgсвободнослово.jpgplovdivski.jpg168_logotype.jpgUntitled-6.jpgtotalcrs_logotype.jpgrehabilitacijanova_logotype.jpgnff_logotype.jpgafriscop_logotype.jpgpeelproductions_logotype.jpgrazbirach2_logotype.jpgrazbirach_logotype.jpgyoungamerican_logotype.jpgvinandwine3_logotype.jpgvinandwine2_logotype.jpgtime2fit_logotype.jpgtihiqkyt_logotype.jpgthirdsigma_logotype.jpgstrategic_logotype.jpgsterlingeffect_logotype.jpgmusclegenetics_logotype.jpglychezara_logotype.jpglondonstudentrent_logotype.jpgjrbirdway_logotype.jpgjourneys_logotype.jpgiphs_logotype.jpginternational_logotypes.jpgglow_logotype.jpgesports_logotype.jpgdjslugger_logotype.jpgdesignyourlife_logotype.jpgcoffeandteabg_logotype.jpg
 
Последно редактирано:
От: Дизайнерски услуги

Може ли едното лого за мен :)
 
От: Дизайнерски услуги

Благодаря за логото. Скоро ще го интегрирам в дизайна на платформата ми за блогъри.
 
От: Дизайнерски услуги

Здравей отновно, би ли могъл като имаш време да ми го изпратиш на имейл [email protected] заедно с работните файлове, за да мога при нужда да редактирам текста :)
 
От: Дизайнерски услуги

Двете лога са завършени и съм свободен за нови поръчки. Пускам нови три промоционални цени, които ще важат до края на седмицата или не бъдат взети от някой колега.

- Лого - 20лв. - Взета
- Лого - 25лв. - Валидна
- Лого - 30лв. - Валидна

Поздрави,
Станислав Тонков
 
Последно редактирано:
От: Дизайнерски услуги

Лого за 20лв. - взето и изпълнено. Остават две промоционални поръчки - за 25 и 30лв. Промоцията е валидна до края на седмицата или докато не бъдат взети двете оферти.
StarSkor.jpg
Поздрави,
Станислав Тонков
 
От: Дизайнерски услуги

Здравейте,
Добавям нова услуга свързана с красивата и приятна визия Вашата facebook страница.

Редизайн на фесбук страница:
20лв. - 1 концепция (от 1 до 3 работни дни)
35лв. - 3 концепции (от 3 до 5 работни дни)
50лв. - 5 концепции (от 5 до 7 работни дни)

Ето и първите резултати:
fb1.jpgfb2.jpg

Поздрави,
Станислав Тонков
 

Горе