Абонамент в затворени блогове (стари домейни с линкове)

thunder_go

Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
От няколко години си имам няколко затворени блога за лична употреба (публикуване на статии), но мисля че е време и да припечелвам някой лев от там (до момента само с платени публикации).
Идеята ми е за платено авторство с 6 месечен или годишен абонамент. Не плащате на публикация, а на време. Вие си публикувате колкото искате статии, без одобрение, стига да спазвате изискванията (по-добре за вас и сайтовете които оптимизирате)


www.vqte.com PR3, 7 годишен.Цена: 75лв. (6м.); 130лв. (12м.)
www.yapl.org PR4, 9 годишен. Цена: 75лв. (6м.); 130лв. (12м.)
www.ipartee.com PR4, 8 годишен, с добри връзки от techcrunch, crunchbase, startupnorth, techvibes и ... http://dir.yahoo.com/entertainment/events (Yahoo) :) Цена: 100лв. (6м.); 180лв. (12м.)
www.itwassoeasy.com, PR1, 6 годишен. Цена: 60лв. (6м.); 100лв. (12м.)
www.gg2002.com, PR2, 10 годишен. Цена: 70лв. (6м.); 120лв. (12м.)
www.adduce.org, PR2, 12 годишен (но е взет като е expire–нал). Цена: 70лв. (6м.); 120лв. (12м.)
www.autobg.eu, PR1, 3 годишен - само за автомобили. Цена: 60лв. (6м.); 100лв. (12м.)



Всички блогове са с възможност за авторство в Google.
Ако ви изтече абонамента, публикуваните статии НЕ се изтриват.
Блоговете ги поддържам дълги години, така че нямам намерение и да ги изоставям.

Изисквания:
Уникален текст, минимум 350 думи, прикачена снимка и до 2 връзки към различни домейни (най-добре 1 към ваш, другата към авторитетен източник). На всеки 100 думи отгоре по 1 връзка. Статиите трябва да отговарят на категориите.

За повече информация в темата или на ЛС
 
Последно редактирано:
От: Абонамент в затворени блогове (стари домейни с линкове)

Имам въпрос, ако някой вземе абонамент за блог за ИТ и публиква само такива статии там, а друг вземе абонамент за същия блог и почне до го сипе със статии за ремонт на коли, какво става :) Та въпроса ми е трябва ли твърдо да се спазва насочеността на сайта?
 
От: Абонамент в затворени блогове (стари домейни с линкове)

Блоговете са разделени на категории и съответната статия се публикува в съответната категория, не са тематични (освен последния). Обмислях разделянето им на тематичност, но ако имам гарантирани поръчки за по-дълъг период.
 

Горе