Как да прата масов емайл

Статус
Not open for further replies.

exP

Banned
Имам 1 емайл лист с около 10 000 емайла и повече как да ги прата наведнъж да ми кажите някоя безплатна програма или скрипт :(
 
От: Как да прата масов емайл

ще пробвам трябвами да въведа тези е-майли наведнъж и да ги прата , а не 1 по 1 :)
 
От: Как да прата масов емайл

Знам могат да се лоадват листове поне в 1 от програмите които аз ползвах
 
От: Как да прата масов емайл

пробвах тук 1 но никъде не видях да се лоадва лист :( можели точно тая където си ползвал ако не съм много нахален :(
 
От: Как да прата масов емайл

Super Email Sender има и други варианти но аз за сега съм на това.
exP ако искаш дай да разменяме малко мейлове аз имам към 20 000 000 :)
 
От: Как да прата масов емайл

Извинявам се за офф-а, но откъде ги събирате тия мейли и как :)
 
От: Как да прата масов емайл

Ами аз лично от форуми, някой ако постне нещо си ги събирам в колекцийка :)

Имам и някои специални списъци които съм си събрал сам но тях не ги пипам за сега :)
 
От: Как да прата масов емайл

ами бях набарал няколко милиона емайл адреса ся ги търса че не съм ги сейв на пс-то :)
 
От: Как да прата масов емайл

който ми даде работеща програма да праща масови е-майли ще му дам рарче с близо 10 милиона емайла в yahoo и още сумати :) но програмата трябва да работи и емайлите да се попълват 1 под друг а не със запетайки :)
 
От: Как да прата масов емайл

виждал съм хора направли добри пари (и продължаващи да правят) от сео и ппц и нито един успял с тези меили... даже един пич които бачкаше за една от големите хостинг фирми преди 2 години твърдеше че можел да заобиколи спам асасина на цпанел сървърите и се беше приготвил да става богат с мултимилионата листа имеили ... оптиха се да го разубедя ама каза че е готов на всичко и че това е големия удар е преди два месеца чух че още си бачка като съпорт за малко повече от 500 лева на месец... првете си изводуите колко богат е станал...
 
От: Как да прата масов емайл

Не знам дали си чел някога условията на които и да е хостинг но

1 пиратския софтуер илинковете към него са забранени навсякъде

2. Маил бомбинг софтуера спада към хакинг софтуера които също е забранен

така че без такива неща във форума

етоти един примерен текст

Examples of unacceptable material include:pirated Software / Warez, Escrow, High-Yield Interest Programs (HYIP) or related sites, AutoSurf sites, Bank Debentures, Bank Debenture Trading Programs, Prime Banks Programs, lottery sites, hate sites, hacker focused sites/archives/programs, or sites promoting illegal activities, IP Scanners, Brute Force Programs, Mail Bombers and Spam Scripts. Forums and or websites that distribute or link to warez content are prohibited.

сам се замисли колкоправила на хостингите наруши с един пост

иначе масов меил които не е спам на реално събрани адреси се ползват услуги като aweber и си нп те ти дават формичка за събиранто на меили и ги изпращат от техните съръри като гарантират че не пращаш спам Joel Com от некст интернет милионер (първото нет реалити шоу ги ползва тях) блогърите ползват тази опция на фиид бърнър с която верфицираните записаните за блогати получават наи новият пост по имеила работи 100% автоматично и не спамиш и не мсилсиш за това
 
Последно редактирано от модератор:
Статус
Not open for further replies.

Горе