Конкурс : Напиши статия и вземи 100лв

Ivan.Cekov

Active Member
По случай стартирането на Rave Marketing решихме да организираме конкурс под наслов: Напиши статия и вземи 100 лева. Конкурса започва от днес(25-ти февруари) и края на първата му част е 16-ти март. След това ще се определят финалистите. Повече информация за конкурса и условията може да прочетете ТУК.
За да няма спекулации с цената защо е 100 лева и така нататък - решихме, че след като 1 статия средната и цена е около 5 лева - 100 лева е съвсем нормална цена за един конкурс от този вид.
 
От: Конкурс : Напиши статия и вземи 100лв

Браво! Поздравления за начинанието! Пожелавам само успехи :)
 
От: Конкурс : Напиши статия и вземи 100лв

Любопитно ми е, какво е идеята на двата линка в статията, че и дофолол да са?

Има копирайтъри, които не се занимават със сайтове. Трябва да си правят блог само заради статията ли?
 
От: От: Конкурс : Напиши статия и вземи 100лв

Любопитно ми е, какво е идеята на двата линка в статията, че и дофолол да са?

Има копирайтъри, които не се занимават със сайтове. Трябва да си правят блог само заради статията ли?

Премахнахме тези условия. Тоест може линковете да са nofollow и статиите да са качени в артикъл директории. Ценим мнението на всички потребители :)
 
От: От: Конкурс : Напиши статия и вземи 100лв

Любопитно ми е, какво е идеята на двата линка в статията, че и дофолол да са?

Има копирайтъри, които не се занимават със сайтове. Трябва да си правят блог само заради статията ли?

Блогспот ?
 
От: Конкурс : Напиши статия и вземи 100лв

Да, може blogspot, включително и нов блог да направите специално за конкурса.
 
От: От: Конкурс : Напиши статия и вземи 100лв

Блогспот ?

ИванЦеков разбра какво го питам, но все пак благодаря, не знаех за блогспот и подобните му :shock:.
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс : Напиши статия и вземи 100лв

Любопитно ми е, какво е идеята на двата линка в статията, че и дофолол да са?

Има копирайтъри, които не се занимават със сайтове. Трябва да си правят блог само заради статията ли?

Идеята е, да се линква страница с определени анкър текстове от различни източници с уникално съдържание - т.е. SEO, човекът иска да бута в SERP-a по webdesign и seo оптимизация.

В условията пише, че има две възможности за поставяне на един линк - или единия, или другия, не и двата.
 
От: Конкурс : Напиши статия и вземи 100лв

Не сте написали победителя колко време трябва да държи линка към вашия сайт.
 
От: Конкурс : Напиши статия и вземи 100лв

Това е по преценка на потребителя. Не може да принудим никой да държи линка на сила, просто е въпрос на коректност.
 
От: Конкурс : Напиши статия и вземи 100лв

Понеже виждам, че някои потребители още не са разбрали. Трябва да качите статия на собствен сайт/блог или директория за статии и да се регистрирате през формата на страницата на конкурса( https://www.rave-marketing.com/promo-100leva/ ). Ако имате въпроси към нас може да се свържете на мейл: [email protected] или на скайп: rave.marketing
 
Последно редактирано:
От: Конкурс : Напиши статия и вземи 100лв

Може и аз да пусна нещо :)
 
От: Конкурс : Напиши статия и вземи 100лв

Остават 2 дена до крайния срок за записване. След това ще се проведе 10 дневно гласуване тук в предприемач.
 
От: Конкурс : Напиши статия и вземи 100лв

Здрасти предлагам ти идея ;) да поставиш ограничение за потребителите, които гласуват. Например да не са във форума по малко от 2 месеца. Идеята е да не се напълни форума със фейк акаунти :) Така и гласуването ще е по- интересно защото ще го правят опитни хора ;)
 

Горе