Аз знам как се печелят пари в интернет!

От: Аз знам как се печелят пари в интернет!

Kogo, покажи на нас - неверниците, как докарваш по 10-50к посетители на ден и например 100-200к импресии

аааааааааааааман! Вий к'ви хора сте бря! Какви сайтове правите като не може да четете! Темата стана 3 страници от които 90% са мнения на хора, които не са прочели мнението на автора, демек мойто! Как даваш коментар на нещо, което не си прочел? Ти си факир напрао!
Специално за всички нечетящи, недовиждащи, нечуващи, неразбиращи отворковци: от 2 месеца правя първия си сайт в живота! Почти е готов. Мисля че с него ще избия рибата! Ще - е бъдеще време (важно е). Сега няма посетители - също е важно! Питах какви печалби мога да очаквам ако постигна тази цел. Мисля че ще я постигна - срок 2 години!
Бах маму вий бавноразвиващи ли сте?!:cry:
 
От: Аз знам как се печелят пари в интернет!

Е в крайна сметка намери ли отговор на въпроса си тук?
 
От: Аз знам как се печелят пари в интернет!

да получих, както вече писах имаше хора, които писаха по същество, за съжаление ти не беше от тях...нищо лично:)
 
От: Аз знам как се печелят пари в интернет!

Просто ще останеш поредният разочарован :) Ама както и да е - ела тук след тези две години и попитай пак :wink: да видим дали ще си със същата еуфория...
 
От: Аз знам как се печелят пари в интернет!

За да имаш голям трафик и печалба, се иска доста труд. Някоя друга годинка ти трябва. А и както казаха няколко колеги , социалните мрежи ще са ти от помощ, ако имаш големи страници. ...А, да не забравя, пише се провоКирам, от провоКация, не от провоЦация :lol::lol:

И си оправи отношението във форума, не си мисли, че като си зад компа и с някакъв никнейм си велик. Само това е начина да получиш помощ
 
От: Аз знам как се печелят пари в интернет!

Мисля че с него ще избия рибата!
Бах маму вий бавноразвиващи ли сте?!

Явно сме бавноразвиващи се, щом не можем да изтрепем рибата още.
 
От: Аз знам как се печелят пари в интернет!

от 2 месеца правя първия си сайт в живота! Почти е готов.

Ето тук виждам ключовия момент в изказването и се опитвам да си спомня моите първи два месеца с първия ми сайт. Вече ми се губи момента и ми става смешно как ми се струваха лесни нещата, пък то колко сложно се оказа :evil:.

@Kogo, От друга страна ти пожелавам да не забравяш "колко е лесно" в трудните моменти, защото в рамките на две години мотивацията ти ще бъде подложена на много тестове. В крайна сметка, ако успееш да се задържиш тези две години, т.е да проявиш необходимото постоянство толкова дълго време, макар и да не избиеш рибата успехът ще бъде налице или по-близо, отколкото в момента.
 
От: От: Аз знам как се печелят пари в интернет!

.А, да не забравя, пише се провоКирам, от провоКация, не от провоЦация :lol::lol:

Знам :confused:
видях го късно, нямаше смисъл да редактирам тъй като съм цитиран на няколко места...бъркам понякога някои думи защото превеждам от няколко езика...и понякога забравям българския
 
От: От: От: Аз знам как се печелят пари в интернет!

Знам :confused:
видях го късно, нямаше смисъл да редактирам тъй като съм цитиран на няколко места...бъркам понякога някои думи защото превеждам от няколко езика...и понякога забравям българския
Ако напълниш сайта си с изказвания като това, то със сигурност ще "избиеш the fish" .... упс ! Забравих, че пиша на български.... :cry:
 
От: Аз знам как се печелят пари в интернет!

Здравей, бих те посъветвал да напишеш 6-7 реда парливо писмо до голяма телевизия в Бълграия или институция, която задължително да отговаря на въпроси. След което качи кореспонденцията в сайта си и ни дай линк. Ще получиш много посетители и още повече голяма посещаемост за напред, защото всички ще знаем на какво си способен, пък и ще ни се чете нещп по-различно. Примерно може да попиташ НТВ кога очакват рейтинг, като на бтВ и ще видиш какво ще ти отговорят. Уолт Дисни е бил уволнен от вестник, поради липса на творческа фантазия. Според мен да правиш сайта си добър, като гледаш и обръщаш внимание на цифри и алгоритми, е същото като да си правиш колата да е бърза по боята. И това ще се промени.
 
От: Аз знам как се печелят пари в интернет!

Kogo, все пак ще споделиш ли в каква сфера е сайта ти над който се трудиш?
Или и ти си като оня съфорумец, дето викаше: за още информация - плащайте си.
 
С голям кеф и даже смях препрочетох темата. Какво стана ли? Накратко: сайта, който почнах да правя тогава беше развлекателен, но не успях да постигна целта си и се отказах от него. От 2015 имам онлайн магазин. Осигурявам работа на на трима човека и спокойно издържам семейството си...
Сега вече не ме интересува въпроса при колко трафик колко може да се печели. Имам отговори на всички въпроси общо взето. Само работа се иска :)
 
С голям кеф и даже смях препрочетох темата. Какво стана ли? Накратко: сайта, който почнах да правя тогава беше развлекателен, но не успях да постигна целта си и се отказах от него. От 2015 имам онлайн магазин. Осигурявам работа на на трима човека и спокойно издържам семейството си...
Сега вече не ме интересува въпроса при колко трафик колко може да се печели. Имам отговори на всички въпроси общо взето. Само работа се иска :)
Аз също я прочетох. Не видях обаче вълшебната думичка извинявайте!
 

Горе