Помощ/препоръка с дедикейтед сървър

cmpax

Active Member
Здравейте!
Препоръчайте ми дедикейтед сървър с месечна такса 60-70$, нещо от сорта на 4гб и над 500гб, 100мбpс
 
От: Помощ/препоръка с дедикейтед сървър

мисля че те приемат само поръчки от французи т.е жители на франция.. опитах се да се да купя преди време от там и не се получи , искаха ми адрес и телефон във франция със верификация на телефона..
пробвай ovh.co.uk (цени в паунди) / ovh.ie (цени в евро) - имат множество локации в европа и америка..
имам при тях деди и съм ужасно доволен .. другата джътка е че имаш лимит от 5 ТБ на месец (изходящ) , за 10 дни имам над 100 ГБ изходящ , но в контрол панела ми седи на 6 ГБ
:p
 
От: Помощ/препоръка с дедикейтед сървър

тези ovh.ie са ми малко неясни как стоят нещата при тях с панелите и прочие.
http://www.server4you.net/ - някой да ги е пробвал ??
 
От: Помощ/препоръка с дедикейтед сървър

не те разбрах , какво имаш предвид с панелите и прочие..
server4you са добри и те , но видя ли им сетъп таксата..
 
От: Помощ/препоръка с дедикейтед сървър

Само внимавай с OVH, защото са хранилка за спамери и botnets. Някои техни AS-и са блокирани от различни доставчици.
 
От: Помощ/препоръка с дедикейтед сървър

И да е блокната не виждам какво ще се промени? Нито те ще те изтърпят да изреждат IP-та докато не ти хареса, нито другите доставчици ще премахнат филтрите, след като знаят какъв гнил трафик бълват тези IP-та.
 
От: Помощ/препоръка с дедикейтед сървър

За това, което искаш бих ти препоръчал да потърсиш нещо в Швеция ако е задължително да е извън България. Законите са подходящи. Piratebay се хостваха там до преди да ги осъдят (мисля все още главните им сървъри са някъде из Швеция).
 
От: Помощ/препоръка с дедикейтед сървър

http://www.server4you.net

За сега остават тези... някакви други предложения

Препоръчвам ти hetzner.net вместо server4you. От 4 години работя и с двете фирми и съм в пъти по-доволен от hetzner.
При hetzner порта ти е 100mbps до 5TB на месец, после не доплащаш нищо, само те свалят на 10mbps. Ако искаш да ползваш още трафик (повече от 5TB) на 100mbps мисля че се доплащаше около 20euro отгоре.

При server4you дано не ти се налага да опираш до съпорта им, освен че отговарят бавно, често са и неадекватни и се налага да си размените няколко безмислени мейла (те отговарят от 1 до 4-5 часа, по бързо не са ми писали досега) докато оправят нещата. И на двата съпорта съм писал само когато някой сървър е спрял - хардуерен или мрежови проблем.
 
От: Помощ/препоръка с дедикейтед сървър

мисля че те приемат само поръчки от французи т.е жители на франция.. опитах се да се да купя преди време от там и не се получи , искаха ми адрес и телефон във франция със верификация на телефона..
пробвай ovh.co.uk (цени в паунди) / ovh.ie (цени в евро) - имат множество локации в европа и америка..
имам при тях деди и съм ужасно доволен .. другата джътка е че имаш лимит от 5 ТБ на месец (изходящ) , за 10 дни имам над 100 ГБ изходящ , но в контрол панела ми седи на 6 ГБ
:p
Абе пичове, какво толкова хоствате че деди с 100 TB ... баси лудницата че ми стана интересно :)
 
От: Помощ/препоръка с дедикейтед сървър

Сигурно за 1-click-file-hosting files или по-вероятното – seedbox за Top LVL Elite Trackers. Само не се досещам монетизацията от там как се „възвръща“ инвестицията.
 
От: Помощ/препоръка с дедикейтед сървър

шерифе бягай да продаваш игри на децата стига си писал малоумни коментари
Сигурно за 1-click-file-hosting files или по-вероятното – seedbox за Top LVL Elite Trackers. Само не се досещам монетизацията от там как се „възвръща“ инвестицията.
 
От: Помощ/препоръка с дедикейтед сървър

Тия 100Mbps unlimited/unmetered ли ти трябват, или имаш някакъв таван на трафика?
По принцип може и в БГ да се вземе такъв сервер, но не и с unlimited/unmetered bandwidth.
 

Горе