Реклама

Страница 10 от 17 ПървоПърво ... 89101112 ... ПоследноПоследно
Показване на резултати 181 до 200 от 333
    Premium

Начално Re: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Аз пък не мога да разбера какво намесвате сайтовете за субтитри. Че си го има цирка със замундите - има го, но по какъв начин предлагате да се блокира трафика към тези два така популярни сайта?
    Нали се сещате колко url shorten-ери има? Дори от сайтовете за субтитри да ги блокират, всеки може да си пусне собствен такъв, а при цена на инфо домейните от 2 долара, могат преспокойно всеки ден да си сменят домейн името на шортенеръ. Та как предлагате да се блокира трафика от замунда.нет да речем? Практически, който иска да линква към тях ще го направи по един или по друг начин.

П.П. Може да съм малко офтопик, но ми стана интересно дали има техническо решение за което аз не се сещам в момента
    Моля пишете на кирилица. Не е едно и също "Пенка отиде на къра" и "Penka otide na kura".

Начално От: Re: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Цитат Първоначално написано от ReminD Разгледай мнение
    За сайта на човека от форума за субтитрите - субтитрите бяха заключени с СМС : ) затова ги баннаха.
    Възможно е и така да е било.

Цитат Първоначално написано от ktomov Разгледай мнение
    Аз пък не мога да разбера какво намесвате сайтовете за субтитри. Че си го има цирка със замундите - има го, но по какъв начин предлагате да се блокира трафика към тези два така популярни сайта?
    Нали се сещате колко url shorten-ери има? Дори от сайтовете за субтитри да ги блокират, всеки може да си пусне собствен такъв, а при цена на инфо домейните от 2 долара, могат преспокойно всеки ден да си сменят домейн името на шортенеръ. Та как предлагате да се блокира трафика от замунда.нет да речем? Практически, който иска да линква към тях ще го направи по един или по друг начин.

П.П. Може да съм малко офтопик, но ми стана интересно дали има техническо решение за което аз не се сещам в момента
    Сайтовете за субтитри сами се намесват в спора и заемат страна. Колкото до трафика от замунда просто се сменят линковете към субтитрите в самите торенти. Средностатистическия потребител не го интересува от къде ще сваля субтитрите. Интересува го само да има линк към субтитри в торента, за да не си губи времето да ги търси по сайтовете за субтитри. А как сайтовете за субтитри могат да попречат на замунда да ползва техни субове и на мен не ми е ясно.
    Лесна работа в интернет.
    Луксозни маркови часовници - видео ревюта.
    Why is the man who invests all your money called a broker?

Senior Playa

Начално От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Единствената причина, която се сещам сайтовете за субтитри да не искат да има линкове към тях в Zamunda.net е, че вероятно Линкос ООД им плащат издръжката. Нали се сещате, че малко трудно група добри преводачи ще превеждат бързо само срещу едно голо мерси.
    Подпис: (не се чете)

Premium

Начално Re: От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Цитат Първоначално написано от Test Разгледай мнение
    Единствената причина, която се сещам сайтовете за субтитри да не искат да има линкове към тях в Zamunda.net е, че вероятно Линкос ООД им плащат издръжката. Нали се сещате, че малко трудно група добри преводачи ще превеждат бързо само срещу едно голо мерси.
    Exactly! Забавното е, че няма как да им попречат да линкват
    Моля пишете на кирилица. Не е едно и също "Пенка отиде на къра" и "Penka otide na kura".

Senior Member

"Забавното е, че няма как да им попречат да линкват"

Те не им пречат да линкват. Но докато сайта отваряше при мен, като кликнеш на линк на единия от сайтовете за субтитри през .net се отваряше прозорец който обясняваше, че идват от краден сайт и оригиналния е .se. Сага как е не знам, но със сигурно забавата сефте предстои.

Senior Playa
    Локация
    Earth

Получих съобщение от замунда.НЕТ

Здравейте, коефицента ви до момента беше отрицателен! Поради лоялността си към нас и заради това, че продължавате да се наслаждавате на любимия си торент сайт Zamunda.NET, ние решихме да направим вашия коефицент положителен!

Senior Member Аватара на uriel
    Локация
    София

Да, на всички потребители с отрицателен коефицент са го направили положителен 1:1.

Иначе нещата се нормализираха, сега печалбите са двойни

Owner
    Локация
    Sofia

Цитат Първоначално написано от uriel Разгледай мнение
    Да, на всички потребители с отрицателен коефицент са го направили положителен 1:1.

Иначе нещата се нормализираха, сега печалбите са двойни
    Демек и на двете места се плаща, нали? Бизнесът не е никак лош, но все пак говорим за нещо много деликатно.
    Blogging about Internet Affiliate Marketing
    We offer Managed WordPress Hosting - WordPress Blog
    Вашият бизнес в нашата медийна група / Your business in our media group ADX.BG - Рекламна Мрежа / Advertising Network
    Digital agency - Marketing and Web Developing eSale.bg

Junior Member

Начално От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Аз пък все едно до сега съм живял в пещера, за "сефте" разбирам
    Вярно бях получил преди време няколко ЛС-та в .NET ,Но не им обърнах особено вснимание....

Засега ще остана в .нет , щото от край време съм там , а и не виждам отлив от каквото и да е.

Owner
    Локация
    Sofia

Обаче с тези промени, сме вдигнали статистиките за торент тракери на глава на населението. Направо супер. Уж се борят с пиратството в нета, а сега имат работа за още няколко мандата. Пълна смехория.
    Вашият бизнес в нашата медийна група / Your business in our media group ADX.BG - Рекламна Мрежа / Advertising Network

Значи аз една вечер реших да ги сравня двете и на първа страница дадох да ми подреди по сиидъри в два през ноща

топ филмите в нета бяха 10 000 в СЕ бяха 2000 приблизително 5 към 1

пп има много хора неразбрали
    Бърз Nginx Хостинг с cPanel в Европа | www.adx.bg | mWPCloud.com | best servers deals and cheapest vps offers
    "I hope you enjoy my work and support the true creators of the game by not buying copies and fakes"

Senior Playa

Ако трябва да сме честни, на хората не им е нужно да разбират нещо повече. Тях не ги вълнува кой е собственикът и прибира парите от рекламата. Това са си вътрешни работи на тракерите. Докато в .net се качват торенти и могат да се теглят потребителите ще правят същото каквото са правили години наред.
    Подпис: (не се чете)

Да, така е. Боли ги хората. А ония старите собственици, то тях най го боли. Милите как им се сдуха схемата. Сори, ама някакси не ми е тъжно за тях. Имало е причина да стане така. А на нас да ни се обяснява кой прав, кой крив, няма смисъл.

В крайна сметка Явор Колев си ги е поканил и двамата да си кажат болката.

Senior Playa

В замунда.нет има нова функция в торентите "препоръчани торенти", както в imdb.com лично мен ме кефи и смятам за полезна тази и други промени из сайта. Що пък да не се ползва? Така като гледам, замундата.се, която е със старите собственици въобще нямат намерение да я променят поне малко откъм функции.

Senior Playa

Този който гепна .нета , той реално е развивал замундата. Веднага вкара още каталози и екстри. Само от към ъплоудъри е зле, не се качва всичко, но и това ще се оправи.

Аз реално ползвам и двата трекера. За мен е важно да си намеря това, което търся.

Owner
    Локация
    Sofia

Да, винаги е било така, едните развиват, другите не е много ясно какво правят. Смятам, че. нет ще се развие доста с времето. Самата идея, че е в ръцете на девелопърите си, говори доста.

Докато има магнетични линкове, може да се свързваме от новата към сийдърите от старата. А то реално, когато търся нещо и ми трябва, го дърпам, откъдето го има.. В повечето случаи от чужди сайтове или частни фтп-та, ако попадна случайно на безплатни такива.. Хората наистина не ги интересува кой какъв е и какви са ги вършили. Важно е като изберат раздел "игри", да може да изтеглят на детето си някоя нова, която съученика му вече разцъквал. Онова кръглото кълбо за футбол се ползва все по-рядко за съжаление.. Аз лично чакам Plants vs. Zombies 2, която ще излиза през месец юли и ми е супер интересно след колко часа/дни/седмици ще бъде кракната

След като нет-а ги е ударило на нововъведения, аз лично бих искал да видя някаква опция за запазване на торенти в "любими" някъде из нашия профил. Тоест харесвам торенти, но нямам време сега да ги свалям (или не съм си вкъщи) и ги добавям в любимите, за да не ги загубя. Сега май не съществува подобна функция. Ако някой от екипа им следи темите по форумите и прочете тази може да задвижи нещата
    Лесна работа в интернет.
    Луксозни маркови часовници - видео ревюта.
    Why is the man who invests all your money called a broker?

Senior Playa

Начално От: От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Цитат Първоначално написано от bodyrock89 Разгледай мнение
    След като нет-а ги е ударило на нововъведения, аз лично бих искал да видя някаква опция за запазване на торенти в "любими" някъде из нашия профил. Тоест харесвам торенти, но нямам време сега да ги свалям (или не съм си вкъщи) и ги добавям в любимите, за да не ги загубя. Сега май не съществува подобна функция. Ако някой от екипа им следи темите по форумите и прочете тази може да задвижи нещата
    Защо не пишеш на екипа? Едва ли ще възразят на подобно предложение. На мен също ми се струва добра идея. В момента подобни торенти си ги складирам в една папчица в компютъра и е доста неудобно, така че това ще е наистина доста полезна функция.

Senior Member

А защо просто не ги добавите в списъка за сваляне, без да ги теглите?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Подобни теми

1. Как печели zamunda и arenabg
    By BHuMaHuE in forum Парите в Интернет - Make Money Online
    Отговори: 167
    Последно: 27-07-14, 23:44
  2. Zamunda не се отваря ???
    By niksdevil in forum Парите в Интернет - Make Money Online
    Отговори: 18
    Последно: 07-08-12, 23:53
  3. Модераторите на zamunda
    By Windboy in forum Webmaster's Off Topic
    Отговори: 12