Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

А бе то може, ама тогава щяха да ги подгони целя свят, както направиха с Пайрета. Не е много умно да влизаш толкова рязко навън в такъв пазар. Искат се големи топки за това. :)

Щом сегашния собственик е програмист, вероятно се изживява и като хакер, и явно може да се предпази, щом му стиска да предприеме подобни действия. Въпреки, че не мисля, че някой изобщо ще се захване пък точно сега със замундата.
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Утре като писнат от Сони Ентъртеймънт, че някоя пъпчива фенка си е свалила новия албум на Джъсти Бивър фри, ще видим дали няма да им запука. Но хамериканците са алчни копелета и ще го поизчакат да се развие и да натрупа пари, че да има какво да му вземат. Системата е ясна. Доста бизнеси, които не са удобни на монополите и вървят по тънък лед са потенциално олетели. Запомнете думите ми. Ще видите развоя, ако набере популярност.
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

.se то да не умря ? Че последните дни не ми се отваря на мене, а до последно само гугълски реклами въртяха и etarget, явно положението не е цветущо. Най-вероятно старият собственик си има сериозен събран капитал, но да го налива в затъващ сайт ме съмнява ... А ако съм на мястото на новият собственик бих бил сериозно замислен за живота си, че старият ако го барне няма да излезе нищо хубаво.
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Не и на мен не го отваря, но от кешираното копие препраща към .нет
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

По-запознатите да кажат какво ново около панаира с замундите?
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

кво, замунда.се 09.06.2013 04:50 - Вдигаме се! :Д
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

.нет а и доста промени се направиха, откакто "чопиха" сайта. Каталози нови, нови опции за филтриране, под всеки торент вече се вижда трейлъра (мини изображение) и има препоръчани филми. Вече има и бутони за харесване във фейса. :D (Всъщност не знам дали това е особено добра идея, но го има този бутон) и вероятно още промени има, но не ги знам. Но иначе новите "добавки" мен ме кефят и вероятно до голяма степен помогнаха за съхраняването на .нет, защото все пак по опции и възможности, вече се отличава от .се и то доста.
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Моите наблюдения от последните дни са, че потребителите в .Se отливат, включително и аз. Това го очаквах!
Писах преди време, че човека който развива замундата сега държи .net и той ще развие трекера.
А старите закостеняли типове си направиха .se , обаче им липсва нещо важно за потребителите ..
В началото бяха добре, качваха всичко на време, но това може от всеки трекер да си го свалиш, коментарите са най-важните и форума реално.
Болшинството си останаха в .net и тези които отидоха към .se. започнаха да се връщат към .net
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

И аз това пух. Но ми се искаше да го разбера от хората, които реално имат и професионален погледн над нещата. Явно старите собственици могат да се замислят за нещо друго. ;)

Явно това е съдбата на сайта, да си се развива при истинските му създатели. Някак си ми става все по-трудно да повярвам, че. се ще успее да привлече повече потребители.
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

bghumor002.jpg

В случая бай Иван на Замунда.нет е решил да поеме нещата в свои ръце и се е оказало, че останалите големци и шефове около него не стават за чеп за зеле.
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

bghumor002.jpg

В случая бай Иван на Замунда.нет е решил да поеме нещата в свои ръце и се е оказало, че останалите големци и шефове около него не стават за чеп за зеле.
Най вероятно големците не са искали да променят нищичко и да продължават да си взимат паричките, докъто бай Иван е искал промени които да водят към хубаво но... не е ставало....
Ем сега да го ядат големците :D

Точно това което се вижда на снимката е било положението преди...
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

На мен ми беше ясно от началото, че .net ще си остане. Просто болшинството българи не са запознати и не ги ги бърка кое къде и какво става свикнали са на .net и си влизат там.

Въпросът е че тука играят много пари и старите собственици няма да оставят нещата така.
 
Последно редактирано:
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

На мен ми беше от началото, че .net ще си остане. Просто болшинството българи не са запознати и не ги ги бърка кое къде и какво става свикнали са на .net и си влизат там.

Въпросът е че тука играят много пари и старите собственици няма да оставят нещата така.

Така е. Единственият начин нет-а да замре е да го затворят. Хората не ги боли кой е собственик, стига да си свалят безплатни торенти. Аз не съм се логвал в се-то, не мисля и да го правя. Новостите в нет-а са добри. Да продължават в същия дух!
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Нищо де сега поне си имаме две Замунди.
Предполагам че .net ще остане в .se имат доста проблеми.
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Нищо де сега поне си имаме две Замунди.
Предполагам че .net ще остане в .se имат доста проблеми.

И аз това забелязах. Даже реално. се не се посещава от никой мой приятел. Свилнали са си с. нет и това е. Всичко друго им е малко в полезрението. Даже напоследък и арената не чувам да прави велики подвизи за отнемане на пазат от. нет. Явно си е едно и това е. ;)
 
Re: От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

И аз това забелязах. Даже реално. се не се посещава от никой мой приятел. Свилнали са си с. нет и това е. Всичко друго им е малко в полезрението. Даже напоследък и арената не чувам да прави велики подвизи за отнемане на пазат от. нет. Явно си е едно и това е. ;)

Арената винаги си е била слаб тракер, видно от сийдърите. Някой да е виждал по хиляди сийдъри там? Не.
 
От: Re: От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Арената винаги си е била слаб тракер, видно от сийдърите. Някой да е виждал по хиляди сийдъри там? Не.
Да си кажа честно - не съм. А още повече ми е направило впечатление, че е било избор №2 всеки път, а не е било или-или. :) Но и то си цъка някак, като торент тракерче. Има си някакви неща, които реално служат на потребителите там. ;)

А скоро някакви PR материали да се пускали по адрес на .се или .нет? Аз лично нищо не видях след последните и май единствени, които заляха мрежата и социалните канали. Изпиша се на умрело от старите собственици и това беше. ;)
 
От: Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Това въобще не е вярно! Арената беше Номер 1 преди Замунда и в началото на Замунда. Големият проблем беше, когато спряха регистрациите и пуснаха платените сваляния. Българина най-мрази да дава пари за неща, които може да си ги достави за без пари. Затова и хората избягаха от там.
Май не си спомняте Арената преди Замунда :)
 

Горе