Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

И при мен двете са си ОК. :) Какво става сега...Линкус още нещо да сподели с нас? :)
Изтрий го като прочетеш, ама си смени аватара, не е добре за корпоративния имидж, надали търсиш стилови заемки от BHW.
Поздрави
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Изтрий го като прочетеш, ама си смени аватара, не е добре за корпоративния имидж, надали търсиш стилови заемки от BHW.
Поздрави

Мерси за критиката...той е временен. По-скоро мислех, че вкарва настроение.....но си третия с подобен коментар, демек ще гледам тезо дни пак да "изненадам".

Междувременно, караме по темата. ;)
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

ПРИ НЯКОЙ ИНТЕРНЕТ ДОСТАВЧИЦИ "ZAMUNDA.NET" МОЖЕ ДА НЕ ОТВАРЯ!!! ИЗПОЛЗВАЙТЕ - "ZAMUNDA.SE" !!!
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

ПРИ НЯКОЙ ИНТЕРНЕТ ДОСТАВЧИЦИ "ZAMUNDA.NET" МОЖЕ ДА НЕ ОТВАРЯ!!! ИЗПОЛЗВАЙТЕ - "ZAMUNDA.SE" !!!

Червен картон от мен по две причини:

1. Пишеш само с главни букви = ВИКАНЕ!

2. Хората и сами могат да решат коя замунда да използват!
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Днес загледах че .SЕ почна да си набира популярност, дори мисля че потребителите се изместиха натам.
До края на седмицата ще си проличи дали .NET ще пропадне или ще се задържи.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Днес загледах че .SЕ почна да си набира популярност, дори мисля че потребителите се изместиха натам.
До края на седмицата ще си проличи дали .NET ще пропадне или ще се задържи.
Ачи то в момента .net не се отваря на голяма част от хората, нормално да се изместят.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Ачи то в момента .net не се отваря на голяма част от хората, нормално да се изместят.
В случая всичко е до пропаганда с цел големи пари за някого. Аз ползвам и други торент тракери, така че дори да си замине изцяло Zamunda-та, няма да е фатално за мен. Ще е фатално за "несобствениците", защото ще си загубят златната кокошка.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

"В случая всичко е до пропаганда с цел големи пари за някого."

Леле, а аз си мислех че е за мир и любов в целия свят, гадни капиталисти.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Както се спомена по-нагоре : "арената е най-големият печеливш" , тя и без това доминира напоследък :)
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

В Арена дори не съм влизал след резила когато пробваха да я направят платена и искаха да се пращат есемеси. Не си заслужава човек да ползва услугите на такива измекяри. Има безброй много други тракери. Да не говорим, че има статистики и според тях Арена е най-големият тракер... ама някой друг път.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

В Арена дори не съм влизал след резила когато пробваха да я направят платена и искаха да се пращат есемеси. Не си заслужава човек да ползва услугите на такива измекяри. Има безброй много други тракери. Да не говорим, че има статистики и според тях Арена е най-големият тракер... ама някой друг път.

Аз в Арена, до колкото си спомням, се регистрирах известно време след като се бях регнал в замунда, но не я ползвах и си бях забравил данните. Като пробвах след това да се регистрирам отново бяха забранили регистрациите и повече не съм го отварял сайта. Дори не му знам и адреса (едва ли е arena.com). Сега свалям или от пиратския бей, или от кат.пх И без това в бг трекерите от там ги дърпат и ъплоудват торентите.

Замунда.нет и на мен ми зарежда по 1 час. За сега я отписвам. В .се не ми се влиза. Щом дос-ват едва ли и хайджакинга им е чужд. Освен това някой беше написал, че имат само малка част от торентите, вероятно и със сийдърите са така.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Ачи то в момента .net не се отваря на голяма част от хората, нормално да се изместят.

Мисля, че по-голяма част от хората (имам предвид тези които въобще не се интересуват какво става - а пускат браузъра - пишат замунда.нет и теглят филма) ще продължат да си ползват замунда.нет
верно, сайта няма да има същия трафик, но пак няма да е малко
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

"Мисля, че по-голяма част от хората ...ще продължат да си ползват замунда.нет"

Лично аз тази година не бях влизал в Замунда. Но днес ми се наложи да проверя нещо и тъй като .нет не ми отваря вече втори ден, влязох в .se.

И да не им пука на хората, ако .net продължава да не отваря на потребителите ще им се наложи да се преориентират. Дали ще е .se или друг сайт все тая, но губещия ще е .net.

Ако се вложат достатъчно ресурси за един месец могат да погребат старата Замунда, а изглежда бившите имат тези възможности.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

...................................................
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Ползвам си ги и двата и .нет и .се ... а това че чорбаджиите се джавкат си е техен проблем. Ше се поджавкат пък ше се разберат накрая. То е ясно, бая пара има там и трудно се дели :D
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Лакомия голяма! :)
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

За сега .net сякаш има 3 пъти по голям трафик от .se домейна. Съдя по един и същи филм който го има и в двата. Става въпрос за "Последната битка". Във .net трафика е 15.53 ТБ а във .se е 5.59 ТБ. Даже и .se да спечели още малко хора, .net ще води.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

За сега .net сякаш има 3 пъти по голям трафик от .se домейна. Съдя по един и същи филм който го има и в двата. Става въпрос за "Последната битка". Във .net трафика е 15.53 ТБ а във .se е 5.59 ТБ. Даже и .se да спечели още малко хора, .net ще води.

това е така (и така ще остане ако нямат проблеми със зареждането - но и да имат, ще изгубят само една част от тези които знаят за другата замунда - а тази част е малка - защото по-голямата част от ползващите замунда.нет нямат никаква представа за замунда.se)
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

това е така (и така ще остане ако нямат проблеми със зареждането - но и да имат, ще изгубят само една част от тези които знаят за другата замунда - а тази част е малка - защото по-голямата част от ползващите замунда.нет нямат никаква представа за замунда.se)
Аз си мисля, че сайтовете за субтитри могат да наклонят везните в обратна посока....
 

Горе