Реклама

Показване на резултати 1 до 16 от 16
    Senior Member
    Локация
    Лос Ажелис, Калифорния

Question Теглене пари от PayPal в банка

Здравейте,

Реших да си отвория PayPal сметка от България защото разбрах че вече имаме възможност да пращаме и да теглим пари от нея и всичко с регистрацията мина успешно, но ми дава само да добавя дебитна/кредитна карта но не и банкова сметка (тоест дава ми да добавя банкова сметка но само американска). Някой може ли да ми каже как ще изтегля парите към банкова сметка ако имам пари в PayPal?

Между другото съм към ОББ като банка и карти (някой имал ли е проблеми с тази банка и PayPal?).

Благодаря предварително.

Young Playa

Начално От: Теглене пари от PayPal в банка

добавяш си картата след 1 седмица отиваш в банката вземаш си кода и го попълваш

и си ги теглиш на картата

Senior Playa Аватара на TretiKolovoz
    Локация
    Penn Station

Човека пита как да си добави банковата сметка и да не се занимава с карти-марти. За съжаление тази услуга е възможна само ако имаш американска банкова сметка. Аз съм си добавил сметка към американския ПейПал и е много удобно. Плащанията са по-бързи и с по-малко усложнения.

Senior Member
    Локация
    Лос Ажелис, Калифорния

Question От: Теглене пари от PayPal в банка

ами аз имах амеркански акаунт но се върнах в българия и съответно ми трябва да си тегля парите към банкови сметки тук затова питам. Но реално разбирам че тегленето става по дебитнни карти които са вързани към банковата сметка. Аз си открих разплащателна сметка в ОББ и тя идва с дебитна карта Visa Electron и Maestro. Ако ги добавя с paypal при получаване на пари в акаунта си мислите ли че ще мога да ги дръпна до сметката си в ОББ през дебитната карта която съм добавил - това ли е процедурата?

Начално Re: Теглене пари от PayPal в банка

с визата ако може да се доабви към пеипала трябва да стане не съм пробвал с карта на обб
    Бърз Nginx Хостинг с cPanel в Холандия и Канада | www.adx.bg | mWPCloud.com | best servers deals and cheapest vps offers
    "I hope you enjoy my work and support the true creators of the game by not buying copies and fakes"

Playa
    Локация
    Bulgaria, Varna

Cool От: Теглене пари от PayPal в банка

значи след като се регнеш в paypala вкарваш дебитната карта, и прехвърляш колкото $$$$ са ти нужни ( ще ти вземе 2 евро май за трансакцията) и слевд 5 до 7 работни дни отиваш на банкомата и си теглиш колкото ти трябват.Аз така направиш преди няколко дена за п1рви п1т , бях притеснен дали ще стане без да въвежам банкова сметка, но стана. ( има лимит да прашташ миасля че максимум 500$ на ден) така че ако ти трябат по големи суми просто трябва на няколко дена според мен.
    успех

Visa Electron на ОББ не става за нищо. През 2004 ОББ се помислиха за много велики и излязоха от системата БОРИКА, при което картите и сметките им няма как да бъдат проверени за валидност от външни оператори като PayPal и AlertPay, тъй като единствен gateway в подобен случай е БОРИКА. Освен това, вече им ядох попарата - преведох си $58 от AlertPay и ми изпраскаха "такса входящ валутен превод" - 20 лева. След удържаните преди това за конвертиране и превод такси от страна на AlertPay, получих 44.51 лева. Супер "трънски" курс. Да не говорим за другите такси при теглене от банкомат - 10 ст. от техен банкомат на централен клон, 20 ст. от квартален и 75 ст. от банкомат на друга банка. Това виждам от извлечението на дебитната си карта.

Код:
    14/02/2008     08:11     0.75         ТЕГЛЕНЕ ОТ АТМ     ATM/POS     -133.94     01050030-214895-20080213     UNICREDIT 050030 -SLIVEN     SS08045008389
    25/02/2008     08:26     0.10         ТЕГЛЕНЕ ОТ АТМ     ATM/POS     180.47     00000264 -564393-20080225     26 TZAR OSVOBODITEL UBBSLIVEN     AT564393473098
    14/04/2008     12:07    64.35         ВХОДЯЩ ВАЛ.ПРЕВОД     EARTHPORT PLC     -139.13     EARTHPORT PLC 281474979981292     BGN20.00 1.9505 FAAS810557533300     FT08105001000322
    14/04/2008     12:07    20.00         ТАКСА ВХОДЯЩ ВАЛУТЕН ПРЕВОД     EARTHPORT PLC     -159.13     EARTHPORT PLC 281474979981292     BGN20.00 1.9505 FAAS810557533300     FT08105001000322
    28/05/2008     04:18     0.20         ТЕГЛЕНЕ ОТ АТМ     ATM/POS     -16.74     00000861 -948239-20080527     UBB BULGARKA SLIVEN BG     AT948239167259
    Сега работя с Централна Кооперативна Банка - Visa Electron може да се поръчва онлайн от сайта им, таксите за валутни преводи от чужбина са EUR 2 за суми до EUR 500.

Young Playa Аватара на FERRARIST
    Локация
    Стара Загора - София

Ако зададеш друга държава а не БГ при регистрацията може да се получи така....

Начално От: От: Теглене пари от PayPal в банка

Цитат Първоначално написано от Autohop.bg Разгледай мнение
    ами аз имах амеркански акаунт но се върнах в българия и съответно ми трябва да си тегля парите към банкови сметки тук затова питам. Но реално разбирам че тегленето става по дебитнни карти които са вързани към банковата сметка. Аз си открих разплащателна сметка в ОББ и тя идва с дебитна карта Visa Electron и Maestro. Ако ги добавя с paypal при получаване на пари в акаунта си мислите ли че ще мога да ги дръпна до сметката си в ОББ през дебитната карта която съм добавил - това ли е процедурата?
    чакай сега човек? не мога да те разбера? за какво са всички тези въпроси щом има американски акаунт????? искаш си пейпал депитната карта от пейпал и си теглиш от който банкомат искаш. Аз също имам американски пейпал, но си живея в БГ и си тегля с пейпал картата от където си искам. За какво са ти БГ банки не разбирам.
    https://www.paypal.com/us/cgi-bin/we...CIntro-outside
    Последно променено от E-Business : 07-06-08 в 23:41

offtopic: Темите за PayPal във форума вече не са малко и ще бъде доста удобно/полезно да се направи нова категория "Разплащане, пазаруване онлайн, PayPal ..." където да се съберат всички теми за банки, чекове, карти и т.н.
    forum signature linking is gay

Young Playa Аватара на KoMaHgOc
    Локация
    Бургас

Начално От: От: Теглене пари от PayPal в банка

Цитат Първоначално написано от AxCx Разгледай мнение
    offtopic: Темите за PayPal във форума вече не са малко и ще бъде доста удобно/полезно да се направи нова категория "Разплащане, пазаруване онлайн, PayPal ..." където да се съберат всички теми за банки, чекове, карти и т.н.
    Съгласен съм с АxCx . Би било много по удобно така,

Hustla

Локация
    Слънчевата система

Начално От: От: От: Теглене пари от PayPal в банка

Цитат Първоначално написано от E-Business Разгледай мнение
    искаш си пейпал депитната карта от пейпал и си теглиш от който банкомат искаш. Аз също имам американски пейпал, но си живея в БГ и си тегля с пейпал картата от където си искам. За какво са ти БГ банки не разбирам.
    https://www.paypal.com/us/cgi-bin/we...CIntro-outside
    Има ли начин да имаш американски PayPal акаунт без да излизаш извън България?
    При теглене на пари от банкомат (чрез дебитната карта на PayPal) има ли такси?
    #нетегля - Отказвам да ме манипулират престъпниците, които се опитват да всяват паника.

Ти вече участваш в икономическия и социален експеримент "Биткойн" (игнорирането също е вид участие в експеримента, критиките - също).

$ Афилиейт програми $
    $ Доставчик на платежни услуги в офшорна зона - приемайте и изпращайте банкови преводи без да имате банкова сметка $

Всичките ми писания във форума са художествена измислица и ги четете на свой риск и за своя сметка. Не давам никаква гаранция, че четенето е безопасно за психичното ви здраве. Не давам гаранция за верността на написаното, което може даже да не съвпада с моето мнение или да не съм го писал аз. Това не са нито счетоводни съвети, нито правни съвети. Всякаква прилика с действителни лица, събития и империи на злото са напълно случайни.

Young Playa

Начално От: От: От: От: Теглене пари от PayPal в банка

Цитат Първоначално написано от happyslacker Разгледай мнение
    да ако имаш американска фирма

има такси естествено

Senior Member
    Локация
    Лос Ажелис, Калифорния

преди малко пробвах с картата от ОББ и наистина не стана . Много кофти. Имам сметка в първа инвестиционна банка и се чудя дали да не си искарам дебитна от там, някой да е успял да я върже за PayPal?

Senior Member Аватара на Win_XP

Цитат Първоначално написано от Autohop.bg Разгледай мнение
    преди малко пробвах с картата от ОББ и наистина не стана . Много кофти. Имам сметка в първа инвестиционна банка и се чудя дали да не си искарам дебитна от там, някой да е успял да я върже за PayPal?
    Visa Electron картите на ПИБ работят безпроблемно в PayPal

Начално От: От: От: От: Теглене пари от PayPal в банка

Цитат Първоначално написано от happyslacker Разгледай мнение
    Таксата е само $1 на теглене. При максимална сума която банкомата пуска 400 лв, $1 си е направо все едно без такса

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Подобни теми

1. Отговори: 115
    Последно: 17-06-14, 20:59
  2. Теглене на пари от paypal в картата
    By CrAzY-MaST in forum Разплащателни Системи
    Отговори: 30
    Последно: 12-01-13, 01:29
  3. Paypal коя банка да избера?
    By tzinc in forum Банки - Банкови Карти
    Отговори: 22
    Последно: 04-04-12, 18:26
  4. проблем с теглене на пари от пейпал