Fun Блога

TaloV

Well-Known Member
Нещо много малко посещения има и не ми харесва това .. :( Кажете какво да направя ...
 
От: Fun Блога

Здрасти бате, предполага че трафика ти е предимно Гугълски и от реферал сайтове.:) Еми може да вдигнеш малко (да засилиш) линк билдинга от бг сайтове. Виждам че си имаш партьори в блог рола, както и че си се събмитнал по някоя друга бг директори.

Еми ето няколко варианта за това:

Имаме 2 артикъл директоии, които се ранква не зле в търсачките и носят някакъв трафик - само за ендата се сещам: www.articlebg.com, а другата беше на искуството.

Предполаг че вече си видял темата с бг директорий? Там има такива, които биха повлияли на ранкинга ти по търсачките.

Размяна на линкове от партюри със сходни блогове или сайтове. Намираш топ играчите в нишата и ги контактваш, като им сервираш всички преимущества от това да сменят линкове с теб. За да е по-сигурно че повече ще се навият.

Както виждам използваш бг социални мрежи - продължавай. :) И от там трафика е някакъв...нали?

Форум подписи, там където имаш постове и е разрешено да си слагаш подписи - сложи си линка. Аз лично не намирам нищо сходно между тематиката на този форум и тази на блога ти, но доста време се задържах на блога - имаш много интересни постове. Та мисълта ми че освен линковете, печелиш и трафик така. :)

Еми това ми идва на ъкъла за сега, като се има предвид колко по ограничен е бг интернета в сравнение със световния. Правя такъв анонс, защото ако блога беше за интернационални посетители, щеше да имаш повече опции и повече трафик.:)

Успехи и много късмет с блогването. :)
 

Горе