Продава се: Продават се миксове от дамски маркови дрехи. ИЗГОДНО. Подходяща стока за магазини

garnet

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Продават се миксове от само дамски маркови дрехи.

Марки: Next, levis, diesel, top shop, la sensa, la perla, triumph, asos. River Island и др.

Внесени са от Англия и са 100% оригинални. Това е остатък от онлайн магазин, който продадох, но без стоката.
Дрехите са микс - за всеки сезон има. Поли, рокли, палта, блузи, дънки, сутиени...

Миксове от по:

10 броя 5 евро/бройка
15 броя 4,50 евро/бройка
20 и 20+ броя 4 евро/бройка
+ всякакви други договорки.

В микса са различни размери, типове дрехи и марки: напр: 1 пола next, 1 дънки diesel, 5 блузи (разл. марки)... Ще бъдат разпределени равномерно размерите.

Дрехите са нови с етикети, опаковани всяка по отделно в прозрачен плик. Пращам с куриер. Мога да издам само ДДС фактура (горните цени + 20%) от Английска фирма.
Имам снимки на всяка дреха ако, някой има интерес ще пратя. Казвайте тук.
 
Последно редактирано:
От: Продават се миксове от дамски маркови дрехи. ИЗГОДНО. Подходяща стока за магазини

Имах запитване на ЛС дали стоката може да се продава през ваш магазин с дропшип.
Отговора е може ако вие получавате плащането от крайния клиент преди пращането й от мен и ми превеждате моята цена като си задържате надценката.
Естествено тогава цените не са горните, но пак са доста добри и са въпрос на договорка за всяка стока по отделно.
Иначе може да се получи, че аз увисвам са 12 лв за връщане на стоката от куриера ако не си я прибере клиента.
За въпроси пишете тук.
 
От: Продават се миксове от дамски маркови дрехи. ИЗГОДНО. Подходяща стока за магазини

Prati snimki
 
От: Продават се миксове от дамски маркови дрехи. ИЗГОДНО. Подходяща стока за магазини

Има ли нещо останало, ако да, прати моля те снимки. В България ли са дрехите?
 
От: Продават се миксове от дамски маркови дрехи. ИЗГОДНО. Подходяща стока за магазини

Има ли нещо останало, ако да, прати моля те снимки. В България ли са дрехите?
Да, има останали - в София са. Пратих ти ЛС.
 
От: Продават се миксове от дамски маркови дрехи. ИЗГОДНО. Подходяща стока за магазини

Моля за ЛС с инфо и снимки .
 
От: Продават се миксове от дамски маркови дрехи. ИЗГОДНО. Подходяща стока за магазини

може ли и на мен да изпратите снимки
Благодаря!
 
От: Продават се миксове от дамски маркови дрехи. ИЗГОДНО. Подходяща стока за магазини

може ли и на мен да изпратите снимки
Благодаря!
 
От: Продават се миксове от дамски маркови дрехи. ИЗГОДНО. Подходяща стока за магазини

Извинете ако съм забравил някой. Има ли такива да пратя снимки.
 
От: Продават се миксове от дамски маркови дрехи. ИЗГОДНО. Подходяща стока за магазини

Може ли и на мен снимки?
 
От: Продават се миксове от дамски маркови дрехи. ИЗГОДНО. Подходяща стока за магазини

Може ли и аз да получа снимки? Къде в София могат да се видят?
 
От: Продават се миксове от дамски маркови дрехи. ИЗГОДНО. Подходяща стока за магазини

Може ли и аз да получа снимки? Къде в София могат да се видят?
Имате ЛС.......
 
От: Продават се миксове от дамски маркови дрехи. ИЗГОДНО. Подходяща стока за магазини

Ако нещо е останало, моля за снимки , количества, ц:Dени.
 
От: Продават се миксове от дамски маркови дрехи. ИЗГОДНО. Подходяща стока за магазини

Ако има останали бройки - изпратете ЛС
 
От: Продават се миксове от дамски маркови дрехи. ИЗГОДНО. Подходяща стока за магазини

Ако може снимки и информация на ЛС.
 

Горе