Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

ADO

Active Member
/* ----------------------------- <$> Е, всеки ден не е великден! Изпуснахте TGV-то! </$> ----------------------------- */
 
Последно редактирано:
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Не ти ли е малко множко 50% комисионна от сайтовете на хората??? С това кожодерство..... едва ли ще има много желаещи.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Не ти ли е малко множко 50% комисионна от сайтовете на хората??? С това кожодерство..... едва ли ще има много желаещи.

В условията е посочено, че ние ние ти намираме клиенти, а ти само ще седиш. С рекламодателите за сумата също ние се договаряме, както е посочено. Ако сайта ти е добър може и 1000лв. да печели от банер реклама. 500лв. малко ли ти са?...при условие, че от теб само се изисква да се грижиш за сайта си.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Аз виждам само някакви лендинг страници... къде е тая рекламна мрежа? колко сайта участват? импресии и тн. От къде ще ги вземете тия 500лв (дет ще делиме) ако нямате поне 200 сайта и общо поне 200К унита?
Мое и аз да съм в грешка, ама нещо не разбирам офертата
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Аз виждам само някакви лендинг страници... къде е тая рекламна мрежа? колко сайта участват? импресии и тн. От къде ще ги вземете тия 500лв (дет ще делиме) ако нямате поне 200 сайта и общо поне 200К унита?
Мое и аз да съм в грешка, ама нещо не разбирам офертата

Здравей, в момента участват само 2 сайта, като целта е да списъка да се уголеми до макс. Лимит няма. Но това е идеята.

Относно офертата, давам ти пример: Ти поддържаш блог за софтуери, пишеш ревюта за програми и подобни, сайта ти вече е в рекламната ни мрежа. Свързваме се с определени рекламодатели и компании и им предлагаме банер реклама в блога ти. Примерна цена за месец: 100лв. за банер. Тази сума я делим 50/50. Нядявам се да съм се изяснил правилно.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

добре ве къре са тия условия на партньорската програма - само някви лендинг пейджове има тука?

някви факове няма ли кое как работи тва онова? дай верен линк че и на мене не ми стана ясно кое какво и как е. После договори, плащане, минимални суми и т.н. там къде има писано
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

а да и още нещо - вие активно щ етърсите ли рекламодатели или рпосто чакате някой случайно да кацне?

ако намерите рекламодател съгласувате ли с мен съдържанието на рекламата?

какво продаваме - само банери? на какъв рпинцип - твърда цена, импресии? там ротации и т.н. баси има куп въпроси - дай някъв верен линк с информация а не тия лендинг глупости
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Ясно, сега разбрах. Ама какво значи "свързваме се с определени рекламодатели" То точно това е трудното! Как ще ги дръпнете?


Едит: Кретена ме изпревари :D
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Офф, това е някаква детска игра или приумица, не знам как точно да се изразя. Детето си мисли, че е настигнало Adsense или Etarget.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

бе аз се чудя кога съм имал честа и удоволствието да комуникирам с тва светило в онлайн бизнеса

верно ли тва е цялото инфо?

2013-08-22_230856.png

начи шръгна вашия банер (за кво?!?!? нали ви плащам и реклама ли да ви правя?)

чай, чай ся. ква е схемата

1. евентуално някой рекламодател кацва на моя сайт
2. вижда огромния грозен, сив банер "този сайт е част от намква рекламна мрежа"
3. клика и отива при вас
4. съответно вие му прибирате 50 процента и ми го връщате обратно
5. аз си слагам още вазелин щото след вас трябва да ме еват и данъчните

ТИ УРЕД ЛИ СИ ВЕ ДЕЧКО?

и що тва е в гугъл докса а не на сайта? що на сайта няма лаф за тъз рекламна мрежа?
само си го букмарквам тука че утре да се сетя за ко идеше реч

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=42913
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Когато даден рекламодател прояви интерес за реклама в сайта ти, ще се договорим за рекламните позиции и ще се свържем с теб за да ти дадем по нататъшни инструкции

Кво, че нещо не разбрах? Ти ще ми даваш инструкции аз какво да правя със сайтовете си ли?????
 
От: От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Кво, че нещо не разбрах? Ти ще ми даваш инструкции аз какво да правя със сайтовете си ли?????

не, не инструкциите касаят финансовата част и съдейки по "подробната и изчерпателна" документация мога да предположа че ще са нещо от рода на:

1. издайте фактура на рекламодателя щото ние не можем
2. пратете ни 50 % от сумата по фактурата по лична сметка от вашата лична сметка с основание "да си купиш бонбонки" или друго необвързващо ни обяснение
3. платете данъците върху пълната сума на фактурата
4. с остатъка от сумата си купете вазелин
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Съжалявам! You must spread some Reputation around before giving it to kreten again.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Само за сравнение Адсенс ви дава около 60% и със сигурност ще ви достави много по-таргетирана реклама.
Отделно тоя тук ви задължава да му сложите банер към рекламната мрежа докато намери рекламодатели, ами ако това стане след месеци, кво правим ?

Това е някакво начинание, на някакви дето са си помислили че са открили минералната вода и че хората ядат доматите с колците :)
Разбирам да удържате 10% , ама цели 50% :)
За кого ще е по напред.. и нали се сещате че на цени които да са изгодни за уебмастърите, като ги удвоите и няма да се намерят рекламодатели.
Обратното също е валидно.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

500лв. малко ли ти са?...при условие, че от теб само се изисква да се грижиш за сайта си.

За това думи нямам. Кои сте вие да определяте 500 лева много ли са ми малко ли ми са?
И каква рекламна мрежа правите като нямате пари за хостинг.Метнали един темплейт на блогър и готово.
С това предложение не мислите ли, че обиждате хората в този форум.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Дами и господа, всичко е описано в условията и изискванията. Не караме никой на сила да се присъедини към нас, ако офертата не ви харесва, продължавайте да си използвате Etarget и Adsense! Благодаря на тези, които искрено се стараят да ми ЪП-нат темата. :wink:

Поздрави и успешна седмица!
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Благодаря на тези, които искрено се стараят да ми ЪП-нат темата. :wink:

поласкан съм, че оценяваш усилията ми

може ли няколко сюфсем прагматични питанки?

- къде плаща рекламодателя и получава ли фактура
- ако съм физическо лице какъв договор сключвам с вас
- ако реша да използвам фирмата си имаме ли договор или само фактурирам?
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

поласкан съм, че оценяваш усилията ми

може ли няколко сюфсем прагматични питанки?

- къде плаща рекламодателя и получава ли фактура
- ако съм физическо лице какъв договор сключвам с вас
- ако реша да използвам фирмата си имаме ли договор или само фактурирам?

Ако мога да добавя към следните въпроси и това:

- вече имате ли рекламодатели, с които да работите или тепърва ще търсите такива?
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Звучи и изглежда повече като еднолчина обява, отколкото като претенция за някаква рекламна мрежа.

Рекламната мрежа обикновено разполага със сайт с богата документация, касаеща всички права, задължения, правни и финансови въпроси. Освен това би трябвало да предоставя някаква система с данни, статистики, плащания и всякаква друга информация относно регистрирания клиент. 20 реда текст, написани на уърдски документ не говорят нищо нито на рекламодателите, нито на издателите.

Представената по този начин "партньорска програма" наистина изглежда обидна за всеки предприемач и собственик на сайтове тук, който се взема на сериозно.
 
От: Намери рекламодатели, докато стоиш със скръстени ръце!

Ако някой предлага да ти намери рекламодатели, може и да се преглътне това с 50-те процента (все пак се е занимавал и омайвал тези рекламодатели), но това някой да те кара да правиш реклама на тази на никому неизвестна реклама мрежа за без пари, това вече е наглост. Ако искате да ви просъществува мрежата или се откажете от това с банера или предложете цена, която да платите, за поставяне на този банер.
 

Горе